Not tested on animals

 
Reitings 200
Reģ: 22.08.2012
Te ir kāda kas atbalsta un nepērk kosmētiku ( vai ko citu ), kas tiek testēta uz zvēriņiem ?

pēdējā laikā esmu ar to pārņemta :) meklēju firmas, kuras nestestē uz dzīvniekiem.
13.01.2013 14:11 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Ance citreiz tajos dabīgajos štruntos ir daudz vairāk mēslu! :D
14.01.2013 01:03 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.11.2009
Pagaidiet......

Vai vispār kāds aizdomājas arī par to, kādēļ ir nepieciešama testēšana kā tāda? Kādēļ pastāv risks? Vai man kādreiz būtu jātestē mana mājās gatavotā sejas maska pirms es to lietoju??
Palasiet visu to garo penteri, kas sarakstīts uz iepakojumiem un padomājiet vai tā visa laboratorija ir tiešām radīta cilvēkam??..

Ir sievietes kuras ir kritušas uz dažādiem mēslainiem losjoniem, krēmiņiem utt un lieto visu savu dzīvi, kamēr viņu vīrieši dzīvo vēsā mierā un par ādas problēmām nesūdzas.. Pieraduma (d)efekts, nekas vairāk.

Kosmētika, kura pieprasa testēšanu, ir potenciāli bīstama. Un slēptā veidā tā vienmēr tāda būs. Neviens šajā pasaulē neražo masu produkciju, kas padara skaistākus, viss tas ir sava veida atkarību izraisošs bizness, lai pelnītu naudu. Tas, kas nav atrodams dabā, cilvēkam nav nepieciešams.

Par tiem pseido dzīvnieku mīlētājiem vispār uztraukties nevajag. Katrs ir savā attīstības līmenī un visam savs laiks. Varu vien ieteikt vismaz pamēģināt veģetāru diētu un paskatīties vai ar to jau vien sejas ādai netiks līdzēts. Var gadīties, ka būsiet patīkami pārsteigtas. :)
14.01.2013 08:55 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
ieliktu lielu brangu žurku, arī būtu žēl?
personīgi man žurkas ir mīļākie dzīvnieki. Un, pat, ja tā nebūtu - tas, ka Tev žurka šķiet mazāk smuka, nenozīmē, ka viņai mazāk sāp kā kādam kaķim vai trusim.

pēc likuma visi medikamenti, kurus dod cilvēkiem, pirms tam tiek testēti uz dzīvnieciņiem
Jā, tas, ko es teicu, ir, ka, ja man būtu iespēja izvēlēties no medikamentiem, kas ir testēti uz dzīvniekiem, un tādiem, kas pārbaudīti savādāk, tad es izvēlētos otros. Ceru, ka kādreiz šāda iespēja būs.

kurā valstī Tu piedalījies šājā pētījumā un kā tur nokļuvi?
Tepat LV, Stradiņa slimnīcā. Parastās zāles man nepalīdzēja pietiekami un es atbildu vajadzīgajiem kritērijiem kaut kādiem, tādēļ ārste piedāvāja piedalīties tajā pētījumā. Sākumā gan es tiku kontrolgrupā, kam placebo špricēja, bet pētījuma otrā daļā visiem zāles deva.

Varu vien ieteikt vismaz pamēģināt veģetāru diētu un paskatīties vai ar to jau vien sejas ādai netiks līdzēts
Nu ar to vien nebūs gan līdzēts.
14.01.2013 08:59 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Esmu dzīvnieku aizstāve. Man patīk tā doma par cietumniekiem, manis pēc visiem pedofīliem, izvarotājiem, cilvēku tirgoņiem kaut vai acis izkož kāds štruntīgs acu krēms, nevis mazajiem dzīvnieciņiem!
14.01.2013 09:01 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Un jā žurku arī būtu žēl, jebkurš dzīvnieks būtu žēl. Man mājās bija žurciņa kā mājdzīvnieks savā mājiņā. Jebkura nevainīga radība ir žēl. Un arī ir žēl, ka šeit ir tik daudz nežēlīgu un sadistisku meiteņu.
14.01.2013 09:03 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Vai man kādreiz būtu jātestē mana mājās gatavotā sejas maska pirms es to lietoju??


Jā, protams. Pastāv tādas lietas kā alerģija, individuālā nepanesība utml.

Ir sievietes kuras ir kritušas uz dažādiem mēslainiem losjoniem, krēmiņiem utt un lieto visu savu dzīvi, kamēr viņu vīrieši dzīvo vēsā mierā un par ādas problēmām nesūdzas


Jau sen ir zināms, ka vīriešiem āda ir mazliet savādāka kā sievietēm. Un, starp citu, ir vīrieši, kuriem ādas tips tieši tāpat "prasa" dažādu krēmiņu lietošanu. Pasaki cilvēkam, kuram ir tik sausa āda, ka sprēgā, lai viņš beidz lietot defektīvos krēmiņus ;)
14.01.2013 09:03 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
*nepanesamība
14.01.2013 09:04 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Starp citu, testi nozīmē ne tikai pārbaudes uz potenciālo bīstamību, bet arī uz efektivitāti. Kā ražotājs varēs zināt, ka konkrētā viela mitirinās un baros ādu, ja to nebūs notestējis?

Skaidrības labad - nerunāju par testiem uz dzīvniekiem un neatbastu tos, runāju par testēšanu kā tādu.
14.01.2013 09:07 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
soufija - ļoti piekrītu tavam viedokliem. Par alerģijām, tās visbiežāk tieši rodas no visiem ķīmiskajiem produktiem, ar atsevišķiem izņēmumiem. Pat, ja uzliks uz sejas zemenes cilvēks ar alerģiju - nekas vairāk par pampumu un izsitumiem nebūs, bet ķīmija reāli var atstāt apdegumus u.c.
Man jau šķiet, ka daba noteikti mums sniedz visu nepieciešamo, lai nebūtu nepieciešamība pēc visādiem L`oreal dranķiem, bet tā jau cita tēma. Tas par kopjošo kosmētiku - var aizvietot ar dabīgām eļļā, lai barotu ādu u.c., bet medikamenti.. Nu nav cilvēks vēl tā pilnveidojies, lai ar domām sevi izārstētu un nebūtu vajadzība testēt..
14.01.2013 09:35 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.11.2009
Libra,

1) Kā tu īsti izproti - kas ir ādas tips? Kādēl pastāv sauss ādas tips? ar tādu piedzimst? ja āda sāk sprēgāt tad ir nopietni jāskatās, kur tu dzīvo, ko tu dzer,ēd un pīpē..nezinu no kurienes tev šie sen zināmie fakti par vīriešu un sieviešu ādas atšķirībām, bet tas nav īpaši svarīgi, jo izklausās, ka tu vienkārši gribi pateikt, ka daba ir iekārtojusi, ka agri vai vēlu tava āda izžūs un tev būs nepieciešami krēmi ar apmēram šādu sastāvu:

Aqua (Solvent/Diluent), Isopropyl Palmitate (Emollient), Sorbitol (Humectant), Lanolin (Emollient), Glyceryl Stearate (Emulsifier), Cetyl Esters (Emollient), Steareth-2 (Emulsifier), PEG-100 Stearate (Surfactant), Ceresin (Stabiliser), Triethanolamine (pH Adjuster), Tocopheryl Acetate (Antioxidant), Steareth-20 (Emulsifier), Carbomer (Viscosity Modifier), Methylparaben (Preservative), Parfum (Fragrance), Benzyl Benzoate (Solvent), Butylparaben (Preservative), Ethylparaben (Preservative), Hydroxycitronellal (Fragrance Ingredient), Isobutylparaben (Preservative), Propylparaben (Preservative), Limonene (Fragrance Ingredient), Geraniol (Fragrance Ingredient), Linalool (Fragrance Ingredient), Citronellol (Fragrance Ingredient), Cinnamyl Alcohol (Fragrance Ingredient), Alpha-Isomethyl Ionone (Fragrance Ingredient), CI 14700 (Colour).

2) Kuras tad dabā atrodamās sastāvdaļas ja tiek izmantotas kosmētikā izraisa alerģiju? Protams, nesauc man riekstus (ja vien tos vispār kāds izmanto)
14.01.2013 09:36 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
soufija, eksistē krēmi tikai ar tādām sastāvdaļām? :) Un nē, es neuzskatu, ka mēs visi izžūsim. Tas bija piemērs.

Nu, patiesībā, alerģiju var izraizīt teju jebkas. Man ilgus gadus bija alerģija pret visiem augļiem un dārzeņiem, kuri ir sarkanā krāsā. Ja es uz sevis tajos laikos būtu uzsmērējusi nesen skaistumkopšanas receptēs izlasīto dabīgo tomātu masku, bail pat iedomāties, pēc kā es izskatītos.
14.01.2013 09:43 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
to kosmeetiku, kas netiek testeeta uz dziivniekiem, testee uz nelaimee nokljuvushiem cilveekiem - bezdarbniekiem, cilveekiem ar finansiaalaam gruutiibaam utt., piedaavaajot vinjiem naudu apmainjaa pret produktu lietoshanu. atbalstiitu ideju, ka kreemi tiktu testeeti uz cietumniekiem. iisti jeegu testeeshanaa uz dziivniekiem nesaskatu, jo cilveeka aada tomeer atskiraas no zurcinjas vai juurascuucinjas.
cik zinu, lielaakaa dalja ir jau atteikusies no testeeshanas uz dziivniekiem. par to liidz shim nebiju iipashi aizdomaajusies, peerkot kaut vai to pashu matu balzaamu, bet turpmaak piedomaashu klaat. piekriitu tam, ka dabiigajiem produktiem iisti testeeshanu uz dziivniekiem nevajag.
14.01.2013 09:50 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4326178,00.html

Izraēla ir aizliegusi kosmētiku,kas ir testēta uz dzīvniekiem.

"Animal testing in the Cosmetics Industry inflicts horrific suffering on these animals. Each product requires between 2,000-3,000 tests, and animals die in agony."
14.01.2013 09:56 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Vai tad nav labāk,ka kādam samakā un testē? !
14.01.2013 09:56 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
to kosmeetiku, kas netiek testeeta uz dziivniekiem, testee uz nelaimee nokljuvushiem cilveekiem - bezdarbniekiem, cilveekiem ar finansiaalaam gruutiibaam utt., piedaavaajot vinjiem naudu apmainjaa pret produktu lietoshanu.


Jau iepriekš rakstīju, ka kosmētiku testē uz ādas aizvietotājiem, kas identiski dabīgajai ādai. Protams, es nezinu par pilnīgi visām kosmētikas firmām.
14.01.2013 09:58 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
asv un kanaadaa biezji vien naakaas ieraudziit sludinaajumus no seerijas - piedalies kosmeetikas/zaalju testeeshanaa. laikam jau tas ir peedeejais posms. no saakuma uz maaksliigaas aadas paarbauda un tad uz cilveekiem. jo no kaut kurienes vinji njem tos peetiijumu rezultaatus, kuri paraadaas reklaamaas "paliidz 99 gadiijumos" utt.
14.01.2013 10:03 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Negrib,lai testē uz dzīvniekiem, bet pašai smukai jau gribas būt un nesaķert visādas slimības :-)
Ak, cik jauki :-)
14.01.2013 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Varu vien ieteikt vismaz pamēģināt veģetāru diētu un paskatīties vai ar to jau vien sejas ādai netiks līdzēts.

Vienu periodu sanāca ēst veģetāri + vēl cukuru speciāli nelietot - kāds pusgads bija. Nezinu, vai tam ar to bija kāds sakars, bet, jā - uz sejas pazuda lielās, dziļās pumpas, kas iepriekš ļoti bojāja sejas paskatu. Bet, tā,kā iepriekš biju noskaidrojusi pie ārsta, ka tās ir saistītas ar to, cik veselas ir zarnas(īsti neatceros), tad īstenībā varētu būt, ka tā gaļa organismā tajās zarnās kko ietekmē.

Tagad šo "diētu" pārstāju lietot, briesmones - zemādas pumpas ir parādījušās atpakaļ.;(
14.01.2013 13:14 |
 
Reitings 120
Reģ: 02.12.2012
Par tiem pseido dzīvnieku mīlētājiem vispār uztraukties nevajag. Katrs ir savā attīstības līmenī un visam savs laiks. Varu vien ieteikt vismaz pamēģināt veģetāru diētu un paskatīties vai ar to jau vien sejas ādai netiks līdzēts. Var gadīties, ka būsiet patīkami pārsteigtas.

Jau 6 gadus neēdu gaļu , āda ir vnmēr bijusi normāla, nekādas krasas izmaiņas nav.
14.01.2013 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Ai, šī ir viena no tēmām, kas manī spēj izraisīt nežēlīgu riebumu un skumjas vienlaicīgi. Nekad nesapratīšu (un nemaz negribu) tos cilvēkus, kuri spēj nodarīt kādam pāri. Gribētos būt pasaules valdniecei un aizliegt darīt tik pretīgas lietas. Taču dzīvē viss nāk atpakaļ, un nākamajā dzīvē tie visi morālie kropļi būs cietēju vietā.

Un ķīmiskos produktus netestē tikai uz žurkām, bet arī uz pērtiķīšiem, trušiem u.c. dzīvniekiem..
14.01.2013 17:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits