Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapņu Pilnveidošanas klubiņš

 
Reitings 2
Reģ: 11.01.2013
Sveikas, visas jaukās meitenes/sievietes!
Esmu dabūjusi savā īpašumā ļoti vērtīgu grāmatu "Napoleon Hill - Think And Grow Rich". Tajā ir būtiski padomi, kurus pielietojuši Henrijs Fords, Edisons, Karnegī un citi ļoti ietekmīgi cilvēki.
Šī grāmata dod iespēju īstenot savu sapni šai dzīvē, kas neaprobežojas tikai ar naudu, tās var būt arī citas bagātības :)
Tās galvenokārt ir domas, kas attur vai pietuvina mūs tuvāk sapņa īstenošanai. Tikai ir viens jautājums: vai tu tam esi gatava???

Katrā ziņā grāmatā ir ierosinājums veidot klubiņu, kurā katru nedēļu sanākt kopā, izlasot 1 nodaļu un pārrunāt, kā mēs to saprotam, ko darām lietas labā. Kopā, ar cilvēkiem, kas ir līdzīgi domājoši, ir daudz vieglāk. Tā taču ir, vai ne? :) ..uztaisīt tādus kopā būšanas svētkus!
Tā kā, ja esat gatavas spert 1 soli pāri robežai, uzrakstiet savus e-pastus/vēstuli un es jums sīkāk izstāstīšu,kur un kad mēs varētu tikties un atbildēšu uz citiem jautājumiem!! >:)
11.01.2013 20:36 |
 
Reitings 40
Reģ: 30.12.2012
Cik Jums ir gadu ?

p.s. Tikai ziņkāres pēc jautāju.

p.s.2. Ideja noteikti ir laba - daudziem cilvēkiem ir vieglāk kopā.
11.01.2013 20:40 |
 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
Es labprāt, bet nedzīvoju Rīgā :)
11.01.2013 20:46 |
 
Reitings 2
Reģ: 11.01.2013
Salaveci, esmu " acītes" vecumā un jā, nedomāju, ka šo forumu apmeklē arī puiši, tā kā šī info attiecas arī uz JUMS!! :)
smarter, pati esmu no pierīgas, lai gan gandrīz katru dienu esmu centrā..katrā ziņā tas nebūtu īpašs šķērslis... A journey of a thousand miles begins with a single step. :D
11.01.2013 20:57 |
 
Reitings 40
Reģ: 30.12.2012
Es tik tā, ziņkārei apmierināju par gadiem un izteicu savu viedokli. Izsaku :)
11.01.2013 21:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits