Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāsainās kontaktlēcas

 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011
Man nav nekāda pieredze ar kontaktlēcām. Redze laba. Gribu tīri imidža, ja tā var teikt, pēc pamēģināt krāsainās kontaktlēcas.
Tad nu, tām, kurām ir bijušas kontaktlēcas vēlos uzdot dažus jautājumus:
*Vai nav grūti uzdrošināties likt sev acī svešķermeni? Tātad, vai jūs pašas pirmajā reizē mēginājāt tās iedabūt acīs, vai arī noskaidrojāt pie speciālista, lai parāda kā tas vieglāk darāms?
*Un, vai man būtu par savām acīm jāzin, kādi īpaši izmēri, kādos tām lēcām būtu jābūt vai arī viņām visām vienāds tas standarts? (atvainojos, varbūt jautājumi liekas muļķīgi, taču nav bijusi, it nekāda saskare ar šo)
*Kā arī, varbūt varat padalīties ar, kādu labu optikas vai internetveikalu, kur par labām cenām meklēt krāsainās? :)
14.01.2013 19:32 |
 
10 gadi
Reitings 1914
Reģ: 09.07.2011
Kādu gadu atpakaļ es arī izdomāju nopirkt krāsainās kontaktlēcas, lai nedaudz šad tad izmainītu imidžu. Tā kā lēcas nekad iepriekš nebiju lietojusi, sākumā bija jāpiešaujas pie tā ievietošanas procesa, bet ar laiku viss aizgāja un nesagādāja nekādas grūtības. Arī diskomfortu nejutu, tāpēc, ja gribas izmēģināt, kāpēc ne?! Savējās pirku par kādām £20, cik atceros, bet gan jau, ka var arī lētāk dabūt.
14.01.2013 19:36 |
 
Reitings 342
Reģ: 21.08.2012
ja vēlies tikai tāpat,tad neiesaku.. nav tomēr viegli viņas ielikt, izņemt, ja nekad to neesi darījusi, protams, ja tev patīk un vari bakstīt sev acī, tad nav problēmu :D bet pie reizes vēl, manuprāt, lieka naudas izmešana, jo vēl vajag šķidrumu un jākopj..nu tas tāds mans viedoklis, ja interesē :)
14.01.2013 19:39 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011
Saprotu kā uz to raugies, tā kā, iespējams. Bet nu, es domāju, kāpēc gan nepamēģināt, ja piemēram tie, kuri brilles nomaina uz kontaktlēcām arī baksta sev acīs un pērk šķidrumu :D, tomēr rezultātā ir milzīgs pluss - brilles ir pazudušas, tad nu pluss būtu arī man, tā citādā sajūta izskatā :)
14.01.2013 19:42 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Parastās lēcas lietoju jau vairākus gadus , vienu brīdi lietoju arī krāsainās. Manuprāt palūdz, lai Tev paskaidro, kā ar viņām apieties ņemot vērā , ka nekāda saskare nav bijusi līdz šim. Kad piešaujas ielikt viņas ir pavisam vnk a par izmēriem nezinu, ir jau kkādi tur diametri utt un vēl pirms pērc pārbaudi acis vai vispār drīksti lietot tādas. Pati pirku krāsainās kuras bija arī redzi uzlabojošās un patiesībā pateicu tikai kādu mīnusu , krāsu vajag un viss
14.01.2013 19:46 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Man ļooooooti patika acu izskats, kad lietoju krasainas lecas. Pašai acis ir zaļas, gribējās spilgti zaļas un kopā ar matu krāsu sarkano vispār bija nu tiiiik forši, ha. Saņēmu daudz komplimentus un nemaz neizskatijas maksligi. Smiekligi gan tas, ka viss man apkārt likās arī zaļgans ar tām lēcām. Diemžēl vairāk nelietoju
14.01.2013 19:50 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Pati lietoju krāsainās lēcas tikai arī ar korekciju. Protams, ka sākumā ir diezgan dīvaini sev bakstīt acī, bet pie tā pierod un nav nekas traks. Lēcām ir dāzādi diametri tā, ka vislabāk būtu apmeklēt acu ārstu, kuru bieži vien piedāvā optikas veikalos.
Vēl vari paskatīties manaslecas.lv
14.01.2013 19:52 |
 
Reitings 342
Reģ: 21.08.2012
nu brilles jau ir nepieciešamība, tāpat kontaktlēcas, tiem kuriem slikta redze, bet kāpēc gan, lai tu, labai redzei esot, bakstīt acis, neee, bet es jau neko nesaku, vari pamēģināt :)
14.01.2013 20:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits