Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

greizsirdība visu izjauc..

 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Esmu dusmīga uz sevi un reizē arī izmisusi :( Man ir attiecības jau apmēram 4 gadus, kurās pēc 1,5 gadiem tika piedzīvota krāpšana. Man tas ļoti sāpēja, es pārdzīvoju, jutos bezgala pazemota, nožēlojama un esmu sabeigusi sev nervus. Agrāk biju normāls cilvēks ar veselīgu uztveri, tagad es vairs netieku ar sevi galā :( Es vairs neuzticos vīriešiem kā sugai, neticu savam draugam.
Es saskatu viņa kontaktos, paziņās utt visādas krāpšanas iespējas un draudus. Es neticu viņam ne mirkli, ne kad viņš ir darbā (kas zin vai tiešām darbā), ne tad, kad viņš ir mājās (ko tik nevar darīt datorā, varbūt sarakstās ar citu) utt Ntās reizes apsolos izskaitīt līdz 10, pirms taisu traci par lietām, kas man liek justies greizsirdīgai. Bet atkal un atkal es sāku uzbraucienus par to ''kā būtu, ja būtu''. KĀ LAI CĪNAS AR SEVI? Tiešām apbrīnoju drauga pacietību, kas jau ļoti strauji iet uz beigām. Man ir neizsakāmi bail no tā, ka mani atkal piekrāps, ka man aiz muguras notiks lietas, par kurām es nezināšu. Priekš manis krāpšana = punkts attiecībām. Ja vēlas pie citas - lai iet, to esmu viņam teikusi, ka neturu, bet tikai lai nesēž uz diviem krēsliem.
Šis cilvēks man ir svarīgs, es saprotu, ka visi var kļūdīties, bet es nespēju uzticēties un tas mani grauž nost. Kā lai saņemas? kad man uznāk greizsirdība, tad iekšā viss sāk mutuļot. 99% mūsu strīdi ir uz manas izdomas pamata.
Apzinos, ka savām rokām visu grauju, bet man ir tik bail pazaudēt vai tikt piemānītai. Es nevaru atslābināties un izbaudīt attiecības, man visu laiku liekas, tiklīdz es pārtraukšu kontroli (spiegošanu telefonā utt), tā man aiz muguras kaut kas notiks.
Kā lai iemācas sevi valdīt? Šobrīd vispār nav pat drošības sajūtas attiecībās dēļ biežajiem strīdiem, tāpēc man vēl vairāk rodas visādas aizdomas un greizsirdības. Man vajag tikt ar sevi galā, bet nezinu kā lai motivēju, apvaldu sevi, kā lai saprotu, ka tā izturēties nedrīkst. Es vēlos atkal būt normāls cilvēks ar veselīgu uztveri, gribas to miera sajūtu, ka viss ir kārtībā, pat ja neesam blakus, ka viņš ir tikai mans. Vai ir vēl kāda slimīgi greizsirdīga meitene, kam tomēr izdevies kaut ko mainīt savā attieksmē? Es mīlu draugu un vēlos, lai viņš to jūt, bet taisu tikai skandālus, uzbraucienus, nepatiesi apvainoju... :( Kad manī iedegās tā nedrošība, tad viss uzreiz nāk laukā..
14.01.2013 18:07 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ir normāli just nedrošības sajūtu, neuzticēties vīrietim,ja 1x jau ir piekrāpis,jo nekad nevari būt pārliecināta vai tas nenotiks otru reizi
14.01.2013 18:14 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Priekš manis krāpšana = punkts attiecībām.

Ja jau piedevi, tad laikam tomēr nav punkts. Drošībs sajūta radīsies tikai ar laiku, ja vispār radīsies. Vienīgais ko var ieteikt ir kārtīgi izrunāties, aci pret aci, divatā. Tikko ienāca prātā - ja viņš tevi aprecēs, vai tu varēsi viņam uzticēties?
14.01.2013 18:23 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tieši tāpēc uzskatu, ka attiecībām, kurās bijusi krapšana, nav nākotnes.
14.01.2013 18:23 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Pareizi tu saki, ka grauj visu ar savām rokām. Un tas, ka to apzinies jau ir labi - problēmas atzīšana ir pirmais solis.
Jāaudzina sevi un jābūt stingrai pret sevi, jāaizliedz sev taisīt skandālus, lai kā viss iekšā vārītos. Zini, kā ir? Ja vīrietis būs gājējs, viņš aizies, neatkarīgi no tā, vai tu kontrolēsi vai nē. Ja gribēs krāpt, tad krāps arī tad, ja tu čeko viņa telefonu. No šīs stresošanas patiesībā nav nekādas jēgas, jo tā neko neizmaina. NEKO.
Bet neskandalēt un ļaut vīrietim elpot ir gan jēga. Padomā pati - ja nerīkosi drāmas un ļausi viņam vienkārši dzīvot un būt tev blakus, ir taču daudz lielāka iespēja, ka viņam nemaz negribēsies meklēt ko labāku?
Un izstāsti viņam, kā jūties - pavisam mierīgi un nepārmetot.
Audzini raksturu, ja negribi puisi pazaudēt! ;)
14.01.2013 18:26 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Man draudzeni čalis arī vienreiz nokrāpa,viņa piedeva un pēc kāda laika nokrāpa vēl 3x. :)
14.01.2013 18:31 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Ne jau gluži par to runa, cik kuru kurš krāpj :D Runa par to,kā cīnīties ar greizsirdību, ka es pati izdomāju, pati apvainojos un pati skandālu uztaisu tikai dēļ savām iedomām!
14.01.2013 18:37 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Vai nu pati saņem sevi rokās vai nu ej pie psihologa. Ko Tev var ieteikt, Tev ar galvu jātiek galā un ja nevari tad vai nu turpini vai šķiries.
14.01.2013 18:41 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
padomā-kāda jēga būs,ja bieži skatīsies mobīlajā, vai arī skatīsies ar ko viņš internetā sarakstīsies. ieraudzīsi ,kad citu aicina tikties un ko tālāk? attiecības pārtrauktu? ja samierinātos kā iepriekš, tad vispār nav jēgas šai kontrolei. jēga ir ,ja pie nākamās pieķeršanas ietu prom. tagad tā visu pārdomā un izdomā vai ir jēga stresot, skatīsies,kas raksta utt.?
ja gribēs nokrāpt ,tad nokrāps vai skatīsies vai nē mobīlajā. vienīgais,kad var novērst,ja ieraugi ,kad uz rītdienu sarunā satikties pirmo reizi ar citu sievieti...un tad vēl pastāv risks,kad pēc Tava skandāla viņš pēc nedēļas ar to otru aizies uz satikšanos.
14.01.2013 19:10 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
bāc ne par to ir runa, ir runa kā sevi kontrolēt, lai dēļ savām nepamatotajām iedomām pārstātu taisīt skandālus, kā sevi motivēt utt Kādi iedvesmojoši izteicieni vai reālas pieredzes.. Jautājums, kā strādāt ar sevi, kā strādāt pie savas domāšanas maiņas, jo tas nav tik viegli :D
14.01.2013 19:14 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
vai nu piedod un dzīvo tālāk, vai šķiries,bet nemoci sevi!
Jātiek galā pašai ar sevi,kas ir ļoti grūti,lai ja gadijumā kas,tas netraucē citās attiecībās.
14.01.2013 19:17 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Tu nekā netiksi vaļā no tām domām, ka kko dara aiz muguras tev, nekad ;)
14.01.2013 19:19 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Par to es baidos, ka šīs sajūtas vajās vienmēr.. Nav nozīmes, šīs vai citas attiecības, es vairs neticu vīriešiem principā! Bet ļoti gribētos strādāt pie sevis, lai iemācītos visu uztvert mierīgi, gribas atkal būt normālam cilvēkam, līdzīgi kāda biju agrāk!
No tuvākajiem soļiem domāju uztaisīt vēlmju kolāžu, lai visu laiku priekšā būtu uzraksti, kas atgādina, daudzreiz padomāt pirms pārmest lietas, kuras esmu izdomājusi es pati!

Vēlējos uzklausīt konkrētus piemērus no pieredzes, no tām meitenēm ,kas līdzīgā situācijā ir pārvarējušas savu stulbumu!
14.01.2013 19:31 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
tev vēstulē ieteikumi:)
14.01.2013 19:33 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Neviens nezin ko lai iesaka....
14.01.2013 19:35 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
es vairs neticu vīriešiem principā

un vīrieši mūsdienās netic sievietēm vairumā,skumji,bet fakts.
14.01.2013 19:37 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
tieshi tápéc es nekad nepiedotu krápshanu, jo pazístu sevi, es tádás attiecíbás nobeigtu sevi... vajadzéja skjirties uzreiz!
14.01.2013 20:54 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vajag meklēt palīdzību pie speciālista - psihologa. Tu pati raksti, ka apzinies un mēģini to kontrolēt, bet neizdodas, tad varbūt ar psihologa palīdzību izdotos sakārtot savas jūtas un attieksmi pret vīrieti :)
14.01.2013 21:12 |
 
Reitings 70
Reģ: 10.10.2012
Nodarbini sevi vairāk, tad nebūs laika tādām domām...
Domāju nodarbināšanu ne darba ziņā, bet atrast kādu jaunu hobiju, sākt apmeklēt jaunus kursus, vai nodarbības, palutināt sevi ar kādu skaistumkopšanas procedūru, iet iepirkties...
Vairāk sevi lutināt un mīlēt, dzīvot vairāk sev, jo sievietes bieži uzupurējas un ziedo laiku un līdzekļus VIŅAM, viņi to jūt un sākas nenovērtēšana, krāpšana.
Ai, bet , ja nāk virsū greizsirdība (Tavā gadījumā pamatota), vis manis ieteikteis pupu mizas...
14.01.2013 22:17 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
greizsirdiba nogalinaja manas attiecibas..draugs vnk neiztureja un aizgaja...
14.01.2013 22:22 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
tada sajuta, ka lasu par sevi, tik atskiriba tada, ka vins nav mani krapis, man sis greizsirdibas scenas sakas pec berna dzimsanas! nakamaja diena sezu un domaju kada gan es esmu mulke, bet sanemties un atvainoties par saviem nepamatotajiem uzbrukumiem nevaru! vispar nesaprotu, kas ar mani notiek un cik ilgi vins vel spes to izturet ja nesanemsos mainities!
14.01.2013 22:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits