Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko iesākt - kaķis Juglā (pie Bābelītes ezera)?

 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Mans jautājums ir sekojošs - jau pasen biju ievērojusi, ka pie Bābelītes ezera tusējas minka. Domāju - moš nāk pastaigāties. Šodien atkal gāju - kaķis atkal sēž zem eglītēm. Ņaudēja. Piegāju kāt papaijāt, skatos - milzīgs puncis. Liekas, ka gaida bērniņus. Pēc rakstura ļoti miermīlīgs - ļāvās, lai šo mans suns apošņā, labprāt ļāvās paijāšanai. Pamanīju, ka kaķim ir arī siksniņa. Ko lai šādā situācijā dara?? Es viņai maksimums ēst varu aiznest...

Varbūt ir kāda kaķumīļu grupa, kas šādās situācijās var palīdzēt?
30.12.2012 19:04 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Vari uzzvanīt patversmei, apjautāties, saliec sludinājumus dzīvnieku mīļu forumos un patversmēs par to, ka kaķenīte tur staigā, mazums, varbūt noklīdusi vai izmesta no mājas, jo grūta. Ietwīto, ieraksti draugos, domāju, ka kāds atsauksies, ja ir nozudusi.
30.12.2012 19:17 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
varbút aiznes uz patversmi? zheel nabaga kakjiishu, ziemá vinjiem ir tik grúti :(
30.12.2012 19:19 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
+ Winterrai, veel ideaali buutu nofotografeet vinju un tad ar taam fotograafijaam likt draugos utt.

Pirms vairaak kaa gada mana mamma dariija ko liidziigu, jo mees arii bijaam atradushas kakji (vai pareizaak - kakjis pats pie mums atnaaca), kura arii bija gruuta, bet izskatiijaas sakopta, tiira. Neviens uz sludinaajumiem ar bildeem neatsaucaas.. Taa nu pienjeemaam sho domu:
izmesta no mājas, jo grūta.

un atstaajaam sev.
30.12.2012 19:22 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Cietsirdīgie "cilvēki".. kā var izmest minci uz ielas, kurš gaida mazus bērniņus.. vājprāts! Pietam ziemā! Nav man cieņas pret tādiem necilvēkiem. Mierīgi varētu lodi pierē iešaut tādiem. Gan jau Dievs pats par to parūpēsies!
30.12.2012 19:28 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Nevienmēr liels puncis nozīmē, ka ir grūsna, piemērs iz pašas dzīves. Pieklīda kaķene, piedzima viņai kaķēns, bet diemžēl nomira no kaķu vīrusa. Kaķene pēc dzemdībām īsti slaidāka nepalika, tagad jau ilgs laiks ir pagājis visu laiku resna, no sākuma arī likās, ka grūsna vai labi paēdusi pie mums, sarēķināju pēc grūsnības ilguma, sanāca, ka jau sen jādzemdē, bet kā nedzimst tā nedzimst tā pēc pirmā acu skata liekas kaķis kā kaķis tikai resna. Beigās aizvedu pie vetārsta tur viņu pārbaudīja, izrādās viņai tārpi, ar gremošanu nebija labi, gāzes vēderā krājās un kas tik vēl ne. Tagad jau 2 nedēļas dzer zāles ir palikusi slaidāka, pēc svētkiem vēlreiz pie daktera un tad attārpos .
Arī viņai saimniekus meklējām, cilvēks pieteicās, teicās atzvanīs tā arī neatzvanīja vairs, sazvanīt ar nevarēja ,gribējām uz patversmi vest tā arī neaizvedām, nu mums ir vēlviens kaķis mājās.
Ieteiktu no sākuma pabarot bet arī nedaudz ja ir badojies, tad uzreiz nebūs labi ja saēdīsies sāks vemt. Sabildē saliec sludinājumus kautvai draugos un citur kur var salikt, bet reizē vēlams atrast pagaidu mājas, tajās tad minka varēs uzturēties līdz atradīsies saimnieki. Gadījumā ja ar to nav laika ņemties tad uzreiz labāk nest uz patversmi
30.12.2012 20:07 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Pie sevis pagaidam nevari panemt? Es ari ieteiktu sabildet un likt draugos un citos portalos, varbut kads atsauktos.
30.12.2012 20:21 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Ne vienmēr kaķītis ir izmests no mājas. Mums arī ziemas laikā pazuda grūsna kaķene. Tā kā viņai bija pieklājīgs vecums, domāju, ka aizgājusi uz labākiem medību laukiem. Izstaigāju tuvāko apkārtni, apskatījos patversmēm bildītes- ne vēsts. Pēc diezgan ilga laika mamma teica, ka uzgājusi mūsu minku, vismaz domāja tā, jo atsaucās uz iesauku un dikti līdzīga arī. Bija pieņemta citās mājās. Negājām runāt ar jaunajiem saimniekiem, jo mums nav nekādu pierādījumu, ka tas ir mūsējais :( Bet prieks, ka kaķenīte izskatījās labi kopta, barota, un pat, ja tā ir mūsējā, tad man liela laime, ka viņa dzīva, vesela un pie labiem saimniekiem :)

Tāpēc neiesaku uzreiz domāt, ka kaķis ir izmests, īpaši, ja izskatās un uzvedās kā mājas kaķis. Vari ielikt bildes draugos, twitterī, varbūt kāds tuvējo māju iedzīvotājs atpazīs un zinās kur saimnieks meklējams.
30.12.2012 20:31 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Piekrītu - quest
30.12.2012 20:49 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja kakim ir siksnina, tad vins kadam pieder! un tas, ka naud...nezinu vi ir raditajs tam, ka dzivnieks ir izmisuma utt.
30.12.2012 20:49 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Paņemt pie sevis nevaru. Man suns mājās.
Par ņaudēšanu - es domāju, ka viņa vienkārši runājas... likās tāda varen komunikabla un lādzīga...
Pabarot es viņu rīt pabaošu...
30.12.2012 20:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits