manas pasaules gals

 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Izskatās, ka šis forums pēdējā laikā dikti noklusis, bet varbūt mans bēdu stāsts uzšaus kādu dzirkstelīti. Vismaz esmu gatava savā virzienā raidītām raķetēm :D
Ok, jokus pie malas - esmu iepinusies dikti sarežģītā situācijā.
Ir viņš, viņa un es. Mēs visi esam pazīstami ilgus gadus, draugi, tikpat tuvi, kā ģimene. Šobrīd visi dzīvojam kopā, dalītā dzīvoklī. Viņa - man mīļa un lieliska draudzene, viņš - mana lielākā love, kāda jebkad bijusi. Samīlējos jau gadus 5-6 atpakaļ vismaz, bet zinot, ka nedrīkst ar šito kundziņu iepīties, ļāvos citām attiecībām, kurās biju laimīga, viss saulaini un forši. Vienmēr ar šo puisi bijušas superdraudzīgas attiecības, kopējas draugu loks, kopējas intereses un liela savstarpējā uzticība.
Bet kopš sākām visi dzīvot kopā, man ar šo puisi sanāk ļoti daudz laika pavadīt divatā. Un mums garšo iedzert laiku pa laikam - ar visām no tā izrietošajām sekām. Tā nu vienā šādā reizē pieļāvām visrūgtāko saldāko kļūdu - viņš piekrāpa, bet es nodevu savu draudzeni. Uzreiz izrunājām, ka neviens to nedrīkst zināt, lai neviens netiktu sāpināts, nākošās dienas pie TV sarkām un bālējām, kolīdz vien parādījās kaut kas par krāpšanām un trijstūriem, bet neviens no malas, neko nepamanīja. Dzīvojām uz priekšu, viss normāli, par notikušo vairs nerunājām un mūsu attiecības tas neietekmēja.
Bet - viņš ir sācis negatīvāk izturēties pret savu meiteni, manu draudzeni, kļuvis agresīvs, nerunīgs, vārdu sakot mainījies. aizvakar viņš aizgāja naktī staigāties, es pa to laiku aizgāju draudzeni mierināt, viņa man pateica, ka viņš gribot šķirties. Un tad viņš, pārnācis mājās, dodas pie manis un piedāvā atkārtot, ko jau reiz izdarījām. Es biju dusmīga, apmulsusi un izdarīju pareizo izvēli - sūtīju viņu pie draudzenes. Viņa pēdējie vārdi promejot un "arlabunakti" buča, ko viņš, bez jebkādas manas atbildes uzspieda uz kakla neļāva man gulēt līdz 7 rītā.
Tagad sēžu un domāju - esmu cēlonis vai sekas, jo runājot ar draudzeni, viņa atzina, ka tik sašķobītas attiecības viņiem nekad nav bijušas. Es nejūtos vainīga par notikušo, jo spēju to izslegt no savas apziņas, taču nesaprotu, kas notiek puiša galvā. Es patiešām negribētu, lai viņi izšķiras, tomēr nevaru izdomāt veidu, kā lai viņus salabina...
21.12.2012 16:15 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Un īsi nesapratu - vinš arī Tev saka, ka mīl Tevi?!
21.12.2012 17:03 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Saprast jau var, jo esmu bijusi līdzīgā situācijā (tikai abi bijām attiecībās), bet nu noturējos, lai gan arī bija labi daudz alkohols un milzu pievilkšana.
21.12.2012 17:11 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Es vēlētos redzēt kā citas censtos turēties pretī tam kārdinājumam un negulētu ar to lielo lovi.

tieši tā,ar to puisi es tiešām kalu lielus plānus un šķita,ka esmu čut ne atradusi īsto(lai arī kopā nemaz nebijām tik ilgi un es esmu bijusi iemīlējusies vien 2 reizes savā mūžā,viņu ieskaitot).
21.12.2012 17:12 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
WaRRior, já, tev taisníba, bet man tas neliekas godígi. esmu audzináta dzívot godígi un nemelot...
21.12.2012 17:20 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
bet nu noturējos, lai gan arī bija labi daudz alkohols un milzu pievilkšana.


Bija vērts noturēties?
21.12.2012 17:21 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Es varētu noturēties, jo man manas draudzenes ir kā mana otra ģimene un iemainīt draudzību ar kādu no viņā pret drāzienu...nē. Man draudzeņu puiši ir tabu.
Protams, ja draudzība ir pie vienas vietas, tad jau vienalga un galvenais apmierināt savas vēlmes.
21.12.2012 17:23 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ko jūs varat ņemties, nodevēja un tā, viņa par puisi cik gadus sapņoja. Nu gadījās kreisais seksiņš, nu un? Tā kā neticu sieviešu draudzībai tad autorei iesaku rīkoties patmīlīgi - dari, kā gribi, nevis kā citi uzskatīs par pareizo, savu dzīvi dzīvo tikai tu pati.
21.12.2012 17:23 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Pirms rakstīt pārmetumus vai sajūsmas saucienus, ka beidzot tas notika, es iedomājos, kā būtu tad, ja būtu Tava vietā .. un zini, - laikampagaidām saglabātu neitrālu pozīciju, bet iet un mierināt draudzeni gan nespētu, jo zinātu, ka lielā mērā arī pati esmu vainīga pie notikušā. Un ja vēl draudzene kādreiz to uzzinās (kas īstenībā ir ļoti iespējams, jo dzīvot trijatā nevarēsiet vairs tāpat, tas ir tikai laika jautājums un puisis, ļoti iespējams, pēc kāda laika pats var to pateikt) tad par šito tavu divkosību vispār būs divreiz sāpinātāka!

Ja tam puisim esi iepatikusies un tev viņš patīk jau tik ilgi tad nezinu - es laikam esmu egoiste, bet varbūt par pieļautu domu būt ar viņu. No draudzenes gan varētu tad atvadīties uz visiem laikiem, bet spriežot pēc jau notikušā - tik svarīga tev viņa nemaz nav!

Draudzeni gan neapskaužu!
21.12.2012 17:31 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Man gan viss šķiet skaidrs kā diena - bija (vēl ir ) draudzene, mīla sākusi izdzist, bet punktu pielikt arī līdz galam nevar. Tai pat laikā blakus istabā ir kājstarpe, kā zināms, lēta prece visiem patīk, nu un puisis izmanto situāciju un iet pie Tevis vēlreiz laimi meklēt.
21.12.2012 17:40 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Es domāju,ka tu nebiji cēlonis visam šitam,bet vienkārši uzliki punktu uz ''i''...
21.12.2012 17:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man zeel juus visus-tev tas bija kaut kas ,kaa aizliegtais auglis-puisis sirdii iegaajis jau sen,draudzene-vina aciimredzot vairs puisi iisti neintereseeja,tas laiks bija aizgaajis!Puisa arii zeel-vinam gribeejaas "ko jaunu",jo vecais ,ierastais bija jau liidz kaklam...!
Es noteikti izrunaatos ,sanemtu speekus un pateiktu pie vienaamm kopeejaam vakarinaam,ka sii dziivosana kopaa ir jaabeidz !Lai cik gruuti,bet buus nost no kakala tas lielais slogs,kas tev nelauj tagad atbriivoties no vainas sajuutas!Viss iespeejams ,ka draudzeni pazaudeesi,bet arii taalaak dziivojot,neko nesakot vinai ,tu nekad vairs nevareesi buut pret vinu taada,kaa agraak!
21.12.2012 17:53 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Bija vērts noturēties?


Koks ar diviem galiem. Situācija bija tāda, ka mans iekāres objekts bija mans toreizējā drauga viens no labākajiem draugiem. Esmu kategoriski pret krāpšanu, tāpēc arī nokontrolēju sevi, kaut gan simpātijas pret to viņa draugu bija (ir) labu laiku.
Bet no otras puses, drīz izšķīrāmies ar draugu un, cik zinu arī viņš nu ir šķīries ar savu draudzeni. Tagad, kaut arī jūtu simpātijas pret viņu aizvien, nespēju kaut ko uzsākt, jo zinot savu bijušo, nekas labs tur nesanāktu - viņš nepieļautu. Tāpēc reizēm aizdomājos, kā būtu bijis, ja tomēr būtu pārkāpusi savam principam.
21.12.2012 19:05 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Bļīīīīn šitās kuces. Nu pat man jāsāk lamāties. Gandrīz identiska situācija manējai. Man arī bija tik pat laba draudzene, kā tu savējai. Nu var būt, ka piedos, bet neko neaizmirsīs. Un neko tu nevari darīt, ja to izstāstīsi nekas nebūs kā agrāk. Tik izčakarēsi visu. Turi muti un neko nesaki. Gribi atvieglot savu sirdsapziņu, aizej uz baznīcu, nevis uzvel visu savai draudzenei. Bet par savi varu teikt, ka man tas šoks atvēra acis, ka vīriešiem uzticēties nevar. Un labākās draudzenes nafig nevajag.
21.12.2012 19:32 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Neskatoties uz visiem komentaariem ,gribas Tev pajautaat- Ko Tu domaa dariit shajaa situaacijaa?
Vispaar ljoti nesmuki sanaacis..
21.12.2012 20:16 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Mēs izrunājām to, ka nekādas šķiršanās nebūs, ka viss paliek kā bijis. Un savstarpējā komunikācijā tā arī ir palicis. nav nekāds awkwardness vai kas. no manas puses tā lielā love pat ir mazliet nosēdusies, pirms tam bija trakāk. Laikam jau ir, kā teica, ka es pa vidu trāpīdamās esmu kā punkts uz i. Nevar noliegt, ka tā bija apzināta abpusēja situācijas izmantošana, tai pat laikā, man ir aizdomas, ka es neesmu vienīgais viņa sānsolis. bet man patika ideja par kopīgu atpūtu tiem diviem. Jo man nav un nekad nav bijis tāds nodoms - kādam kādu nocelt. un visdrīzāk tā jau arī ir - bija rutīna, a te - svaigas asinis.
21.12.2012 20:46 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Pirmkārt ja vņs viņu vsp krāpa tad nekādas nākotnes tur nav, jo nav jau ar svešu cilveku pārgulēts, bet ar tuvu! Otrkārt, ja viņs pateica, ka jau grib šķirties, tad gan bija par to domājis un sekss ar tevi bija vnk kā trigeris šim visam. Un treškārt ja viņs atkal gribēja ar tevi, tātad toč negrib to draudzni vairs. Un šo visu apkopojot ir acīmredzami, ka nav jēgas viņus abus bīdīt kopā, jo tur viss jau izdedzis. Vai nu saejies ar viņu, ja jums labi saskan un abi gribat vai izvācies. Bet tie abiem nākotnes nebūs.
21.12.2012 20:57 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Ella, saiesies abi un tad 'čalis varēs nomēģināt citas Dorotas draudzenes. :-D
un to jau tu vēl nezini būs nākotne šķīstošajam pārītim vai ne.
21.12.2012 21:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits