Vīrieši un vēlmju kolāžas :D

 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Klau, kā Jūs attiecaties pret to, ka vīrietis taisa sev tās slavenās vēlmju kolāžas? :D Respektīvi, pērk glancētos žurnālus, griež laukā bildītes un vārdiņus, savu to kolāžu ir izdekorējis ar visādām odziņām un puķītēm, uzrakstījis tur, cik viņš ir skaists, gudrs un neatkārtojams utt.?
Vai es tagad diskriminēju vīriešus? Vai arī tā padarīšana liekas ļoti sievišķīga arī Jums? :D
06.12.2012 14:08 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Spotorno,
bet kāpēc kolāža nevar būt cilvēka pārliecība?

man patīk mācīties no citu cilvēku panākumiem un kļūdām. ne vienmēr lēmumus pieņemu, balstoties uz savu pieredzi un pārliecību
06.12.2012 18:25 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Bet ja cilvēks patstāvīgi, izvērtējot dažādus viedokļus, savu personīgo pieredzi utt., ir nonācis pie pārliecības, ka vizualizācija tiešām strādā un tai tic? Kāpēc tie, kuri ir pārliecināti, ka tas darbojas, jo viņu personīgā pieredze to rāda (pat ja tā ir sakritība), būtu dumjāki par tiem, kuri tam netic, jo to nekad nav mēģinājuši darīt un kuriem nav šādas pieredzes, uz ko balstīties?
06.12.2012 18:28 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Lancaster, protams, kolāža var būt arī cilvēka pārliecība (kam palīdz, tik uz priekšu), bet
vai nepiekritīsi, ka ir varen aizdomīgi, ja
vienā (nosacītā) laika posmā par kolāžām sāk fanot liela daļa sabiedrības?

Tā "The Secter" doma gadsimtiem jau ir pazīstama, nē, tikai pēdējos gados "The Secret" domāšanu kultivē kā kaut ko jaunatklātu...

Tāds absurds. Cilvēkiem visapkārt jau pastāv daudzas lietas, daudzas iespējas un izvēle, bet viņš sāk par kaut ko jūsmot tikai tad, kad ierauga, ka par to jūsmo vairākums!

Lūk te arī izpaužas kolektīvā domāšana!
06.12.2012 18:29 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Nuuu, ir daļa, kas jūsmo, jo par to jūsmo vairākums. Un ir daļa, kas jūsmo, jo viņiem tas ir atklājums, par kuru iepriekš nebija informācijas.
06.12.2012 18:32 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ja pamaniitu, ka viirietis taisa kolaazjinju, laikam man paspruktu gari un suliigi smiekli. man tas viss liekaas nenopietni.
06.12.2012 18:35 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Jā, aizdomīgi, jāmeklē sazvērestības teorijas.

Tā ir radoša izpausme, man patīk, ka tagad gada beigās varu skatīties un priecāties par visiem ķekšiem pie visām bildēm, jo to esmu pati sasniegusi, piedzīvojusi, dabūjusi, nopelnījusi, utt. Man pie vienas vietas, cik istabās vēl ir līdzīgas kolāžas, un neviens nav mani spiedis vai ietekmējis vēlēties ceļojumu, naudu, masāžu vai ēst daudz garšīgus ēdienus visa gada garumā.

Kādēļ ir tik neizmērojama vēlme it visā meklēt, kur piesietes? Tā nav nekāda inteliģenta ziņkārība,bet kaitinoša apsēstība. :|
06.12.2012 18:37 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Spotorno, nedaudz nesapratu-ja esmu maksimāliste( jā, ma ir izteikta šī īpašība)-tad man apriori nav iespējams būt nobriedušai personībai ar savu viedokli, vērtību sistēmu, reāliem spriedumiem utt.??
es vnk saku, ka es iekšēji jūtu, ka konkrēti man tas palīdz! un tāpēc jau nesākšu pie katras savas izvēles, kas neiet šķērsām maniem principiem, satraukties un drudžaini -vai tik tas nav kolektīvās domāšanas rezultāts utt.,utjp. Priekš manis ir norma, ka ikviens normāli attīstījies cilvēks, spēj reāli izdomāt, kas viņam ir vajadzīgs un kas nē, ir cilvēkas ar savu viedokli un domām.
Par racionalitāti, loģiku un prātu arī varētu padiskutēt. Bieži vien šādas īpašības bremzē cilvēkus savā attīstībā. Es nesaku, ka absurdā jāmetas pilnīgās galējībās, nē..vnk, padomā, visi lielākie cilvēces sasniegumi kaut kad ir likušies vnk nereāli un neiedomājami( kā pamatā ir prāts un loģika), bet tomēr kādam/kādai ir bijis izdevies to sasniegt/izgudrot, realizēt utt. un viņiem tas izdevās tieši tādēļ, ka, neskatoties uz racionalitāti un loģiku, viņi bija noticējuši savām idejām/mērķiem. Tas uzskatāmi pierāda, ka viss ir cilvēku galvā, uztverē, pa lielam, cilvēks pats savā galvā nolemj, ka priekš viņa ir reāls un kas nē.
06.12.2012 18:39 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Kādēļ ir tik neizmērojama vēlme it visā meklēt, kur piesietes? Tā nav nekāda inteliģenta ziņkārība,bet kaitinoša apsēstība.

Kādēļ it visā? Tu manu aktivitāti redzi tikai šajā forumā, kur liela daļa foruma lietotāju, pieklājīgi izsakoties, nav īpaši saprātīgi. Tāpēc, loģiski, arī sanāk vairāk kā tu izsakies "piesieties".

Es izteicu savu viedokli par to, ka, manuprāt, tas ir muļķīgi un paskaidroju kāpēc.
Kur problēma? :)

Jackie, izlasi vēlreiz manus komentārus, tur es neko nerakstīju, ka neviens tā nedrīkst darīt un tagad jāatsakās no progresa.

Vārdu sakot kā skatos, diskusija atkal aizgāja par kādu teikumu izraušanu no konteksta, tāpēc no "atbildēšanas uz atbildēm" izstājos :)
06.12.2012 18:44 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Un vēl, kādēļu, Spotorno, Tu domā, ka blogeri uzskata, ka viņi ir oriģināli? no kurienes tāds uzskats?Izskatās, ka tas ir vnk izdomājums, lai varētu kkam piesieties!:D
jā, pirms The Secret es nezināju par šāda veida psiholoģiju, tieši pēc tam par to sāku interesēties, bet esmu par to priecīga, kas tik SLIKTS ir tajā, ka tas pie manis ir nonācis, jā,piekrītu, šādas kolektīvas domāšanas veidā? Kāpēc tas tā aizskar?
es saprotu Tavu domu, Tev šķiet, ka, ja cilvēki par kko nav interesējušies pirms tas kļūst ļoti populārs, tiek propagandēts/nokļūst mēdijos utt., tad viņu interese par to pēc tam ir samākslota, liekulīga vai iezombēta. Jā kādai daļai tā patiešām ir, bet ir taču arī cilvēki, kuriem tiešām tas simpatizē un der. Tu esi ļoti kategoriska savos priedumos.
Bet Tev piekrītu par tiem "oriģinālajiem" cilvēkiem, ko minēji.(Nu jau aiziet pilnīgi cita tēma:D) Tā ir tāda sava veida pseidooriģinalitāte, pseidospriedumi, pseidopiederība, kas man personīgi riebjās. Man ir daži draugi, ka sevi uzskata par māksliniekim, bohēmistiem, savādāk domājošiem, atšķirīgiem no lielākās cilvēku masas, dziļi domājošiem, ārpus esošiem no sabiedrības rāmjiem utt. Tikai komiski ir tas, ka viņi paši savos spriedumos( kā jādzīvot, jāizskatās, kādas izklaides vietas apmeklēt utt.) ir ļoti ierobežoti un paši sevi liek rāmjos un šablonos.
06.12.2012 19:03 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Tas arī ir pierādījums tam, ka liela daļa cilvēku patstāvīgi vairs nedomā un nedzīvo.
Pastāv kolektīvā domāšana, un vēlmju kolāža ir viens no piemēriem.

"Veidosim visi vēlmju kolāžas, lai neaizmirsu to, ko mēs gribam".


labi, ka tu domā, un ,ka tev ir izpratne par visu un visiem.
Citi strādā vaiga sviedros, lai kāptu pa karjeras kāpnēm, tāpēc arī nebija aizdomājušies, ka lietas ir tik vienkāršas cik ir, un kāpēc to nepielietot, kaut vai šo vēlmju kolāžu? Acīmredzot, tieši pēdējo gadu laikā tas bija nepieciešams, lai cilvēki, kā tu uzsver, sāktu domāt un padomāt par lietām, kas notiek apkārt. Lai kaut nedaudz atslābtu.
Visi jau nevar sēdēt mājās 24/7 un baudīt visu , ko pienes uz zelta paplātītes un gudri izrunāties.
06.12.2012 19:24 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
No vienas puses mani arī izbrīna šīs vēlmju kolāžas, man ir prieks, ka cilvēki zin, ko viņi vēlas. Man ir tā - es kaut ko varu salīmēt un pēc gada manas vēlmes jau ir mainījušās. Un tad sanāk kaut kā nesmuki - augstākie spēki piestrādā pie tā, lai tev piepildītos vēlme, bet beigās tev to īsti nemaz vairs negribas. Tieši tāpēc es netaisu, lai, kā teikt, nav Dievam (ne kādam citam) jāspļauj acīs.
No otras puses man ir tomēr vēlme uztaisīt 1 kolāžu ar 1 mērķi, jo pagaidām tas liekas sasniedzams. Tikai es nezinu, vai pēc pusgada nedomāšu ko citu.


Tā "The Secter" doma gadsimtiem jau ir pazīstama, nē, tikai pēdējos gados "The Secret" domāšanu kultivē kā kaut ko jaunatklātu...


Absolūti piekrītu, kad iznāca "The Secret" es atļāvos ņirgāties par tiem, kas sāka fanot, man joprojām ir sajūta, ka cilvēces domu gājiens dažreiz ir savdabīgs - vicina kā sunim desu acu priekšā, bet tik un tā neko nepamana. "The Secret" pamatā ir senas zināšanas par egregoriem, patiesībā tas viss ir tik vienkārši, ka raudāt gribas, bet par to es labprāt padiskutētu citu reizi un atbilstošākā diskusijā.
06.12.2012 19:46 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Pirmo vēlmu kolāžu uztaisīju šķiet kādus 6 gadus atpakaļ.

Kāds kolāžai sakars ar aizmiršanu? Tā ir savu vēlmju noformulēšana. Nevar dabūt to, ko gribas, ja nezina, ko gribas. Šajā forumā ir bijušas simtiem diskusijas, kas to pierāda "Gribu būt laimīga, gribu, lai viss butu labi, gribu Jaunajā gadā daudz labus notikumus" utjp. Cilvēki ļoti bieži nezina, ko viņi patiesībā grib. Kas ir tā laime? Kā izpaužas, ka viss būs labi? Kolāža cilvēkam palīdz savas domas sakārot un konkrēti noformulēt, ko īsti viņš grib. Un ceļu pie sava mērķa var atrast tikai tad, kad mērķis ir skaidri noteikts. Kādam pietiek par to padomāt, kāds pieraksta, kāds veido kolāžu. Katrs izpaužas pa savam. Un nav ko vīpsnāt!

Šīs diskusijas iespaidā iešu atrullēšu pagājušā gada kolāžu - jāpaskatās, kas ir piepildījies :)
06.12.2012 19:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Godīgi sakot, tas man liktos tā spocīgi jo es pati neesmu no tām sievišķīgajām meitenēm, un ja vot tāds puisis uzrastos es laikam ar izbolītām acīm uz viņu skatītos un pēc tam ņirgtu mazliet. Bet nu tā jau katra izvēle kā grib darīt.
06.12.2012 19:59 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Bija laba diskusija, kamēr atkal neiesaistījās Spotorno..
06.12.2012 20:04 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.04.2012
Nelasīju visus memuārus, tikai varu piebilst, ka vēlmju kolāžas nav tik daudz tam, lai tu neaizmirstu savas vēlmes, bet gan lai palīdzētu savai domu enerģijai koncentrēties uz konkrētām lietām. Ikdienā mums pa galvu maļas tūkstošiem domu - vēlmju kolāža palīdz ''nenoiet no ceļa'', jā, varbūt savā ziņā arī neaizmirst, bet galvenokārt tomēr fokusēt enerģiju uz to, kur tu gribi virzīties.

Un ja par tēmu kopumā, tad atkal kārtējā diskusija, kur ''man liekas dīvaini, ka tas dara to un to''.. Nu tak kāda starpība, cik kkas pareizi/nepareizi! Tas, ko tu dari savā labā, attiecas tikai uz tevi pašu.
06.12.2012 20:43 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Tā "The Secter" doma gadsimtiem jau ir pazīstama, nē, tikai pēdējos gados "The Secret" domāšanu kultivē kā kaut ko jaunatklātu...


Ir ļoti vērtīgi iepazīties ar literatūru pirms par to spriest, jo grāmatā The Secret ir ārkārtīgi daudz atsauces no vēstures, ka par domu spēku ir runājuši arī pirms simtiem gadu, šī grāmata nevienā mirklī nepoziconē sevi kā pirmatklājēju. Spotorno - tev no visām malām spraucas ārā tas, ka ja kādu lietu dara vairums ļaužu - tas ir garām, noteikti ir notikusi kāda manipulācija u.t.t., tik ļoti centies pierādīt savu vienreizību un oriģinalitāti, kas tas jau izskatās pārspīlēti, tāpēc laikam tāda pretreakcija no citiem komentāriem. Cilvēkam, kas tiešām ir mierā un zina, kas viņš ir, nevajag nepārtraukti pierādīt un iesmīnēt. Kāpēc tieši pēdējā laikā cilvēki ir pievērsušies kolāžām? Jo beidzot sāk apzināties, ka visas darbības sākas no domas(un nevis no likteņiem, Dieviem un citām arhaiskām lietām) un, ka noformulēta doma ir spēks - tādēļ meklē dažādus koncentrēšanās ceļus, arī kolāžas. Un, manuprāt, ir tikai apsveicami - jo vairāk cilvēku sapratīs šo sakarību, jo labāk, par to ir jāpriecājas nevis atkal jātaisa kārtējā epopeja.
07.12.2012 09:37 |
 
Reitings 472
Reģ: 09.08.2012
Liliii +, man ir datorā. neko negriezu,sapņus sameklēju i-netā:D
07.12.2012 09:39 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Plikas gudrības atziņas nevienam nav vajadzīgas, iekams tās neietērpj kolektīvā domāšanā un nepataisa par komerciju.
07.12.2012 12:20 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Spotorno,
no kurienes tāda informācija?
ir ļoti daudzas atziņas, kas visiem vajadzīgas, bet kas nav nekādā veidā saistītas ar komerciju. nu kaut vai, piemēram, gurdrības atziņa "nekas neguli ar savu priekšnieku" - der miljoniem, bet kada tur komercija? ;)
07.12.2012 12:22 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
tb nekad neguli
07.12.2012 12:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits