Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Timberland zābaki

 
Reitings 152
Reģ: 19.09.2010
Sveikas,ko domājat par timberland zābaciņiem? Sastāstīja man,ka tie ir ļoti silti un ziemai piemēroti,bet nezinu vai man tādi vispār piestāvētu ikdienā,bet itkā gribētos,skatos,ka cenas arī nav tās zemākās,varbūt kādai kura velkā viņus varētu ko pastāstīt? :)
07.12.2012 01:00 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
Tā, kā cenas tiem nav tās zemākās, tad, jāsaka atklāti - Latvijā pieejamo modeļu kvalitāte ir zem katras kritikas. Tiesa, neesmu pirkusi sievietēm paredzētos apavus, taču mans vīrietis jau nav apmierināts ar otriem Timberland apaviem. Ļoti ātri saplīst. Pirmos viņš aiznesa atpakaļ un saņēma naudu atpakaļ, otros vēl nav paguvis, bet izskatās, ka tā arī notiks.
07.12.2012 07:48 |
 
Reitings 339
Reģ: 06.11.2012
Sieviešu zābaki izcili riebjas, bet vīriešiem ir ok. Manējam divi pāri, bet nav pirkti LV.
07.12.2012 08:25 |
 
Reitings 456
Reģ: 22.06.2012
Nēsāju jau 2.gadu. Velku iekšā vilnas zeķi, un ir silti . Patīk ,ka neslīd un varu kā tanks brist cauri kupenām un nedomāt par to ,ka kājas būs slapjas. Ikdienas staigāšanai neizmantoju,bet kad lielākas kupenas un jābrien , tad pašā laikā - piemēram,braucot Ziemassvētku egles meklējumos.

Ceru,ka šogad būs balti svētki :)
07.12.2012 08:26 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Man tādi ir. Nēsāju,kad jābrauc kaut kur,kur papēži neder un ja vajag pa pilsētu sniegā staigāt vai kaut kur ātri aiziet.
Jāsaka, es neesmu pavadījusi nevienu gadu savā dzīvē,kad man nesaltu kājas. Tas ir irmais,kas nosalst neatkarīgi no apaviem bet kopš man ir šīe zābaki - es esmu gan ar sausām, gan ar siltām kājām. Tiešām prieks par nopirkto preci.
07.12.2012 08:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!