Kaut kāds izdzimtenis !

 
Reitings 456
Reģ: 22.06.2012
Hei ! :)

Padalīšos ar sekojošu lietu!

Šovasar gāju gar Mildas tirdziņu (šķiet viņu tā sauc) , uz trolejbusu A.Upīša ielā. Biju jau gandrīz pieturā, kad man no sāniem nāk viens vīrietis un saka : " Vai var ar tevi iepaīzīties?" " Kāds ir tavs telefona numurs" , " Ew,kā tevi var sazvanīt?" un tādā slimā,monotonā balsī.. Es pat neatskatīdamās gāju tālāk . Domāju ,ka esmu aizmukusi , bet nē,šis no šķersielas un atkal to pašu. Labi ka trolejbuss bija pieturā, ātri iekāpu un prom.

Biju šokā ! Tik pretīgi un žēl ,ka biju viena , pretējā gadījumā chalis būtu pamatīgi cietis , bet tāpēc jau laikam izvēlās meitenes ,kas iet vienas.

Un ko jūs domājat ....
Vakar, pie Origo pārejas, stāvu-sarkans. Kaut kas pieklauvē pie pleca. Domādama varbūt kāds pazīstams ,griežu galvu un pretī teksts : " Gribu ar tevi iepazīties" Kā tevi sauc ? kāds tev tel.nr.....?" tā pati monotonā balss !!! Es pie sevis nodomāju :" Nu BĻOOODA, NEEE!!! un gāju pāŗi pārejai . Domāju ,ka starp cilvēkiem aizmukšu, bet nē,šis mani panāk un turpina tādā pašā garā. Es paskatījos uz viņu : " Atkraties, vai arī dabūsi pa seju!" un turpināju iet,kad šis man saka :" Kaut tu nosprāgtu ! un atkal panāk pūlī un :" Ew,kaut tu nosprāgtu!"
Protams,nereaģēju nekādīgi,ignorēju un turpināju iet kur man vajag !
Un atkal sagadījās ,ka esmu viena. Parasti mani izvadā kur vajag vai arī bez vajadzības tā viena neeju nekur, jo man tiešām ir bail atrasties vienai uz ielas!

Jau no koledžas laikiem man bijusi pārliecība - Ai ,ar mani tak nekas tāds nenotiks utt., jutos droši, bet tagad saprotu ,ka neviens nav pasargāts no šitādiem izdzimteņiem ! Nedod dievs vēl briesmīgākiem gadījumiem !

Varbūt kāda no jums ir dzirdējusi kaut ko par šādu tipu Origo apkaimē, vai kādu atgadījumu, vai varbūt kādai no jums ir sagadījies viņš pa ceļam ?
Trauma !
04.01.2013 17:29 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Nu, es nezinu, es kaut kā cilvēkus, kas man jautā kāds man nr un kā mani atrast draugos neuzskatu par kaut ko tik šausmīgu, ir gadījies, bet visi atšujās pēc nē!
Un te nu man sanāks aizstāvēt policiju. Kad man bija kādi 20 gadi, kādā tumšākā vakarā sanāca brist cauri Vecrīgai. Gribēju kaut kur pēc iespējas ātrāk nokļūt un gāju pa mazajām ieliņām. Tur vienā mirklī sanāca tā, ka kaut kāds visai iedzēris britu vīrietis bez vārdiem mani vnk piespieda pie sienas un nu turēja rokas. Es tiešām nezinu no kurienes, bet pēkšņi atskrēja 2 policisti, novāca viņu no manis, pajautāja vai man viss kārtībā un teica, ka varbūt vajag medicīnisko palīdzību un to vīrieti savāca. Tā kā, ne visi viņi tādi :)
05.01.2013 11:50 |
 
Reitings 152
Reģ: 19.09.2010
Vasarā vai arī pirms kāda laiciņa manai draudzenei arī tā gadījās..tikai tas bija pie tiem visiem mikriņiem,kas netālu no origo,arī vīrietis nāca un to visu uzdeva un tas bija vairākas reizes!
05.01.2013 12:21 |
 
Reitings 287
Reģ: 20.10.2010
Aaa es šito čali zinu, viņs man neskaitāmas reizes ir piesējies, vis labākās zāles pret viņu ir totāla ignorēšana, jo es viņam esmu pat situsi un ir palicis tikai sliktāk.
Arī 2 manām draudzenēm viņš ir piesējies.
05.01.2013 14:30 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Varu pateikt, ka tieši ar šādiem jautājumiem arī mans tāds vīrietis, cepure viņam bija galvā piesējās.. Vienreiz Merķeļa ielas pieturā un pēc tam arī 22. trolejbusa pieturā, nāk klāt, uzdod tos jautājumus un neatšujas, es arī biju viena, nāca trolejbus, iekšā tajā, zvanu draudzenei, lai sagaida mani, domāju, ka esmu aizmukusi no viņa, bet izrādās, ka viņš arī iekāpa trolejbusā iekšā. es skrēju pārejai pāri pie sarkanā, man bija vienalga. ilgi pēc tam viena nekur negāju, vienmēr kāds bija ar mani :// pēdējo reiz, tas pats maniaks mani pārtvēra pie origo, ejot garām fēniksam, es kā pagriezos, ieraudzīju viņu, kad viņš man saka, vai nevēlos iepazīties, metos bēgt.. kur viņš palika, nezinu.
05.01.2013 15:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
varbūt vnk garīgi slims cilvēks pagadījies. labāk neiesaistīties ar tādiem diskusijās un konfliktos un asi neatbildēt. ja viņš tiešām ir slims, viņa rīcība var būt neprognozējama.
07.01.2013 15:57 |
 
Reitings 3
Reģ: 11.01.2013
jānis rakstīja:
šie ir tā sauktie "pikaperi" jeb "savaldzinātāji". ārzemēs ir ļoti populāri, bet ir ienācis arī Latvijā.

Atvainojos par vecu tēmu pacelšanu, bet gribēju tikai pateikt to, ka cienījamais Jānis runā muļķības. Tā saucamie "pikaperi" ir sava veida mākslinieki un tā (kā meitenes aprakstijušas) nedara. Iepriekšminētie ir vienkārši deģenerāti, nekas vairāk.
11.01.2013 20:22 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
Vasarā es tajā pašā rajonā gāju pa dzirnavu ielu (arī viena), un, pēc Tava apraksta spriežot, man uzmācās tas pats čalis :D tas bija vairākas reizes, taču viena man paliks atmiņā, jo es, gribot, lai viņš atkratās, vnk sāku iet pāri ielai (satiksme nebija intensīva), taču mani gandrīz notrieca mašīna, uz ko monotonā balss teica "tā tev vajag" ... stulbenis kaut kāds
12.01.2013 18:01 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Drausmas, man Rīgā visu laiku dzīvojot tā nekad nav gadījies, ka slimi cilvēki piesienas.

Te Francijā gan bija vienā tumšā vakarā gadījums, ka mašīna pilna ar arābiem sāka braukt līdzi lēnā garā, visi ar mani runāja, es biju panikā, labi, ka tieši pie mājām, jo vienīgie citi cilvēki apkārt bija vēl 1 meitene, kura gāja gabaliņu tālāk. brr :|
12.01.2013 18:20 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Pagājušajā vasarā arī man iekša Origo piesējās šis tipiņš . Es gāju un dzirdu kāds man kko saka - pagriežos un pieklājīgi jautāju - ko lūdzu ? Šis uzreiz - kā tevi sauc? iedosi numuru ? kā tevi sazvanīt ?
Sabijos nepajokam , pat nezinu kāpēc . Tik ļoti nepatīkama sajūta bija .
Pēc tam to pašu tipu rādīja pa bez tabu , ka viņš pie Origo mēģina nepilngadīgas meitenes pavedināt . ( būtu to sižetu redzējusi ātrāk , teiktu , ka es viņam nederu , jo jau sen kā esmu pilngadīga :D ( tas tā jokam ) ) Nezinu kā tur viss beidzās , savāca vai nesavāca viņu , bet laikam jau nesavāca , ja jau vēl klejo tur.
Un vel tai sižetā teica , ka ja kas tads atgadās , jāiet esot pie Origo apsargiem .
12.01.2013 20:04 |
 
Reitings 444
Reģ: 29.01.2009
Satiiina

Man ir piesējies pēc tava apraksta un teiktajām frāzēm tieši tas pats...
Ejot no Mildas tirdziņa pieturas uz Origo.
Tikai es vnk izlikos, ka nedzirdu, ko viņš saka un gāju uz priekšu, bet sekoja viņš man līdz pat Merķeļa ielai.
Un abas reizes vienas un tās pašas frāzes, un sekošana.
12.01.2013 21:04 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Skatos būs jāiet pavaktēt čali .. man tur kā reizi dejas netālu notiek un pēc darba ir brīvais laiks :D Netīšām zem trolejbusa varētu pastumt :D Lol :D Bet nu brīnos cik ļoti var nedraudzēties ar galvu .. žēl, ka apkārtējiem nākas ciest tādu mudaku dēļ ..
12.01.2013 21:13 |
 
Reitings 341
Reģ: 06.05.2009
ko viņš darītu, ja upuris nevis raitā solī skrietu prom, bet gan apstātos un stāvētu? :D
12.01.2013 21:58 |
 
Reitings 1
Reģ: 15.05.2013
Sveikas meitenes Jūs runājat par šo vīrieti --> http://www.draugiem.lv/mazaa-emociija-dzivo-iluziijaa/#/gallery/?pid=308870845
15.05.2013 14:28 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Jā...vinjs ir tāds īsiem matiem uz kādiem 30 gadiem?
Man vakar tāds kroplis piesējās.
Bet es ātri viņu atšuvu:D
05.06.2013 14:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vasarā man ar viens piesējās, sākumā prasija vai es viņu gaidu uz ko atbildēju ka nē negaidu, tad viņš velreiz prasija man to vai tiešām viņu negainu uz ko atbildēju ka es draudzeni gaidu ne viņu, tad es no viņa pagāju mazliet nost, bet viņš nāk klāt un uzbāzīgi jautā kā mani sauc un vai negribu ar viņu iepazīties uz ko tik atbildēju ka nē nē nē, bet tā vel kādas pāris reizes viņš negāja prom līdz es neaizgāju tuvāk pie dažiem citiem vīriešiem kas tuvumā bija kuri redzēja ka viņš neatšujas, tad laikam viņš saprata ka labi nebūs un aizvācās. fuj pēc tās reizes vairs negribu pie Origo draudzenes gaidīt :D
05.06.2013 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Ar pipareni sejā un miers.
05.06.2013 14:50 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Palasīju tikai pirmās lapas, bet es nesaprotu! Pie Origo taču ir tādas ļaužu masas, arī daudz vīriešu apkārt, vai neviens tiešām nepievērš uzmanību?! Nekad negribētu nonākt tādā situācijā, bet man prātā uzreiz doma meklēt Origo apsargus vai iet uz informāciju centru un ziņot. Turklāt, ja vēl tas vairākkārt noticis!
05.06.2013 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
grecia, te ziemā (varbūt kļūdos) bija diskusija par nosalušajiem cilvēkiem kupenās. Ja atrodi, palasi, vairs nebrīnīsies, kādēļ visiem ir nospļauties!
05.06.2013 14:58 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Nedzīvoju Rīgā, bet kad aizbraucu uz Rīgu tad nekad neesmu tur jutusies droši. Bet mans atgadījūms ir kā jau mazpilsētā ielas maziņas un no vienam tādām ielam es dzīvoju ejot mājas vasaras vakarā piebrauc mašīna un sāk ar ar līdzīgiem tekstiņiem viņš visu zināja par manīm, bet es viņu nezināju un nepazinu un lika lai kāpju mašīnā, protams neko tādu nedarīju, tas bija kādus 10 m no manas mājas, bet bail man bija nepajokam, kājas treīcēja un bija viena domā katik atrāk tiktu mājās, atri ejot un viņš visu laiku brauca man līdzi.
Tagad pēc kadiem 5 gadiem es varu mierīgi nebaidoties iziet vēlāk vakarā laukā, jo man ir četrkājainais draugs, kas svešos nelaiž man klāt, brīdina ar zobiem.
05.06.2013 15:51 |
 
Reitings 360
Reģ: 17.01.2013
šis vīrietis,tā vēlas iepazīties jau apmēram 2 gadus,agrāk kad strādāju centrā viņš man katru otro dienu nāca klāt pieturā, ar vienu un to pašu tekstu,vai var iepazīties,vai var iedot telefona nr..u.t.t.
05.06.2013 15:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits