aizņemts ir aizliegts?

 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
Sveikas meitenes !
Galvā rosās doma - vai aizņemta meitene/puisis - ir aizliegts/-ta?
Piem. Esi brīva, bet ieskaties aizņemtā puisī. Un ja pie tam vēl ir manāms, ka arī viņš īsti nav vienaldzīgs? Kāda ir jūsu attieksme un tālākā darbība? Sirdsapziņas pārmetumi?
Kā tad īsti ir? Kāda ir jūsu attieksme? Stereotipi? Principi?
Man jau šķiet, ka man ir vecmodīgi - ja aizņemts - tad norakstīts manās acīs. Nespētu un negribētu neko jaukt utt. Tomēr, tajā pašā laikā - pāri jau nerodas tā pat no zila gaisa- vienmēr kāds tiks sāpināts, un ne vbienmēr satiekas divi brīvi cilvēki. Kā īsti ir? Varbūt laiks šos stereotipus lauzt?
šovakar man filosofējamais vakars :D
03.01.2013 02:15 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
jaunības dullumā reiz ieskatījos aizņemtā un man tas smagi nāca atpakaļ, nevienai neiesaku. jo laimi uz cita nelaimes neuzcelsi. samaksāt nācās 100 reizes smagāk
03.01.2013 10:11 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Cilvēks var celt dažādas teorijas, bet dzīve ne vienmēr rit pēc scenārija. Aizņemts var tikt iemīlēts neatkarīgi no prāta veidotajām dogmām. Jautājums ir vai šādā gadījumā savas simpātijas jāizrāda, jārīkojas vai arī tā jau būs robežu pārkāpšana? Un, protams, ņemsim vērā, ka viens neko neizdarīsi, respektīvi, sieviete neko nocelt nevar(un otrādi) attiecībās, kurās ir saskaņa un harmonija. Patikt var arī Džordžs Klūnijs, jautājums, ko gan tas maina? Tas paliks tur, kur ir, tāpat ar to aizliegto.
03.01.2013 10:12 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Nazīc šoreiz iešāva tieši mērķī. :D

Neuzskatu, ka par saiešanos ar aizņemtu personu ir jāsprauž ordenis pie krūtīm, bet mani kretinē un vienmēr kretinēs apzīmējums "atņemt" par dzīvu cilvēku. Kas viņš/viņa kāds aifons, kuru tā vienkārši var nočiept?
03.01.2013 10:12 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Man aizņemts ir aizliegts, bet tam ir pavisam cits iemesls kā varētu iedomāties. Man ir gadījies būt aizņemta vīrieša mīļākajai un godīgi sakot - tas bija briesmīgi. Labi, sekss bija labs un tā tālāk, bet es biju iemīlējusies vienkārši vājprātīgi, bez jebkādām cerībām, ka mans statuss varētu reiz mainīties, tomēr tik un tā - vienmēr, kad viņš zvanīja, es skrēju, jo vienkārši nevarēju pretoties. Pat nezinu, kas mani izglāba, laikam jau meita, bet es skaidri zinu, ka tādā murgā vairs iepīties negrasos un tikai tāpēc man aizņemts ir aizliegts.
Ja man nebūtu tādas pieredzes, droši vien piekristu Nazīc teiktajam.
03.01.2013 10:12 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
bet jāpiebilst , ka vins mācēja iestāstīt, ka tur viss iet uz galu utt, un protamses kā jauna meitene tam noticēju. no šādiem viltvāržiem arī vajag pa gabalu mukt
03.01.2013 10:13 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.04.2011
Man Roxy variants :D visi mani ir aizvīluši, arī mans vīrs mani aizvīla :d

Ko tur lai saka, ja attiecības ir stipras, tad neviens nevienu nevar aizvilināt, bet ja ir kāda plaisa vai nedaudz apdzisušas liesmas, tad protams viss jaunais vilina.
Tas ir katra paša ziņā.
03.01.2013 10:29 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Man aizņemts ir aizliegts pavisam noteikti, un tikai tāpēc, ka es ļoti negribētu, lai kāda šādi izrīkojas pret mani, aizvilinot manu aizņemto vīrieti
03.01.2013 10:53 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
jā, aizņemts ir aizņemts, bet tagad pašai ir tādas attiecības ar vīrieti, kurš sākotnēji bija aizņemts. nu neko, es vnk nespēju pretoties, jo arī es viņu iemīlēju. protams, ka kko uzsākām tikai tad, kad viņš bija aizgājis no tās sievietes. mocījos sākumā šausmīgos pašpārmetumos, vēl tagad pa reizei to atceros, pat mēģināju viņu pierunāt, lai neiet prom. bet viņš teica, ka jebkurā gadījumā aizies, un ka tas ir bijis tikai laika jautājums (jaunas dzīvesvietas atrašana, jo vecākiem vai draugiem jau negribēja mitināties). es tam protams, ka sākumā neticēju (90%), bet mazs cerības stariņš jau bija, jo es taču turpināju ar viņu sarakstīties un reizi pa reizi pieņemt dāvanas. nu tagad mēs esam kopā. godīgi sakot, man tās sievietes ir ļoti žēl, jo viņa tagad dzīvo ar ļoti lielu naidu un negatīvismu. varbūt tas sāk pāriet lēnām, bet sākums bija traks mums abiem, ko viņa sarīkoja.
kā jau saka, ka savu laimi uz citu nelaimes neuzcelsi, bet ne vienmēr apstākli ir tādi, ka ir tikai balts vai tikai melns. visi šķirās un iet kopā. nu reti kurš jau dzīvē ir kopā ar kādu, kurš ir pirmais un vienīgais. protams, neatbalstu to pīšanos ar aizņemtajiem, bet neviens nav lieta, kuru var kkur nolikt vai kādam atņemt, bet kaut kādas robežas ir jāapzinās. speciāli nevienam puisim neesmu kārusies kaklā, zinot, ka viņš ir aizņemts.
03.01.2013 10:56 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Man aaizņemti nesimpatizē. Tā sajūta, ka viņu no rīta ir čubinājusi kāda cita meitene, un varbūt pat kreklu palīdzējusi izvēlēties, liek neuztvert to cilvēku kā vīrieti.

Bet globāli neuzskatu, ka aizņemts ir aizliegts. Nav.
03.01.2013 11:00 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Zinu reālu gadījumu - sieva, vīrs, bērni, vīram mīļākā. Sieva uzzina, jo uzzina, jo mīļākā atļāvās pat zvanīt uz mājām, visādi muļķīgi meli. Reizē, kad ieraudzīja vīra auto pie svešas mājas, kad tam bija jāmakšķerē otrā valsts galā - aizgāja pie mīļākās durvīm. Ko šī augstprātīgi atbild : tieciet paši galā ar savām problēmām! :D Nu jopcik, kur tādas maitas rodas?!
03.01.2013 11:12 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Pašai gan nav sanācies ieķerties aizņemtā vīrietī, tāpēc grūti spriest. Tādām jūtām grūti pretoties un parasti vēl visa domāšana sievietei mainās, tāpēc droši vien dažas piekrīt tāda veida attiecībām. Bet būtībā domāju, ka tas nav man, esmu pārāk privātīpašnieciska un mocītu apziņa, ka iepriekšējā naktī viņš ir gulējis ar citu. Nē, nē, nē.
Bija gan sanācis (pašā attiecību sākumā), ka vīrā ieskatījās viena ļoti gados jauna meitene. Tad nu šī izmantoja visas iespējas, lai tiktu viņam klāt, piemēram, periodā, kad bijām pašķīrušies viņi pārgulēja. Tas gan bija dzērumā, un es pati droši vien, ja būtu bijusi iespēja, nolaistu ar kādu, bet sāpīgi bija ļoti. Kā arī citā pasākumā, kur manis nebija, viņa sāka vīram uzmākties. Par laimi man vīrs ir atklāts, labāk pasaka tādas lietas man pats un uzreiz, nekā liek man to uzzināt no citiem.
03.01.2013 11:13 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Man pašai reiz sanāca saķerties aizņemtā, bet tad vēl nezināju, ka aizņemta. Viņš pateica, bet izturēšanās pret mani, sarunas, sarakstes, komplimenti, aicinājumi nemainījās, bet es pati visu atteicu, man bija žēl tās sieviete, jo viņas klātbūtnē viņš bija mēms kā zivs. To redzot arī visa saķeršanās ātri vien pazuda. :D Varbūt, ja būtu samīlējusies, būtu vienalga, bet tādas jūtas man svešas.
03.01.2013 11:30 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nevar nocelt kādam pāri, ja tas pāris pats tam neļaujas! Tā kā aizņemts nav aizliegts, nevar kontrolēt to, kurš iepatīkas un kam iepatīcies. Turklāt, ja arī tas otrs izrāda simpātijas, kāda tur vairs laime esošajās attiecībās? Ja reiz kaut ko tādu atļaujas, tad jau laikam tam pārim tāpat būtu lemts šķirties.

Speciāli jau attiecības nejauktu, bet ir ļoti daudzi vīrieši, kuri iepazīstoties patur savu attiecību statusu noslēpumā, turpina izrādīt simpātijas un izturēties tā, it kā nebūtu it nekādu saistību ne ar vienu. Un ko tad, ja reiz jau sākusi veidoties jūtu ķīmija, pie tam abpusēja? Iepriekšējās attiecības tik un tā tad ir šķiramās- laimīgs nevar būt ar divām vienlaikus!
Gadās dzīvē visādi, speciāli jau nē, bet ja sagadās iepazīt aizņemtu, nedomāju, ka es daudz atkāptos, bet tas ir ļoti atkarīgs no paša vīrieša attieksmes.
03.01.2013 11:37 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
neko nedaru, uz aizņemtiem neskatos
03.01.2013 11:48 |
 
10 gadi
Reitings 3189
Reģ: 18.12.2012
Agrā jaunībā dzīvoju pēc principa "meitene nav skapis - var pabīdīt".
Vēlāk sapratu, ka arī skapi var pabīdīt... Līdz ar to šis salīdzinājums nekam neder :D

Piekrītu pāris izlasīto komentāru viedoklim, ka aizņemts manās acīs nav vispār opcija. Ir pietiekami daudz brīvu un kolosālu puišu.
Varbūt ir citādāk, ja viņa attiecības nav tās labākās, viņš šķiras vai kā tamlīdzīgi, tad vēl var padomāt. Bet tīri vispārīgi nesaskatu nekādu vajadzību gandēt citu cilvēku attiecības tikai tāpēc, ka liekas, ka varētu būt kaut kas abpusējs... Protams, acis pamielot jau vienmēr var, bet svešas attiecības bojāt - ne.
03.01.2013 11:51 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Visas saka, aizņemt ir aizliegts, bet kkā tie aizņemtie tomēr atrod ar ko nolaist pa kreisi.

Pie tā jau bieži vien aizņemtais ir pats vainīgs un to grib, jo viņi slēpj, ka ir draudzene.
03.01.2013 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
protams, ir jābūt kādam normām, cieņai pret sevi un otru cilvēku. Vai tev gribētos kādreiz,lai tavā vīrā ieskatās cita?
03.01.2013 11:54 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Ja vēl tie vīrieši būtu gājēji.... Diemžēl, liela daļa nemaz netaisās nekur prom, tikai grib mazliet izklaidēties. Un tādus savaldzināt nav grūti. Ne tikai vīriešus, bet arī sievietes. Katrās attiecībās mēdz gadīties melnie posmi un ne mazums ir cilvēku, kas tajā brīdī var ļauties kārdinājumam ( tepat cosmo diskusijās to var lasīt gandrīz katru dienu ). Lūk, tāpēc esmu par to, ka aizņemtie ir aizliegtie. Es nevēlos būt kādam izklaide un vēl kādam nelaimes cēlonis.

Piemērs no manām attiecībām. Uzradās viena jaunkundzīte, kurai ļoti sagribējās manējo. Katru dienu rakstīja viņam desmitiem vēstules. Viņš neslēpa, ka ir attiecībās un prom iet neplāno. Bet viņai bija vienalga - tāpat aicināja viņu tikties, tikai tā, lai es to neuzzinu. Reizēm iedomājos - ar kuru vietu viņa domāja?
03.01.2013 11:56 |
 
Reitings 13
Reģ: 27.12.2012
ES uzskatu,ka aiznjemts nav aizliegts.
Ir gadijies,ka sastopu tadu puisi,pat uzsakam romanu,un ja godigi aiznjemtie ir labaki dazhadas jomas neka brivie vai savejais:) Tik neparprotu vairak esmu godigu attiecibu piekriteja,vnk ir gadijies visadi.
03.01.2013 12:05 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Libra, un vai tavs vīrietis uzreiz aizskrēja pie viņas? Pieļauju, ka nē, jo viņam ir savs viedoklis un savi uzskati, un arī savs mugurkauls. Vīrietis taču nav kaut kāds kabataslakats vai ķemme, kuru var "paņemt" vai "aizņemties". Viņš pats pieņem lēmumus, nevis viņu aizvilina.
03.01.2013 12:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits