Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dillemma darbā.

 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Vēlētos uzklausīt jūsu pieredzes stāstījumus.
Šodien visu dienu esmu šoka stāvoklī. Boss mani pieaicināja pie sevis un piedāvāja paaugstinājumu darbā. Alga - lielāka nekā man ir tagad , amats- ļoti atbildīgs. Esmu šokā, jo tas nāca diezgan negaidīti.
Teicu, ka apdomāšos.
Domāsiet, stulbene, kāpēc vēl domāt?

Uzņēmumā strādāju 4 gadus, tāpēc esmu lietas kursā, kas un kur notiek.
Lieta tāda, ka , pieņemot šo amatu, man būs citi kolēģi , kas nav tie labākie, es ar viņiem saskaros pāris reizes mēnesī un izjūtu riebumu, jo attieksme dažiem ir šausmīga, un es ļoti priecājos, ka man nenākas strādāt ar viņiem diendienā, bet pieņemot piedāvājumu, es viņus redzēšu katru dienu, baidos, ka vienkārši neizturēšu to vidi, kas tur valda.

Šobrīd man ir superīgākie kolēģi pasaulē, eju uz darbu ar lielāko prieku, bet saprotu, ka man vajag izaugsmi un galu galā algu - lielāku nekā tagad.

Es nezinu, ko man darīt. :(
Kā Jums ir gājis? Vai jūs riskētu pieņemt piedāvājumu, zinot, ka nāksies strādāt kopā ar briesmoņiem?

Atbilde man jādod pirmdien. Ģimene un draugi saka - pieņem piedāvājumu, bet pati kaut kur iekšienē ļoti svārstos! :(
14.12.2012 20:46 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tu svārsties tādēļ, ka cilvēka dabā ir baidīties mesties nezināmajā.
Varbūt iespaids par topošajiem kolēģiem, kā briesmoņiem, ir tādēļ, ka sadarbojies ar viņiem reti, varbūt, kad būsi savējā, būs citādāk.

Tā kā esi jauna un tad Tev ir svarīgi, kā izskatās Tavs CV, tādēļ labāk pieņemt izaicinājumu.
14.12.2012 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nu, nezinu.
es zinu, kā ir, kad riebjas iet uz darbu, kaut vai tikai viena kolēģa dēļ.
tagad ļoooooti novērtēju, cik labi ir, kad atmosfēra superīga.

moška neietu.

kāda ir algas starpība ar esošo?

un tie briesmoņi būs vienlīdzīgi ar Tevi? augstāk? zemāk?
14.12.2012 20:51 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Man atkal liekas tā, ka, ja šajā reizē atteiksies no paaugstinājuma, tad nākamajā reizē, kad būs šāda iespēja, boss to vairs nepiedāvās. Padomās, ka tevi karjeras izaugsme nemaz neinteresē...
14.12.2012 20:58 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
piparene, ja runa ir par bruto algu, tad tā ir + 250Ls + visādi citādi bonusi. (Neesmu vienkārši sarēķinājusi, cik tas būs neto)
Un ar briesmoņiem būšu vienā līmenī, būsim tuvi kolēģi. Līdz šim man ar viņiem nācies sadarboties pastarpināti, jo mūsu departamenti ir saistīti.

womankind - viņi ir no tiem cilvēkiem, kas visiem izraisa antipātijas jo es neesmu vienīgā, kura viņus nevar ciest. Ok, tur varbūt kāds viens, divi ir normāli, bet nu pārējie .......

Ja es domātu tikai par algu , tad , protams, nedomājot teiktu jā, bet man laikam tomēr ir svarīgi arī tā darba vide, darba atmosfēra.
Jā, es baidos no nezināmā, bet es arī baidos no tā, ja es tur aizeju, pastrādāju kādu pusgadu, saprotu, ka nevaru izturēt to visu, tad es saku bye-bye un meklēju jaunu darbu. :(

Laikam jāpalasa kāds mans nākošā gada horoskops. :D
14.12.2012 21:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
patiesiibaa, aiz tiem riebiigajiem cilveekiem var sleepties jauni draugi. es ari negribeeju mainiit darba vietu, jo naaktos straadaat ar cilveekiem, kas man saakotneeji nepatika, bet rezultaataa iepazinaam viens otru un ar dazhaam pat ljoti sadraudzejaamies :) kas neriské, tas nedzer shampi :)
14.12.2012 21:14 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.12.2012
es domāju - ja esi pārliecināta, ka tie kolēģi riebjas un arī turpinās riebties, tad nav jēgas.. sabojāsi sev tikai dzīvi..
14.12.2012 22:00 |
 
Reitings 96
Reģ: 07.11.2010
Pareizāk man šķiet,ko Tu biji domājusi pirms šī piedāvājuma? Ka pavadīsi esošajā darbā vēl 2 gadus un meklēsi citu darbu, vai visu mūžu turpināsi tur pat, par to pašu algu. Vēl arī iedomājies par to,ka ja Tu pateiksi -nē, tad kāds cits no Taviem foršajiem kolēģiem pateiks jā ;)
14.12.2012 22:06 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Vai jūs riskētu pieņemt piedāvājumu, zinot, ka nāksies strādāt kopā ar briesmoņiem?

Kā tu zini, ka viņi ir briesmoņi? Vai tā spried pēc kontaktēšanās pāris reizes mēnesī vai no citu teiktā? Un, jā, ikdienā kopā strādājot attieksme var izrādīties pavisam citāda, nekā kontaktējos tikai pa retam.. :)

Man atkal liekas tā, ka, ja šajā reizē atteiksies no paaugstinājuma, tad nākamajā reizē, kad būs šāda iespēja, boss to vairs nepiedāvās.

Un pilnībā piekrītu šim :)

Pieņem izaicinājumu! Par iespējamajām tālākajām problēmām domāsi tad, kad/ja tās radīsies. Ja tu nepamēģināsi, nekad neuzzināsi! Tiec pāri savām bailēm un MĒĢINI! :)
14.12.2012 23:08 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.11.2012
Es zinu kā ir tad, kad ir šaušalīgi kolēģi. Tad pat labā alga pēc laika vairs neder kā motivācija no rītiem celties un iet uz darbu to visu paciest.
Protams, ir viegli runāt, ka viņi noteikti nemaz nav tik traki un, kad iepazīsies, tad sadraudzēsies. Taču, reāli - ja ir riebekļi, tad ir un tur neko nevar padarīt.
Tagad man ir lielisks kolektīvs un es to ļoti novērtēju. Tas bija lielisks no pirmās manas darba dienas, gluži kā tie iepriekšējie bija riebekļi jau no paša sākuma un nekas tur laika gaitā nemainījās, nekādas draudzības neveidojās.
Es laikam atteiktos, jo man ir svarīgs kolektīvs, jo darbā jāpavada daudz laika.
14.12.2012 23:26 |
 
Reitings 8
Reģ: 25.06.2012
Es laikam neriskētu.
Man svarīgas ir labas attiecības ar kolēģiem, neesmu karjeriste un nevaru iedomāties, ka būtu jāpacieš strādāšana kopā ar riebīgiem cilvēkiem tikai tāpēc, ka amats augstāks. Ne alga, ne amats nespēj kompensēt sliktu atmosfēru darba vietā.
Tikpat labi tie briesmoņi varbūt nemaz tik slikti nav un viņu attieksme būs pavisam savādāka, kad kļūsi savējā.
15.12.2012 09:36 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
uz rokas iznāks apm. 178.12ls, ja Tev nav bērni.
Tev tagad ir minimālā alga? apdomā kārtīgi. vai Tev ir labi nervi?vai spēsi katru dienu redzēt ,sarunāties ar jaunajiem kolēģiem.
jā,it kā alga lielāka , bet kad man piedāvāja savā darbā +50ls par darbu,kur man nepatiktu ne amats, ne darba laiks, tad es atteicu, jo negribēju katru dienu darīt to,kas man nepatiks un 50ls pie darba algas nav nemaz tik liels skaitlis ,lai dēļ tā katru dienu bēdātos par savu izvēli.
ja ir ļoti švaki ar naudu, nevar savilkt galus kopā, tad ,protams, šī ir izeja.
jāapsver vai pēc šī paaugstinājuma var sekot vēl kāds. ja nē, tad vai paciest katru dienu cilvēkus,kuri krīt uz nerviem?
cik atbildīgs darbs būs?
var pamēģināt strādāt, ja nevarēsi paciest kolēģus,tad meklēsi citu darbu, citā kompānijā.
15.12.2012 09:58 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
sniegpulkstenīt, nē, šobrīd alga nav minimālā.

Darbs būs atbildīgs un par tādām lielām kļūdām būs jāatbild ne tikai bosa priekšā, bet arī uzņēmuma lielās vadības priekšā, jo saskarsme ar viņiem tagad būs tieša.
No vienas puses tas būtu liels pluss, ka beidzot varēšu "ietusēt" ar uzņēmuma lielajiem cilvēkiem, beidzot viņi zinās manu vārdu un uzvārdu. :D
Kas zina, iespējams kļūšu par kāda departamenta vadītāju pēc 100 gadiem. :D
Es apdomāju katru jūsu rakstīto vārdu, varbūt tiešām jāriskē un kaut kas jāmaina savā dzīvē, jo, ja nu tiešām šī ir tā vienīgā iespēja un vairāk tādu nebūs. Tad es par to sevi grauztu katru dienu. :(
15.12.2012 14:23 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Neesi muļķe - pieņem paaugstinājumu un mēģini. Neviens tev neliedz vēlāk aiziet prom, ja tik ļoti riebsies, jo, ja vēlies izaugsmi, nesēdēsi tajā pašā firmā tajā pašā amatā vēl 7 gadus.
15.12.2012 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Tachu nemiiz. Man arii riebjas mani koleegji :D Bet es vispaar maaku atrasties starp cilveekiem, kas man nepatiik, man netraucee. Un padomaa, varbuut tieshaam vinji nav taadi briesmonji. Ja jau tu vinjus redzi retu, tad tieshaam nevari zinaat, kaadi vinji ir. Paaraak daudz klachas laikam saklausiijusies.
15.12.2012 15:09 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
es noteikti pieņemtu piedāvājumu! varbūt esot vienā līmenī ar jaunajiem kolēģiem, nemaz tik traki nebūs, iejutīsies un redzēsi,ka nav tādi monstri. nevajag tik drūmi noskaņoties tikai pēc savām aizdomām.

ja nepiekritīsi, pilnīgi iespējams, ka nākamreiz tev vairs nepiedāvās. ne jau tā, ka šī būtu vienīgā iespēja dzīvē, bet es piekrītu teicienam, ka nožēlo to, ko neizmēģināji, nevis to, ko izmēģināji. pat ja neiznāks, kā domāji, būs jauna pieredze!
15.12.2012 15:33 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Ej un riskē,tikai iepriekš apdomā,kur iesi un ko darīsi,ja tomēr kolēģus neizturēsi,jo tad tev nu 100 punktu būs jāmaina darbs pilnībā!!!! Ja ir plāns B,tad.....
15.12.2012 15:37 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Vai Tu pieņemtu jauno piedāvājumu, ja neko nezinātu par nākamajiem kolēģiem? Ja atbilde ir jā, tad es Tavā vietā pieņemtu paaugstinājumu un sāktu veidot attiecības ar jaunajiem kolēģiem, it kā viņus nekad nebūtu pazinusi un neko par viņiem nezinātu. Sāktu jaunu, baltu lapu. Ir ļoti svarīgi, kā pati sevi nostādi un ar kādām emocijām sāc jaunu dzīves posmu!
15.12.2012 15:56 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Paldies par viedokļiem, meitenes. :)
Riskēšu un teikšu jā!
Labāk nožēlošu izdarīto nekā neizdarīto! :)
15.12.2012 17:24 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu pareizi..Parasti tie pretekļi-kolēģi, kas agrāk izturējās pret tevi riebīgi, kļūs cukur saldeni, jo tagad būsi viena no tiem.
16.12.2012 14:43 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Man arī ir ļoti svarīgi, kādā vidē atrodos. Tieši vairāk gan vadības dēļ, kas pret mani tik slikti neattiecas kā pret citiem kolēģiem, vasarā darbu nomainīju.
Un dzīves mācība - bieži vien cilvēki ir tur "augšā", jo ir jābūt diezgan riebīgam pašam, lai karjerā kaut ko sasniegtu. Ar - esmu balta un pūkaina - reti kuram izdodas izaugt viena uzņēmuma iekšienē.

Lai kaut iegūtu, no kaut kā ir jāatsakās.
16.12.2012 21:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits