Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sevis kopšana

 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Labvakar dāmas.

Es te tā domāju par vienu tēmu un tīri ziņkāres tāpēc vēlējos uzzināt jūsu domas par to.

Kā jau pieņemts, mēs esam daiļais dzimums, un mēs to ar cenšamies izrādīt, bet kā jums liekas (pēc pašas pieredzes) vai tas ir normāli ja ilgstošās attiecībās kā dāma tā kungs atļaujas pārkāpt konkrētas ētikas robežas, vai ar vienkārši izmainās uz sliktāko pusi.

Nav jau runa par ko drausmīgu, bet piemēram kā pāri jau tā ir pieraduši viens pie otra ka atļaujas nepieklājības, kaut vai palaist vējiņu otra klātbūtnē nemaz to neslēpjot vai ar atrauāaties. Nu tas tā vairāk par kungiem tomēr domāts.

No meiteņu viedokļa man atkal interesē vai jūs pašas neesat pamanījušas, ka jo ilgāk jūs esat kopā ar kādu jo vairāk palaižaties, kaut vai izskata ziņā. Ja kādreiz pirmkārt vajadzēja kolosāli izskatīties tad lūk tagad vairs tam nav nozīme jo lūk..Kam tad mums jaizrādas? puisis tak jau maisā un citus nevajag. Vai jūsu prāt tā tam vajadzētu būt? Vai ar jūs nevēlaties lai tā notiktu?

Pati pēc pieredzes atceros ka kādreiz biju attiecībās palaidusies, ka nu labi jau izskatījos, bet necentos vairs tā kā kādreiz, toties kā uzreiz no tām laukā tiku tā tik pat vai atkal grezni staigāju, kā jau atkal mednieces lomā man pienākas.



Man laikam šo vakar uz miegu nevelk, ka izdomāju ko parakstīt :P
18.12.2012 02:00 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Ups, no nepareizā profila iegāju hi hi hi
18.12.2012 02:02 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man ir svarīgi labi izskatīties tikmēr, kamēr tas cilvēks svarīgs. Bet, ja, piemēram, slimoju, tad man vienalga kā es izskatos, galvenais, ka silti un ērti, acis tāpēc nekrāsošu un pūderi nelikšu. :D
18.12.2012 02:40 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Tā, kas te tās par profilu konspirācijām?! :D

Man šķiet to ir diezgan vienkārši izskaidrot. Sākumā tu centies iepatikties, bet vēlāk jau esi droša, ka patīc un patīc arī tad, ja neesi uzkrāsojusies.

Man tas īsti nav atkarīgs no attiecībām, vienkārši ir dienas, [eriodi, kad gribas pucēties un tad ir tādas dienas, kad gribas tikai uzvilkt savu pelēko džemperīti un vairāk par to nedomāt.
18.12.2012 02:57 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Piekrītu par periodiem. :)
18.12.2012 03:09 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
man tai zinjaa ir viegli - nekad neesmu iipashi puceejusies, dekoratiivo kosmeetiku pa retam izmantoju, vielumainja ljoti laba. kaada biju pirms iepaziishanaas ar viiru, taada esmu tagad.
18.12.2012 03:24 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man ir pavisam savādāk. Pēc daudziem gadiem attiecībās, mans uzdevums ir viņa interesi noturēt. Sākumā varēju nemaz tik ļoti neposties, tāpat bijām pārņemti ar viens otru. Un sākumā es noteikti arī nemaz tik ļoti nepucējos, jo biju studente, pucēšanās pieredze bija maza un toreiz mans šarms bija tieši vienkāršībā un dabiskumā. Tagad , protams, neesmu kļuvusi mākslīga un sarežģīta, bet pie tā, lai odziņu saglabātu, ir jāpiedomā. Izskatos noteikti labāk kā attiecību sākumā. Ir mainījusies gaume, finansiālās iespējas un daudz kas cits.
18.12.2012 07:54 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Laikam man tā nav,esmu diezgan paškritiska,tāpēc,vai es pucejos, vai nē nav sakara ar vīrieti,vismaz ne šajā vecumā.
18.12.2012 08:25 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
ir dienas, kad sapucējos, ir dienas kad neko negribas. bet neuzskatu , ka bez kosmētikas būtu nolaidusies vai mazāk labi izskatītos. kamēr cilvēks ir jauns labi izskatās arī dabisks bez kosmētikas
18.12.2012 08:27 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Esmu,esmu palaidusies.Vairs ne tik ļoti skatos,ko ēdu,biežāk ir dienas,kad esmu neapmierināta ar savu izskatu.Vienkārši tagad,kad dzīvojam kopā,man ir vairāk- pienākumu?Jāsakārto dzīvoklis (protams,kad dzīvoju viena arī kārtoju,bet tagad pēc vīrieša arī reizēm jāsavāc),ir vairāk drēbju,kas jāmazgā un jāgludina,jātaisa ēst.Tātad paliek mazāk laika sev.Taču tagad es mēģinu ''ieiet'' vecajās sliedēs,atkal rūpējoties par sevi,kā agrāk.Bet palaidusies tiešām esmu. :(
18.12.2012 08:40 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
Ģimenes dzīvē jau vairs nav tik daudz laika, ko veltīt pašai sev. Jarūpējas par bērniem, vīru, jagatavo ēst, jākārto māja, plus vēl jāštrādā un kad ir tas brīvais brīdis, gribas vienkārši pasēdēt un neko nedarīt, nevis skriet pucēties.... Bet iespēju robežās, cenšos uzturēt sevi kārtībā :)
18.12.2012 08:48 |
 
Reitings 1352
Reģ: 10.08.2012
Man ir tā, ka es kad satikos īpaši nekrāsojos un tagad tas pats, bet nav tā, ka viss pie malas. Arī tgd reizi pa reizei gribas ļoti pat labi izskatīties, lai iepriecinātu vīrieti, bet ir tāda lietiņa, ka pavisam nesen no drauga uzzināju, ka viņam es patīku nekrāsojusies un šo prieku neliedzu :)
18.12.2012 08:52 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Varu parakstīties zem katra Libras vārda, tagad noteikti par sevi rūpējos vairāk, jo zinu, kas man piestāv, kāda kosmētika jālieto un kādi sejas kopšanas līdzekļi ir man vispiemērotākie.
Arī apģērbu klāsts ir audzis. Pa māju gan staigāju viņa T kreklā un savos milzu bikšeļos, bet tā es jūtos visērtāk.
18.12.2012 08:52 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Man laikam sanāk, ka pucējos priekš visiem citiem, bet priekš vīrieša nesanāk. Bet ne jau tāpēc, ka es negribu, gribu un ļoti, bet viņš nē :) No rīta sapucējos, eju uz darbu, visu dienu esmu smuka, atnāku mājās un arī gribu turpināt būs smuka, bet še tev... Vīrietis kategoriski uzstāj, lai es uzreiz noņemu kosmētiku un novelku savas štātes. Nu un ko man tagad darīt? :D Tracina :D
18.12.2012 09:00 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
+ Noslēpumainā
18.12.2012 09:32 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es te piekritīšu tam viedoklim,ka kopā dzīvojot, vairs nav tā laika sev. Ja kādreiz pus dienu varēju pavadīt skrubējot sevi, vaksējot, smērējot utt, tad tagad visu dienu nosēdi darbā, atnāc mājās, satīri kaķa pieārdīto māju, sataisi vīrietim un sev ēst un vai tiešām kādai ir spēks un gribēšana vēl pucēties? Man personīgi ir bezspēks un vienīgais,ko es gribu ir - ielīst vīrietim klēpī un pasēdēt.
Manējais man uzstāj,ka mājās ir jābūt,kā mājās. ērti, brīvi, piemīlīgi.
Bet par tām atraugām utt.. Es domāju,ka jebkuram kādreiz gadās. Man arī. Un neeju jau līst pagrabā raudām, jo man ir gadījies vai vīrietim gadās. Neskatamies viens uz otru ar baltu aci un noteikti speciāli arī tā nedaram.
18.12.2012 09:36 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Es noteikti dažās jomās esmu palaidusies laulības laikā, bet ne izskata ziņā, tas tik palēnām uzlabojas, bet drīzāk tādu sadzīvisku jautājumu..
daudzas lietas vnk nedaru, jo negribu/nepatīk!
bet izskats, nu es jau lielākoties pucējos sevis dēļ, lai pati ar sevi būtu apmierināta. kad jūtos labi bez kosmētikas, tad jūtos, bet ja ir vajadzība sakrāsoties, lai justos skaista, tad tā arī daru! vīrietis jau mani mīlēs arī samiegojušos un izspūrušu..
18.12.2012 09:37 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Domāju, ka neesmu palaidusies. Drīzāk ģērbjos sievišķīgāk, augstpapēžaināk.
Draugs ir teicis, ka krāsojos ikdienā mazāk, bet domāju, ka nevis mazāk, bet gan nespilgtāk - tas ar vacumu varētu būt izskaidrojams :D

Palaišanos esmu ievērojusi zināmo meiteņu/sieviešu vidū.
Citreiz pat ļoti žēl to vīriešu.

Un vēl interesanta tendence, ko esmu novērojusi - ļoti daudz sievietes pāris gadu laikā pēc apprecēšanās vai pavisam drīz pēc bērna piedzimšanas nogriež savus skaistos garos matus.
Un jauna gados izskatā pārvēršas par sievieti gados. Manuprāt, briesmīga tendence.
18.12.2012 09:37 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Sievietes pucējas pārsvarā dēļ citām sievietēm :D :D :D

Bet nē... es neesmu palaidusies nevienās attiecībās kuras man ir bijušas... , taču paziņu lokā ir gadījumi kur var redzēt, ka "nu apprecējos var sākt resnēt"ir tieši laikā :D
18.12.2012 09:38 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
womankind, es arī pēc kāzām nogriezu savus matus, kas bija līdz duspim, īsā karē! bet nu jau atkal attauguši gari! ;)
nezinu, neko sliktu tur nesaskatu, gribējās justies sievišķīgāk, ne tik meitenīgi, vajadzēja kkādas pārmaiņas!!
18.12.2012 09:41 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
ļoti daudz sievietes pāris gadu laikā pēc apprecēšanās vai pavisam drīz pēc bērna piedzimšanas nogriež savus skaistos garos matus.
Un jauna gados izskatā pārvēršas par sievieti gados.

Šo ar esmu pat ļoti ievērojusi. It sevišķi, ka pēkšņi paliek tik vecišķas! Varbūt, kad pašai būs bērni, sapratīšu kāpēc tā ... :D Bet nu, noteikti vēlētos būt kā citas - skaistas un stilīgas mammas.
18.12.2012 09:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits