Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vajadzīgs zobārsts

 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Meitenes,

tā nu ir sanācis, ka akūti nepieciešams tikt pie zobārsta. Tā kā parasti zobārstu apmeklēju NE Rīgā, varbūt jums ir ieteikumi - kur es varētu griezties, lai tiktu bez pieraksta? Lasīju, ka Stabu ielas poliklīnikā esot salīdzinoši normāli, ja vajag akūti. Bet varbūt jums ir pieredze? Mani interesē labs, iejūtīgs un saprotošs zobārsts, nevis tāds, kurš katru pacientu sagaida ar rūcienu. Vai privātklīnikas ņem akūtos pacientus bez rindas, un kāda jums ir pieredze?
Jau iepriekš paldies :)
19.12.2012 23:01 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Zobārstniecība "Valis".

http://www.valis.lv/lv/kontakti

Neko sliktu nevaru teikt, dakteri ir ļoti jauki un iejūtīgi. Tikai labas atsauksmes. Darba laiki ļoti pateicīgi. Vienīgi drusku jārēķinās ar lielāku naudas summu nekā parastā poliklīnikā.
19.12.2012 23:09 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Kašķīte, paldies par info! paskatījos, arī vieta man ļoti izdevīga. Cenu politika izskatās pieņemama. BET šobrīd mans sāpju jautājums ir - vai mani ņems tā bez rindas? Esi mēģinājusi? Jebkurā gadījumā, šis ir variants. Paldies!
19.12.2012 23:13 |
 
Reitings 222
Reģ: 06.02.2012
Māsa vienreiz naktī, kad zobs ļoti sāka sāpēt, aizbrauca uz Stomatoloģijas institūtu. Gan jau viņi pieņem arī pa dienu un bez rindas, ja ir steidzami. Par cenām gan nemācēšu pateikt.
http://www.st-inst.lv/
19.12.2012 23:18 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Es nekad neesmu gaidījusi rindā. Vienmēr bijusi problēma sāp vai kas - zvanu un mani uzreiz tajā pašā dienā pieņem. Ja nav dakteris, kas tā kā skaitās mans, tad vienmēr ir kāds cits, kas varēs pieņemt.

Nu tieši tagad tulīt varbūt arī netiksi/nepaspēsi, jo līdz 24:00 strādā, bet ja tagad piezvanīsi un pastāstīsi savu problēmu, esmu pārliecināta, ka jau rīt no rīta varēsi doties :).
19.12.2012 23:28 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
mēģināju sazvanīt to Vali, bet neatbild. Jebkurā gadījumā, centīšos uz 8iem jau būt tur un noskaidrot situāciju. Paldies liels par atsauksmēm :)
19.12.2012 23:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits