Not tested on animals

 
Reitings 200
Reģ: 22.08.2012
Te ir kāda kas atbalsta un nepērk kosmētiku ( vai ko citu ), kas tiek testēta uz zvēriņiem ?

pēdējā laikā esmu ar to pārņemta :) meklēju firmas, kuras nestestē uz dzīvniekiem.
13.01.2013 14:11 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Jā, tieši to es arī izdarīju. Un kārtējo reizi pārliecinājos par to, ka nav pierādīts, ka tieši dzīvnieku valsts produkti izraisa vēzi. Atsevišķas vielas, kas saistās ar dzīvnieku valsts produktiem (piesātinātie tauki gaļā un treknos piena produktos, visādas piedevas gaļas izstrādājumos) ir iespējamie vēža izraisītāji, bet produktu grupa "dzīvnieku izcelsmes produkti" kā tāda, nav riska faktoros. Piemēram, zivis ir ieteicamas un nekādu risku (te es nerunāju par hormonu uz zarazu pilnajām pangasijām un tamlīdzīgajām) attiecībā uz vēža attīstību nerada.
Tajā pašā laikā, vēža izraisītāji var būt vispār ar pārtiku nesaistīti faktori, piemēram, melanoma rodas galvenokārt UV staru ietekmē. Un nē, ne tikai solārijā, arī dabīgajā saulē. Tāpat vēzi var izraisīt arī liels stress vai fiziski faktori.

Es neesmu par dzīvnieku nonāvēšanu, ēšanu, izmantošanu utml. Bet nu nevajag bārstīties ar nepierādītiem faktem. Ja viss būtu tik vienkārši, tad vēža slimnieku nebūtu.
15.01.2013 00:15 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.11.2009
Atkal tiek atgremotas standarta iezombētās frāzes.

''Tāpat vēzi var izraisīt arī liels stress vai fiziski faktori. '' Kas ir liels stress? Kas vispār izraisa stresu? Vai tīrs cilvēks, kas pārtiek no svaigas pārtikas un ir ticis vaļā no lielākās daļas ķermenī esošās ķīmijas maz jūtas stresains?? Esi pamēģinājusi?..

''Ja viss būtu tik vienkārši, tad vēža slimnieku nebūtu.''
Vai tie, kuri šo pasauli kontrolē tiešām vēlas, lai tev viss būtu vienkārši? Jā, iespējams, ka patiesība arī ir pavisam ģeniāla un vienkārša, taču tā no tevis, manis un vēl miljardiem citu tiek slēpta ar nolūku. Vara ir pār slimiem cilvēkiem, pār egoistiem, pār tiem, kuri reizi mēnesī dodas uz aptieku, pār tiem, kuriem ir liels stress utt. Tie cilvēki, kuri ir tikuši no tā visa ārā vairs neatrodas zem standarta kontroles, un tas šo sistēmu apdraud.

Vienīgais, ko no standarta medicīnas atzīstu ir ''mehāniskā'' palīdzība, kad kaut kas ir jāsaliek kopā - lūzumi pēc avārijām un tml.
15.01.2013 05:53 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Vai tīrs cilvēks, kas pārtiek no svaigas pārtikas un ir ticis vaļā no lielākās daļas ķermenī esošās ķīmijas maz jūtas stresains??


Nu es nezinu, domāju, ka par stresa un emocionālā satricinājuma jautājumu visdrošāk būtu runāt, ar kādu vientuļo divu bērnu māti, kura zaudējusi darbu, kādu cilvēku kas stāv rindā pēc pārtikas pakas vai pie zupas virtuves, vai ģimeni, kurai draud izlikšana no dzīvesvietas. Es domāju, ka viņi visi būtu ļoti laimīgi uzzinot, ka no visiem uztraukumiem var tikt vaļā, pārtiekot vienkāši no svaigas pārtikas :)

Es tev labprāt pastāstītu, cik tīra no ķīmijas un citām zarazām tu esi, ja vien nedzīvo dziļa meža vidū, zaru būdā, un, cik tīrs no tā visa vispār mūsdienās cilvēks var būt, bet tam tāpat nav jēgas. Tu jau tāpat uzskati, ka visu zini labāk par visiem. Neredzu vajadzību tevi pārliecināt par pretējo :) Jauku dienu! :)
15.01.2013 08:34 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
varbūt nepērciet arī ādas izstrādājumus, kažokus? Neēdiet gaļu?
Pirmkārt, gaļas ēšana un ādas izmantošana pati par sevi nesagādā dzīvniekiem ciešanas, ciešanas sagādā turēšana sliktos apstākļos un nehumāni nokaušanas veidi. Tātad, ja dzīvnieku fermas iekārtotu labākas un izvēlētos tādus nokaušanas veidus, kas dzīvniekiem nesagādātu sāpes un bailes, tad to nevarētu ne salīdzināt ar to, kādām mocībām tiek pakļauti laboratorijas dzīvnieki (un es nerunāju tikai par fiziskajām ciešanām, bet arī emocionālajām).
Otrkārt, a kā Tu zini kurš ko ēd un kurš ko velk mugurā? Un - jā, pēc iespējas izvēlos auduma vai mākslīgās ādas somas, makus utt. (par kažokiem vispār nerunājot). Bet ir arī ādas apavi. Ja būtu pietiekami daudz naudas, lai varētu pirkt, ko tik gribas (nevis to, ko var dabūt), tad droši vien būtu savādāk.

Un tagad padomājiet,cik tālu zinātne būtu nonākusi,ja netestētu neko uz dzīvniekiem/cilvēkiem?
Un kur būtu ASV, ja nebūtu izkāvuši pamatiedzīvotājus un ieveduši vergus no Āfrikas? Tas, ka tas palīdzējis parāpties uz augšu, nenozīmē, ka tā darīt būtu bijis pareizi no morālā viedokļa.
Pirmkārt, tikai tāpēc, ka viens piedzimst par slimu kropli, tas nevienam nedod tiesības uzkraut ciešanas citiem (cilvēkiem vai citiem dzīvniekiem), ja no tā būtu bijusi iespēja izvairīties.
Otrkārt - kas bijis-bijis, protams, ka to, kas tādā veidā atklāts, tagad necentīsies aizmirst tikai tāpēc, ka atklāts sliktā veidā. Tas jāizmanto. Taču cilvēces zināšanu līmenis attīstās uz priekšu, un būtu tikai labi, ja tāpat attīstītos arī iejūtīgums pret apkārtējiem, un cilvēki pārstātu tik nežēlīgi izturēties pret tiem, kuri nespēj sevi aizstāvēt. Viņiem arī sāp.
15.01.2013 08:44 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
tīrs cilvēks, kas pārtiek no svaigas pārtikas un ir ticis vaļā no lielākās daļas ķermenī esošās ķīmijas
To var atļauties retais. Labi, var neēst gaļu, bet tas jau ne tuvu nav vienīgais faktors, kas izraisa stresu, dažādas saslimšanas utt.
15.01.2013 08:48 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Cilvēka organismā jau ir vēža šūnas,tās tikai nav aktīvas(tāpat kā daudzas citas slimības)
15.01.2013 08:58 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Libra,Tu saki,ka nevajag bārstīties ar nepierādītiem faktiem,bet pati saki,ka vēzi var izraisīt arī stress! Tās ir pilnīgās muļķības!
Es jau arī nesaku,ka ja visi kļūs par vegāniem vairs neviens neslimos ar vēzi.Ta'ču konkrēti daži vēža tipi gaļas needājiem ir stipri retāk kā gaļēdājiem. Es domāju,ka kamēr mūsu pārtiku ķīmiski apstrādās vēzis būs un cilvēki mirs. Protams ir arī citi iemesli.
15.01.2013 10:23 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Neskatos uz to, vai kosmētika bija testēta uz dzīvniekiem vai nē. Man ir žēl tos dzīvniekus, bet cilvēkus ir vairāk žēl.
Runājot par zālēm - ja zāles testētu uz cilvēkiem, jaunas zāles izlaistu 1 reizi desmit gados. Jo būtu cilvēku trūkums un mus audzinātu, ka nabagos dzīvniekus. Pie kam šaubos, ka būtu daudz sieviešu-grūtnieču, kuras piekristu eksperimentiem ar pavisam neparbaudītām zālēm.
15.01.2013 10:24 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, gaļas ēšana un ādas izmantošana pati par sevi nesagādā dzīvniekiem ciešanas, ciešanas sagādā turēšana sliktos apstākļos un nehumāni nokaušanas veidi.


Nav tāda humāna nogalināšanas veida! Nogalināt nevar būt humāni!
15.01.2013 10:25 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Par zālēm runājot- mēs esam TIK atkarīgi no zālēm! Šausmas! Ja mēs dzīvotu veselīgāk tad arī zāles būtu mazāk jādzer. Ibumetin kā piemērs-nu nafig viņu vajag! Ja Tev sāp galva,tad palasi kā to var novērst nerijot tabletes!
15.01.2013 10:28 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ibumetīns ir vienīgais, kas man palīdz MR laikā. Savādāk es no sāpēm nobeigtos. Nepalīdz ne tējiņas, ne tā pati nošpa, ne brendijs. Sāpes mazinās tikai ar otro 400 Ibumetīna tableti. Bez šīm tabletēm, es no MR sāpēm varu vemt un ģībt.

Tāpēc. Paldies nelietīgajiem zinātniekiem un tām nabaga žurciņām, kuras ir ziedojušas savu dzīvību lai radītu šīs tabletītes.
15.01.2013 10:36 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Forestkid, Tev būtu patikusi Mazā, kādreiz cosmo aiz tā nika slēpās arī viena dzīvniekmīļotāja. Nezinu, vai gadu laikā nomainījusi niku, varbūt vienkārši kļuvusi gudrāka, taču man prieks, ka tā pārmērīgā un nesaprātīgā dzīvniekaizstāvība laika gaitā samazinās.
Ja Tu spēj iztikt bez zālēm, tad Tev vienkārši ir veicies neizjust stipras sāpes. Esmu dzirdējusi, ka kāds papīra piramīdu veido un tad uz galvas nēsā, lai cīnītos ar sāpēm, bet es labāk izvēlos Ibumetīnu, ne tēloju muļķi!
15.01.2013 10:41 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Nē man nav paveicies-man arī ir ļoti stipras sāpes perioda laikā,taču es mēģinu nedzert zāles,ja nu man ir galīgi slikti,tad jā es iedzeru,taču vispirms mēģinu iztikt bez zālēm.
Es nesaku,ka esmu kkāds enģelis un zāles vispār nelietoju,lietoju,taču meģinu vispirms kkā savādāk atrisināt problēmu.
Tev šķiet,ka dzīvnieku aizstāvīga ir pārmērīga un nesaprātīga,taču es uzskatu,ka mūsu valstī dzīvnieku aizstāvība ir vairāk kā nepietiekama! Taču es ļoti ceru,ka drīz tas mainīsies,jo ir cilvēki,kas sāks šos jautājumus pacelt sabiedrībā.
15.01.2013 10:48 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Piekrītu, ka daudzi cilvēki lieto medikamentus tad, kad var bez tiem labi izdzIvot (it sevišķi grēko ar TeraFlu un Coldreksiem, lietojot tos pie jebkada iesniņa, neskatoties uz temperatūru). Bet ir situācijas, ka d tiešam tas Ibumetins ir vajadzīgs. Un arī pie galvassāpēm.
15.01.2013 10:51 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
es vispār esmu šokā, nekad pat nebiju aizdomājusies pa šādu lietu.. bet ierakstīju googlē paskatijos, šausmas ... Es tiešām sākšu tam pievērst uzmanību! Un tās, kuras saka, ai kas tad tur no viena cilvēka, vai pat no visas LV kopā nekas nemainīsies utt., tik tiešām aprobežota domāšana.. varētu padomāt, ka katrs cilvēks dzīvo savā burbulī, kurā atrodas viņa neskartā pasaule! Katrs lēmums, katra doma , katra rīcība ietekmē daudz ko! Un tas nekas, ka , piemēram 60% pasaules iedzīvotāju nepievērš uzmanību , piemēram, šādam jautājuma - viens pievērsīs, otrs pievērsīs, trešai pievērsī un palielināsies procentuāli kaut 1 /10000 daļa procenta tādu , kas noliegs tādu vardarbību pret dzīvniekiem!!! Tas pat par eglīšu ciršanu mežos un nocirsto egļu pirkšanu - ja katrs izvēlētos nevis tādu variantu,bet nopirkt eglīti podiņā un iestādīt pavasarī zemē, tad tas mainītu ļoti daudz ko! Ļoti žēl, ka es tikai nesen par to aizdomājos... Jo mēs paši egli pirkām cirstu un man bija tik žēl skatīties kā pēc tam nokaltušu mēs vnk izlidinam pa logu, (tā egle mūs apmēram 2 dienas iepriecināja? ) pēc tam vnk stāvēja stāvēšanas pēc un par cik neviens mums mājās neuzturas ilgāk pa 4h, tad jēga nekāda... man tiešām palika žēl kāda velna pēc pirkām...
15.01.2013 10:58 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
vasaras_bērns, kāds sakars Tavai eglītei ar kosmētikas testēšanu? Ja esi kārtējā vides aizstāve, tad te nu jāsmejas, jo daudz lielāku ietekmi uz vidi atstāj siltumapgāde, piemēram, bet kāpēc no tās neviens neatsakās? Un kur ir tās, kuras laša fileju labprāt ēd, nezinot neko par energoietilpību? Kāpēc neviena nav sūdzējusies par to, ka viņas šiverēšanās virtuvē nodara videi vairāk ļauna nekā pusfabrikātu izmantošana? Tā Tava 1 nocirstā eglīte neko nemaina, ir jomas, kur Tu videi kaitē krietni vairāk
15.01.2013 11:06 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Mums vispār egle nebija :)
15.01.2013 11:10 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Vulpes,nu tak neviens nevar būt 100% videi draudzīgs!! Taču ja dara kaut mazumiņu kautkas jau mainās! Nevajag uzreiz iekrist galējībās!
Mūsdienās mēs vispār dzīvojam ļoti neekonomiski un ja ir cilvēki,kas par to aizdomājas un kaut ko dara lietas labā(kaut izsprauz vadu no rozetes) tas jau ir apsveicami!!
15.01.2013 11:10 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Es uzskatu, ka kā testēšana uz dzīvniekiem, tā nehumāni apstākļi un nogalināšana, tā arī visādi citādi dzīvnieku mocīšanas veidi pastāvēs vienmēr. Un es netaisos fanātiski sekot visam līdzi, skatīties, vai tik kāds kaut kur nav cietis un tamlīdzīgi. Ēdu gaļu, dzeru zāles, lietoju kosmētiku un gribu kažoku, man tiešām ir vienalga, kā tas produkts radies. Ja aizdomājos, protams, žēl, ka dzīvniekiem jācieš, bet tā ir realitāte. Nav jēgas tēlot visas pasaules aizstāvi unskriet ar plakātiem pa ielām.
15.01.2013 11:14 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
René +
15.01.2013 11:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits