Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darīt vai nedarīt?

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Esmu jau iepriekš dažas diskusijās savu problēmu pieminējusi,bet šoreiz izveidošu atsevišķu diskusiju!
Pirms gada vai nedaudz ilgāka laika pašķīros no sava Ex.Ne aci pret aci,bet modernajā interneta vidē.Tas viss tā slideni notika - bez pārmetumiem,bez nekā,vnk viens otram izslīdējām no rokām.Pat nebija tādas frāzes,ka šķiramies,vnk bija klusums,no kā es izsecināju,ka viss ir cauri!
Nezinu kāpēc,bet par šo cilvēku tik tiešām aizdomājos gandrīz katru dienu, vismaz uz 5 minūtēm.Savā ziņā man pret šo cilvēku ir sakrājies zināms rūgtums,jo no viņa neko šādu nebiju gaidījusi...pēc visa,ko kopā piedzīvojām,bet ne par to ir stāsts.
Kā jau minēju,man pret viņu ir sakrājies zināms rūgtums,varbūt pat dusmas,nezinu kā to nosaukt.Skumjas arī ir!Visu laiku prātoju - līdz šim neesam sazinājušies,bet man tik daudz ir sakrājies,ko gribētos viņam pateikt.Un tagad esmu dilemas priekšā - uzrakstīt viņam draugos (pieļaujot,ka atbildi nesaņemšu vai ko skarbu man pateiks) vai tomēr klusēt un krāt visu sevī?Ja arī rakstītu - gribētos bez pārmetumiem,bet tomēr nedaudz par visu tā iedurt sirsniņā (tā nu tas ir!).Vakar pat ejot gulēt atkal par viņu aizdomājos un pat acīs saskrēja asaras....
Bieži pat sevi pieķeru pie tā,ka man šis rūgtums un domas par šo cilvēku traucē domāt par citiem puišiem, attiecībām!Laikam nav izdevies šo cilvēku izmest no prāta,jo viss tik nesaprotami beidzās!

Ko jūs darītu manā vietā?Kā rīkotos?
17.12.2012 15:16 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Grūti pateikt, nezinot visu situāciju...
Vēstuli uzraksti, pilnīgi atklātu ar visu, ko domā un noliec. Nākamajā dienā pārlasi un izdomā - saplēst un izmest vai tomēr nosūtīt. Vismaz būsi izrakstījusi savas emocijas uz papīra, pat ja viņš nekad to neizlasīs, pašai varbūt vieglāk paliks :)
17.12.2012 15:20 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
ir pagájis GADS!!!!protams, ka nerakstiitu! vinjam sava dziive, ljoti iespéjams, ka pasmiesies par tavu véstuli, un vinjam sirdí nekas neiesápésies, ká tu ceri.

gan jau vinjsh nedomá par tevi katru dienu, tu vinjam esi pagátne...

ja man tagad uzrakstítu bijushais ar kádiem pármetumiem, vai méginot sápinát vai vél ko - es smietos pilná kaklá, un laikam atbildétu, lai iet galvu árstét steidzami
17.12.2012 15:21 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
cilvēkiem ir tendence neaizmirst nepabeigtas lietas. es droši vien censtos izsecināt pati, kāpēc toreiz tā notika un viss. ja jau tik viegli tas viss beidzās, tad jau nekas tik nopietns varbūt nebija? vienkārši pēdējā laikā tas uzpeld, jo iespējams esi nomākta, ierāvusies sevī. to jau uzreiz nevajag asociēt ar lielo mūža mīlu. tavā vietā sakārtotu savas domas un necenstos atjaunot bijušās attiecības.
17.12.2012 15:23 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
uzraksti uz lapas un izmet ārā.
domāju, ka paliks vieglāk
17.12.2012 15:23 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Gads ir ilgs laiks, lai pēc tā rakstītu savas emocijas par notikumiem pirms vairāk kā gada.
Es nerakstītu. Pavisam noteikti nē.

Bet, ļoti iespējams Tev paliks vieglāk, ja uzrakstīsi sakāmo, kā iesaka Ebe.
17.12.2012 15:24 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Atjaunot attiecības noteikti ar šo cilvēku negrasos. Nekāpšu vēlreiz uz tā paša grābekļa.
Laikam jau tiešām gudrāk būs,ja es visu uzrakstīšu uz lapas un tas paliks pie manis. Esmu runājusi ar māsu, pārrunājām šīs lietas,uz kādu brīdi ir ok,kamēr atkal viss ir atpakaļ man galvā...
17.12.2012 15:26 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
+1 Ebe un Mis Take
17.12.2012 15:26 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
jāpiekrīt vairākumam, ka vislabāk ir uzrakstīt uz lapas, atlikt un tad domāt vai rīkoties tālāk.

Es vienreiz uzrakstīju puisim, tiesa pēc pusgada un tā bija atvainošanās vēstule. Noteikti to nenožēloju. Tiesa, šajā situācijā ir ļoti svarīgi, kādas ir bijušas attiecības.
17.12.2012 15:30 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
varbūt uzraksti savas domas uz papīra un pēc tam sadedzina. neraksti viņam neko, jo, kā pati teici, viņam tas neko nenozīmēs (vismaz es to tā izsecinu). tad nu nepazemo sevi. nedod viņam iespēju domāt, ka tu vēljoprojām ceri, jo viņš to var izmantot ne tajos labākajos nolūkos (vienas nakts sex?). vnk nenomoci sevi ar domām, kāds viņš ir cūka utt. piedod viņam par visu, ko viņš izdarījis un ko viņš nav izdarījis. pārvelc tam visam svītru. es pazīstu tavu situāciju, jo esmu jutusies tieši tāpat. pāris reizes uzrakstīju vēstuli. zini, bieži vien šīs vēstules nāk pār skādi, jo puisis aŗi ir apdomājis situāciju un pieļauj iespēju, ka varbūt jūs tomēr vēl kkas saista. vnk sāc piedod, bet no sirds. dari to lēni, jo ātri tas neizdosies. kad tu viņam busi piedevusi pavisam, tad satiksi arī jaunu puisi, ar kuru būvēt jūsu jauno pasauli.
īstenībā tu vēljoprojām klusībā vēlies- kaut jūs butu atkal kopā. tu varbūt domā zempaziņā, ka, ja tu uzrakstīsi viņam vēstuli, tad viņš sapratīs savu kļūdu, un jūs atkal būsiet kopā. beidz kalt šīs ilūzijas un sāc dzīvot bez viņa.
17.12.2012 15:31 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es gan saprotu Murrra. :D Man gan nedaudz savādāk bija, bet, jā.. sāpīgi jau tas ir, ka viss beidzas tā arī nesaprotot kāpēc. Man viens bijušais tikai pēc 2 gadiem izdomāja paskaidrot(neprasīju, pats gribēja izstāstīt), kapēc viņš bija par šķiršanos. Un tad vienīgā doma, kas man bija ''ak, tu, muļķīti, vajadzēja runāt tak ar mani jau tad!'' :D
Es piekrītu Ebe par to vēstuli. Labāk nesūti tagad, bet uzraksti, kas uz sirds un pēcāk pārlasi, kad emocijas nebūs vairs tik ļoti saasinātas. :)
17.12.2012 15:37 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
uzraksti, tev paliks vieglak.ko tava spitiga klusesana dos ?neko.
17.12.2012 15:51 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
aaa...nezinaju, ka gads ir pagajis. tad gan labak neraksti.domaju, ka izskiraties max pirms menesa.
17.12.2012 15:52 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
aaa...nu tas jau bija rakstits teksta. palaidusi biju garam.
17.12.2012 15:52 |
 
Reitings 10
Reģ: 29.08.2012
Pārāk ilgs laiks jau pagājis, lai rakstītu.
Jātiek vaļā no tās nepabeigtības sajūtas un jāpieņem, ka viss tā vienkārši arī ir beidzies.
17.12.2012 15:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Pēc gada diez vai vairs kaut ko rakstītu. Kas bijis, bijis.
Bet, ja no tā tiešām paliks veglāk, tad raksti. Kāda nozīme ko viņš domās! Ja vien zini, ka tas tev ļaus iet uz priekšu, nevis skatīties atpakaļ.
17.12.2012 16:06 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Es saku uzraksti, paliks vieglāk. Man arī kādas attiecības beidzās uz varbūt ne tās pozitīvākas nots un pēc tam daudz domāju un dusmojos par visādām lietām. Uzrakstīju visu to un aizsūtīju, nelepojos ar to vēstuli, bet uzreiz palika daudz vieglāk un tās domas, kas pirms tam malās pa galvu vairs to nedarīja.
17.12.2012 16:40 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Pagaidi vēl kādus 3 gadus un tad tikai kaut ko sūti, jo attiecības laikam ir bijušas ļoti nopietnas, ja izšķīrāties internetā. Būtu viņš tevi kādreiz dzīvē redzējis, būtu vēl ātrāk izšķīrušies.
17.12.2012 16:55 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
man bija līdzīgi, tikai nevis šķiršanās inetā, bet daudz sāpīgāk...
nevarēju aizmirst, bija tāāds rūgtums sirdī, ka nekur likties.
vēl tagad reizēm iedomājos. Bet tas laikam normāli, jo ja tu no viņa būtu izšķīrusies, tad vispār pat nedomātu... nu tur laiks palīdzēs. es nevarēju aizmirst, jo bija ļoti daudz pārdzīvojumu kopā, tās nebija attiecības, bet mokas. :) tāpēc var visādi gadīties...
17.12.2012 18:09 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
Rakstīt. Ja gadu nevari aizmirst, tātad tevi šī lieta nospiež..

Un lai nav tā kā cloo, ka pēc tam jānožēlo, ka tik ilgi klusēji...
17.12.2012 18:22 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Nepāries,tas paliek iekšā.Nav vērts dziļāk sevī to dzīt..Man bija ..aizvainojums,nemiers,sāpes par zaudējumu untmldz pēc 2,5g uzņēmos visu vainu domās uz sevis un piedevu pilnībā visā..šis tas mainījās iekšā ,bet ne līdz galam..tikai,kad aizgāju līdz tai meitenei un novēlēju viņai laimīgāko dzīvi..ka nekur nevienā vietā viņa nav vainīga,ka tā bija tikai mana vaina visā..un vēlu tev vienīgi laimi,tikai tad iestājās kolosāls miers..un domāju arī viņai labāk palika,lai ari jau aprecējusies..sliktāk jau nepaliek,no tā,ka satiec parunā..vienīgi labāk.. tā ir sirdsapziņa,kura saka,ka ja divi cilvēki kā cilvēki satikās tad viņiem kā cilvēkiem jāizšķirās..
17.12.2012 18:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits