Es-viņa padotā un draudzene

 
Reitings 27
Reģ: 03.01.2013
Sveikas,

Tātad - nosacīta problēma. Pirms aptuveni gada sāku strādāt savu sapņu darbu labā uzņēmumā. Ar priekšnieku (nē, viņš nav vīrietis mana tēva vecumā) sākotnēji sanāca tikties diezgan maz, bet drīz vien mani paaugstināja, līdz ar to sāku strādāt viņa pakļautībā.
Tā nu viņš man ar katru mirkli iepatikās arvien vairāk un, man par lielu pārsteigumu, tas bija abpusēji. Drīz vien es, meitene no 'laukiem', sāku izbaudīt dzīvi, par kādu jebkad esmu sapņojusi - veiksmīgs, simpātisks vīrietis man blakus, vakariņas restorānos, romantiski izbraucieni, pirmie tuvības mirkļi utt., viss jau būtu skaisti, ja vien viņš nebūtu mans priekšnieks, ar kuru man ir jāpavada aptuveni sešas pilnas darbadienas nedēļā. Saprotams, ka darbā viņš ir citādāks, kā tas ir attiecībās, - darbā viņš ir ļoti prasīgs, stingrs(pat pārāk), pedantisks utt.(pilnīgs pretstats tam, kāds ir attiecībās), līdz ar to ir diezgan grūti nemitīgi pārslēgties no attiecībām uz darba lietām. Atzīšos, ka darba problēmu dēļ ne reizi vien esmu raudājusi utt., jo ar viņu kā priekšnieku ir grūti veidot veiksmīgu komunikāciju, kamēr attiecības, gultā u.c. viņš ir vairāk kā lielisks.

Un tagad viņš vēlas uzsākt ar mani kopdzīvi, kas nozīmētu to, ka mēs burtiski 24/7 būtu kopā.
Rezumē? Jā, man ir stipras jūtas pret viņu. Jā, ar viņu kā priekšnieku ir ļoti grūti sadzīvot. Un tomēr arī darba saglabāšana man ir ļoti svarīga, jo ilgus gadus mācījos/strādāju, lai atrastos vietā, kur esmu tagad.

Viedokļi? Pieredze? Kā rīkotos jūs?
04.01.2013 13:43 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tas ir neprofesionāli veidot attiecības ar padotajiem. Normāli būtu bijis, ja tu viņam patiktu un viņš sāktu veidot attiecības ar tevi brīdī, kad vēl nebiji viņa tiešā padotībā.
Šis gadījums vairāk izskatās pēc priekšnieka seksuālās fantāzijas- skolotājs- skolniece, priekšnieks- sekretāre, utt. Tas nozīmē, ka viņam jūsu attiecībās visvairāk patīk tas, ka tu esi pilnībā atkarīga no viņa, ka viņš ir tavs boss, ka esi pilnīgi pakļauta viņam. Viņš nevis māk nodalīt darbu no privātās dzīves, bet gan izspēlē savu fantāziju uz pilnā apmērā. Tāpēc tev darbā aizrāda, uzstāda augstas prasības.
Īsāk sakot, ja aiziesi no darba, tavā vietā tiks pieņemta cita dāma, kas būs tavā vietā arī viņa gultā. Es ieteiktu nepārvākties pie viņa dzīvot- atrast formālus iemeslus, kāpēc nevari. Jo tā tu saglabāsi daļu savas neatkarības, privātās telpas+ noturēsies gan attiecībās (kopdzīvē vienmēr rodas problēmas), gan darbā pēc iespējas ilgāk un tas savukārt dos tev iespēju pēc tam atrast līdzvērtīgu vai labāku darbu ar normālu priekšnieku.
04.01.2013 16:36 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Nazīc - nē neuzskatu. Es domāju ar galvu uz priekšu, pieļaujot visādus variantus un cenšoties izbēgt no ļaunākā
04.01.2013 18:40 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Paļauties var tikai uz sevi , nevis uz citiem un cerēt uz labāko no kāda
04.01.2013 18:41 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Man vispār tas liekas absurds šāda situācija
04.01.2013 18:42 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
a)darbs ir darbs, majas-majas, ja tev tas nesanak, tad b) ej prom(ideali butu ja vins caur pazisanos tev iefiretu laba vieta)
04.01.2013 20:24 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Mani vecāki strādā kopā jau vairāk kā 10 gadus un mamma ir priekšniece! :D Viņiem sanāk :)
05.01.2013 12:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits