Labākās ceļojums!

 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Pastāstiet par savu labāko ceļojumu!
1) Kur devāties?
2) Ar ko devāties kopā un ar kādu transportu?
3) Kādi bija laikapstākļi?
4) Cik tas izmaksāja?
5) Cik ilgi krājāt šim braucienam, kur ņēmāt līdzekļus(pašas krājāt,uzdāvināja utt.)?
6) Kur nakšņojāt?
7) Uz kurām valstīm vēl esat ceļojušas?
Droši varat rakstīt visus spilgtos iespaidus, smieklīgus atgadījumus, ķibeles! Visu,visu! :)
13.01.2013 19:50 |
 
10 gadi
Reitings 170
Reģ: 21.04.2009
Disaster..aviācijā:) tādēļ labas iespējas ceļot
14.01.2013 11:39 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es nudien nevaru izcelt kādu ceļojumu īpaši, man ļoti patika Parīze, lai gan biju ziemā - uz Jauno gadu, aukstums netraucēja. Bet patika arī Grieķija, Ēģipte ne tik ļoti. Atceros kā stopēju mājās no Vācijas bez naudas un pārtikas, tas bija vistrakākais ceļojums, nesalīdzināms ar viesnīcām un komfortu, mēs gulējām kafejnīcā uz galda :D
14.01.2013 11:44 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
1) Laikam periods, kad pusgadu dzīvoju Spānijā un apciemoju vairākas pilsētas ieskaitot Barselonu un Madrīdi), bet atmiņā vislabāk palika ceļojums uz Granādu, kur devāmies, lai apskatītu arābu arhitektūras pērli - Alhambru. Nezinu kāpēc, bet tā atgādina man Taj Mahal, kur neesmu bijusi. Tas ir mans lielais ceļojums, ko kādreiz īstenošu :)



2) No LV ar lidmašīnu, protams. Bet tad no pilsētas, kur ritēja mūsu ERASMUS, ar autobusu. Aizbraucu ar citu meiteni no savas augstskolas, kas tajā semestrī tika arī ERASMUSā

3) Bija oktobris. Bija marsti, ap 30 grādiem varētu būt.
4) Ļoti maz
5) ERASMUS stipendija. Vispār prieks, ka pusgadu nodzīvoju TIKAI ar piešķirto finansējumu, iztērējot vien 70Ls no savas kabatas
6) Hostelī
7) Turcija, Krievija, Lielbritānija, Lietuva, Itālija, Igaunija. Vispār maz, ņemot vērā, ka esmu apsēsta ar ceļošanu
14.01.2013 12:49 |
 
Reitings 5
Reģ: 14.01.2013
1) Francijas dienvidi - Nica, Eze, St.Tropeza, Monako visvairāk patika. Bet visi ceļojumi bijuši super..iespaidu ziņā. Tikai ļoti dažādi - neplānoti eurotripi, plānotas brīvdienas, 5 valstis 4 dienās:D un aizraujoši, neplānoti braucieni kalnos ar moci.
2) Lidoju līdz Milānai un tālāk ar mašīnu
3) Biju martā un laiciņš bija jauks jau ap +23
4)Par izmaksām nemācēšu teikt, bet atceros tikai to, ka visdārgākā bija St.tropez..kafija 10eur, mohito 18eur un nemaz nerunājot par ēdieniem.
5)Speciāli nekrāju
6)Palikām viesnīcās, kuras atradām pa ceļam, jo tā tomēr vienmēr esmu atradusi visjaukākās vietas. Jaukākā bija kalnos virs Nicas ar skatu uz jūru un īpašnieku, kas brokastīs cepa pankūkas un sieva taisīja kapučino...patīk individuālā attieksme nevis kā lielajās viesnīcās:)

7) Visa eiropa izņemot Portugāli un Beļģiju. Nākamais plāns tālāk..gribu AAE un Ņujorku..varbūt pavasarī :)
14.01.2013 12:49 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
1. Itālija
2. Devos ar orķestri, ar autobusu.
3. Karsti..
4. Ceļš bija apmaksāts.
5. Nekrāju.
6. Viesnīcās.
7. Lietuva, Igaunija, Polija, Vācija, Austrija, Šveice, Čehija, Zviedrija, Itālija, Francija. Nākotnē ceru aizbraukt uz Lielbritāniju.
14.01.2013 13:11 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Baby_mama, izklausās ideāli!
14.01.2013 13:17 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
1) ASV (Mineapole),
2) Braucu kopā ar tanti, ar lidmašīnu,
3) Bija super karsts, visu laiku virs 32 gradiem, lai gan tur laiks līdzīgs kā pie mums LV,
4) Biļetes gandrīz 700Ls (viena), bet tāpēc, ka braucām jūlijā;
5) Krāju veselu gadu;
6) Pie radiniekiem;
7) Lietuva, Igaunija, Vācija, Austrija, Čehija, Slovākija...
14.01.2013 13:18 |
 
Reitings 227
Reģ: 08.11.2012
parfait tiešām bija super. Un tas arī pierādījums, ka var lēti pa pasauli ceļot, ka tas nav tikai priekš bagātajiem :)
14.01.2013 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Kur jus chekojat letaas aviobiletes no Eiropas lielakajam pilsetam uz parejo pasauli? Ir kada vienota adrese vai vairakas? Vai vieniga iespeja ir aviokompaniju lapu caurskate katru dienu?
14.01.2013 14:34 |
 
Reitings 227
Reģ: 08.11.2012
grecia no Londonas uz Kuala Lumpuru kādreiz lidoja AirAsia; tagad gan viņi ir pārtraukuši lidojumus no Eiropas, bet sola, ka 2014. vai 2015. gadā atjaunos. Reizēm ieraugu arī, ka letasaviobiletes.lv ir piemēram lidojums Rīga-Bangkoka ~300 Ls turp-atpakaļ (tas parasti ar Uzbekistan airways) un tad no turienes arī visa pārējā Āzija ir lēti aizsniedzama. Vēl ir kad celakaja.lv forumā parādās ziņas par superbiļetēm. Vēlčekoju Skyscanner.net - tur ir super opcija - ieraksti no kurienes gribi lidot (valsts vai pilsēta), tur, kur ir "uz kurieni" ieliec everywhere un pie datumiem whole year vai piem July 2013 un tad viņš atradīs visus lidojumus, ko kāds jau ir atradis un parādīs visas valstis bez maz pēc kārtas sakārtojot pēc cenām.
14.01.2013 14:47 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Mani principā nesaista ceļošana,nekur arī neesmu bijusi,bet palasīt ir interesanti.
14.01.2013 14:51 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
1) Mani miiljaakie celojumi bija ASV (Nujorka un Kalifornija)
2) pirmo reizi uz Nujorku un uz Sanfrancisko lidojaam kopaa ar draugu un vienreiz Nujorkaa biju arii viena pati.
3) laika apstaaklji abos celojumos uz Nujorku bija ideaali, bija 25-30 graadu karstuminjs. Pirmo reizi biju septembrii, otro maijaa. Sanfrancisko laika apstaaklji ir ljoti mainiigi, riiti ir vienmeer miglaini un sameeraa auksti, bet kad sauliite uzspiid, tad laiks uzlabojaas un iesilst pat liidz 25 graadiem. Biju tur augustaa. Biju arii Santa Cruz. Laiks bija ljoti labs un lielaako prieku man sagaadaaja redzeet delfiinu baru okeaanaa. :)
4) katrs brauciens izmaksaaja ap 2000 ls. Galvenos izdevumus sastaadija viesniicas, jo taas Amerikaa ir ljoti daargas, it seviski pilseetaas, kuraas ir daudz tuuristu.
5) naudinju sapelniiju pati. Atliku naudinju katram celojumam apmeeram pus gadu.
6) Vienmeer palieku tikai viesniicaas.
7) Vairaak kaa pus Eiropa ir izbraukaata - Francija, Itaalija, Portugaale, Spaanija, Skandinaavija, Anglija, Iirijaa pasreiz dziivoju, Balkaanu valstis, Vaacija, Baltijas valstis protams. Esmu bijusi arii Turcijaa un Krievijaa, Ukrainaa, Gruzijaa utt. Ljoti gribu aizbraukt uz Aaziju - Kiinu un Japaanu un uz Austraaliju un Jaunzeelandi, bet naakamajaa celojumaa dosos atkal uz ASV apriilii.
14.01.2013 14:56 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Eiropā man visspilgtāk palika atmiņā Korsika un Budapešta, Šveice. Monako man nelikās nekas īpašs, sakārtota līdz sīkumam, mēs toreiz braucām skatīties kazino Montekarlo, iespaidīgi, bet pati vide, tad jau Grieķijas Santorini ir daudz iespaidīgāks.
No aizokeānijas protams Karību pērles. No drosmīgākajiem ceļojumiem Krievijas vidiene, vāks kur tik daudz bezbaiļu sajūtas tai laikā bija.
Kur ir būts? Ļoti daudz kur, vieglāk uzskaitīt kur nav būts. Taču nekas nav skaistāks par atpūtu pie Latvijas ezera, kādā koka mājiņā ar pirtiņu, tam klāt nestāv nekas.

Viens no lielākajiem mērķiem ir Butāna un Ķīna.
14.01.2013 15:03 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Ceru, ka mani lielākie un labākie ceļojumi ir vēl tikai priekšā, labprāt visu pasauli apskatītu līdz pēdējam stūrītim!
1) Maroka
2) Visa ģimene, lidojām , īrējām mašīnu ar šoferi, ar autobusu un takšiem.
3) Neizsakāma veiksme, jo bijām lietus sezonā, taču mūsu vizītes laikā, nelija prakstiski nelija un temperatūra turējās no 30-40 grādiem
4) Pa lēto nebijā, bet manējie visi ir tādi komforta mīļi, tāpēc uz viesnīcām vai ēšanām neekanomējām.
5) Nekrājām,nopelnījām smagā darbā un tad tērējām uz velna paraušanu! :D
6) Viesnīcās un riādē (Marakešā franču ģimenes retaurē vecas mājas medīnā un pārvērš par mazām viesnīciņām ar 4-9 numuriem, ir pieejamas dažādos līmeņos un dažādās šikuma pakāpēs.)
7) Grieģija, Kanārijas, Izraēla, franču rivjēra, tie tādi spilgtākie kas palikuši atmiņā.
Viens no maniem mīļākajiem ceļojumiem bez Marokas bija Francijas dienvisi, tik skaista vieta apvienojumā ar franču kultūru, viss tik eleganti, tur noteikti gribētu atgriezties vēl un vēl un vēl!
14.01.2013 15:18 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.07.2012
1) Kanāda - Ontario. Dzīvojām Hamiltonā, bet vairākas reizes bijām Toronto, protams, apskatījām arī Niagāras ūdenskritumu.
2) Ar vecākiem, ar lidmašīnu
3) Tā kā bija vasara, bija silti - aptuveni kā pie mums vasarā, gadās ļoti siltas dienas, gadās arī tādas, kad vajag jaku uzvilkt.
4) -
5) Braucu ar vecākiem, kad vēl nebiju pilngadīga - par naudas lietām neko neatceros
6) Studentu kopmītnēs, bet bija super! Nevar salīdzināt ar to, kā ir pie mums - dzīvojām kopā ar vecākiem it kā vienā istabiņā, kurā ietilpa divas atsevišķas istabas, virtuve un vannasistaba. Brokastis bija iekļautas - zviedru galds. Visas mēbeles bija ideālā stāvoklī, izskatījās, ka nesen veikts remonts - kopumā jutos labāk, nekā Ēģiptē 4* viesnīcā.
7) Daudz, mēģināšu atcerēties - Igaunija, Lietuva, Polija, Čehija, Slovākija, Horvātija, Vācija, Austrija, Holande, Francija, Anglija, Turcija, Tunisija, Ēģipte, Kipra... Nu un kājām no Kanādas esmu aizceļojusi arī uz ASV (pie Niagāras ūdenskrituma pārejot pāri tiltam) :D
14.01.2013 17:11 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Varbūt vēl kāda vēlas padalīties? :)
17.01.2013 14:45 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Esmu bijusi Lietuvā un Igaunījā :D :D :D

Nezinu ar ko,lai sāk :D :D :D
17.01.2013 14:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits