Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Man pieredzes tā pamaz.

 
Reitings 55
Reģ: 02.12.2012
Lieta tāda, ka tagad strādāju darbā, kas man nu nemaz neiet pie sirds, bet strādāju, jo ļoti vajag naudu, strādāju ar domu - kamēr atradīsies kas labāks. Bet es vēlējos noskaidrot dažas nianses - ja man, piemēram, kamēr ir pārbaudes laiks atrastos cits, labāks darbiņš, cik ātri es varētu tikt prom no tās vietas un saņemt savu algas nod. grāmatiņu un pārējos papīrus? Es esmu sapratusi tā, ka, ja ir pārbaudes laiks, Tev var maksimums likt nostrādāt 3 dienas, bet kā tas ir, piemēram, darbā, kur ir maiņas, piemēram 2as caur 2ām. TAs sanāk, es, piemēram, rīt no rīta pasaku, ka eju prom, man var likt no tā rīta nostrādāt 3 dienas pēc kārtas vai 2as maiņas, tad tās brīvās dienas un vienu maiņu? tas tak sanāktu ilgi, bet, ja cits darbiņš jau gaidīs vajadzēs tikt prom pēc iespējas ātrāk. Un kā ar tim papīriem, draugam vienā darba vietā uzreiz tajā pašā dienā, kad viņš gāja prom visu atdeva, bet man iepriekšējā darba vietā bija tā, ak es aiizgāju prom ar kaut kādu 2. datumu (man nelika nekādas papildus dienas strādāt, varēju iet prom uzreiz), grāmatiņu dabūju tikai kaut kādā 6. datumā, naudu arī.
10.01.2013 10:31 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Man kkā likās, ka pārbaudes laikā darba devējs Tevi var atstādināt ar kkādu iemeslu, ja viņam kkas nepatīk, kā arī Tu vari jebkurā laikā atteikt darbu, bez 3dienu atstrādāšanas.

Un dokumentus atgriež kā kurā vietā.
10.01.2013 10:40 |
 
Reitings 217
Reģ: 15.11.2012
Es arī domāju, ka pārbaudes laikā var iet prom bez atstrādāšanas.
10.01.2013 10:42 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
manā uzņēmumā pēc atlūguma pārbaudes laikā ir 3 dienas jāstrādā
10.01.2013 10:49 |
 
Reitings 55
Reģ: 02.12.2012
tas ir līgumā rakstīts (vismaz visur kur es esmu strādājusi un mans draugs), ka ja vadībai ir vajadzība var likt 3 dienas nostrādāt. (tā kā annA raksta)
bet par tiem dokumentiem, tas ir stulbi, ka katrs uzņēmums dara kā grib. Jo, ja man jaunajā darbā prasa tos visus dok., bet es nevaru viņus iedot, jo stāv pie iepriekšējā darba devēja, tad tik pat labi jaunais darba devējs var man darbu atteikt, ja ir jāsāk strādāt steidzami :(
10.01.2013 10:53 |
 
Reitings 41
Reģ: 29.01.2009
Vispār jaunā darbā nevar pieņemt pirm nav izieta obligātā veselības pārbaude.
Ja tu uzsaki darbu, tad vari iet prom uzreiz, ja darba devējs, viņam šis darbs ir jāuzsaka trīs dienas iepriekš.
Tāpēc kamēr tu iziesi obligāto veselības pārbaudi tās trīs dienas būs arī pagājušas.
10.01.2013 11:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits