Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Radi pret mīļoto

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Kā jūs rīkotos manā situācijā?

Ir izveidojusies diezgan nepatīkama situācija. Mani radi ir sanaidojušies ar manu mīļoto. Ne jau ar visiem, bet ar manu brālēnu. Bet tā kā radi ir ļoti vienoti, brālēns vienam pastāsta, otram, un tā visu radu priekšā mans vīrietis ir nostatīts kā sliktais.

// Protams, būs mācība visam mūžam, ka biznesa darījumus ar radiem nevajag taisīt, bet nu ko vairs padarīsi... //

Un tagad mans vīrietis ir nevēlams pie radiem. Bet es protams esmu vēlama un gaidīta. Kā jau teicu dzimta mums loti vienota, visi svētki vienmēr kopā laukos utt. Bet tagad? Protams esmu sava mīļotā pusē. Bet ar radiem ar naidoties un atsvešināties negribu, jo vienmēr tik sirsnīgas attiecības bijušas.

Kā būt? :(
10.12.2012 10:40 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Viens risinājums- mēģināt salabt un uzlabot attiecības....tas attiecas uz Tavu vīrieti un Tavu brālēnu!
10.12.2012 10:42 |
 
Reitings 227
Reģ: 29.01.2009
Nav iespējams salīgt mieru mīļotajam un brālēnam?
10.12.2012 10:43 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Tas būtu ideālais scenārijs... Bet nu pagaidām nav cerīgi. Varbūt kādreiz, pēc kādiem daudziem gadiem vai uz vecumu, bet tagad noteikti nē.
Bet kā būt līdz tam?
10.12.2012 10:49 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.06.2012
Viss atkarīgs no situācijas - kurš ievārīja ziepes. Ja tas ir tavs vīrietis, viņam pašam jāsakārto attiecības ar brālēnu. Ja brālēns pats izdarīja kaut ko ne tā, tad tev vajadzētu skaidri nostāties sava vīrieša pusē. Tā ir tava ģimene, ja viņi nebūs droši par tavu nostāju šajā jautājumā, viņi var necensties iedziļināties reālajā situācijā.
10.12.2012 10:54 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Ieteiktu ierasties uz kādu tuvāko pasākumu kopā, jo ja Taviem radiem rodas kādi jautāju par to, kas tad īsti starp viņiem noticis, lai stāstītājs nav tikai Tavs brālēns..Tāpat skaidri un gaiši liktu saprast tuviniekiem, ka nostājot PRET manu puisi, viņi nostāsies arī pret mani. Jebkurā gadījumā visā radušās situācijā stāvētu līdz galam par savu mīļoto. Un vēl, pastāv taču arī iespēja apmeklēt radus vienai :)
10.12.2012 10:59 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Abiem ir kāda vaina. Protams arī manējais nav bez vainas... To es zinu un viņam esmu to norādījusi. Es ceru, ka viņs labosies.
Bet radu priekša protams ka esmu un būšu tikai par savu mīloto - vainīgs vai nevainīgs. Jo savu ģimeni aizstāvēšu kā lauvene ar zobiem un nagiem :)
10.12.2012 11:27 |
 
Reitings 65
Reģ: 02.09.2012
Ja problēmas ir dēļ naudas taisīšanas, tad neskatoties uz to, cik lieli uzmetēji abi viņiem būtu jāsaprot, ka ģimenes robežās vismaz jāspēlē godīgi.
Ja starp jums ir kkas nopietns, tad tev tas ir jāpasaka savam brālēnam un viņiem būs jāizlīgst.
10.12.2012 12:38 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Atbalstu, ka biznesā nav radu, draugu vai kā citādi tuvu cilvēku. Bizness ir bizness! Tas jāspēj atdalīt no privātās dzīves vēl jo vairāk, kad runa iet par tuviem cilvēkiem. Nauda bieži sačakarē attiecības! Tavs brālēns izturas ļoti nekorekti .. Nezinu gan konkrēto situāciju, bet, ja abi vainīgi, tad abiem vajadzētu arī pie kopīga 0.7 atvainoties viens otram un paspiest rokas. kaut gan vīrieši ir augstprātīgi un nemāk atzīt kļūdas (lielākoties) .. Vienīgi vari spēlēt pie teikuma "gudrākais piekāpjas" vai ko tamlīdzīgu un izprovocēt savu vīrieti tomēr atvainoties brālēnam, kas parādīs viņu labā gaismā pārējo radu acīs .. lai brālēns dara ko grib pēc tam :D
10.12.2012 13:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits