Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

New day,same old s***

 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
Gribēju izteikties,ja jums ir kas sakāms beigās,uz priekšu. Tātad mana darba vieta. Neatklāšu,kur strādāju,ir diezgan rosīgs uzņēmums, nav valstiski svarīgs,ja kādu interesēs pec tam. :) Vidējais vecums visai jauns 23-25 gadi. Protams,ir arī vecāki, bet vidusmērā grozamies tajā vecumā,man pašai tūlīt 26.
It kā liekas,pieauguši cilvēki taču,bet katru dienu ir sajūta,ka strādāju bērnudārzā. Pirms kāds laika jau menedžeris mums teica,ka vīriešu, vai drīzāk zēnu, tualetē ir parādījušies pretīgi,aizvainojoši uzraksti pret konkrētām personām.Toreiz,cik atceros, viss beidzās ar kopēju piezīmi,ko es te saku - visi taču esam pieauguši cilvēki utt.
Bet galvenā lieta,kas mani kaitina ( un ja kaitina, iet projām,par ko,godīgi sakot,esmu domājusi ), katru dienu - mani kolēģi,viņu attieksme,uzvedība. Ir,protams,arī forši cilvēki tur,par tiem neko nesaku, bet lielākais vairums,savi 85,ja ne visi 90% procenti ir tādi,kā tūlīt aprakstīšu. Viss jau sākas ar to,ka teicu,esam rosīgs uzņēmums,tagad uz svētkiem,tas viss ir dubultā. Protams,strādā visi, bet ar pīppauzēm. Mazliet pastrādā,tad,kamēr menedžeri neredz, stāv un pļāpā,apspriež visu ko,tad pastrādā,garām ejot atkal sāk. Stāv pa 2, stāv barā pa 6 cilvēki un nevis strādā, bet atspiedušies pret stenderi,runā. Pātraukumos vispār ir āprāc,kādiem vārdiem tur tiek runāts,no vīriešu puses. Tāpat darba laikā iet runas par seksu,par lesbietēm,ko tik vēl nē,to atkal vairāk meitenes.
Tagad mums klientiem ir noliktas tās sūkajamās konfeketes kaklam,Halls hvz, ziema kā nekā un tā. Un viņas ir paredzētas klientiem. Ejot iekšā tajā telpā,visa smaržo pēc tam konfektēm,kaut kur mētājas tukši papīri,puse kaut ko gremo. Pa laikam kāds pieiet,iegrābjas tajā traukā un iebāž kabatā. Ejot mājās,paskatās vai neviena nav un pilnu sauju iebāž bikšu kabatā.
Vakar mēs dabūjām kārtīgu brāzienu par mobingu darbā,par apvainošanu. 2 cilvēkus menedžeris izmeta no darba,jo tie viņu savās darba " pīppauzēs" nosauca par resnu,pretigu veci,šis apstaigāja darba vieta, un uzķēra tos,kas atkal nevis strādā, bet runā.

Es nerunāju par visiem kolēģiem,un es pati negribu būt nekāda svētā,vai nopietnākais radījums. Jā,es mēdzu parunāt,mēdzu pasmieties,parunāt, BET paralēli darot darbu,nevis nedarot vispār.
Katru dienu viss šis man ir jāizbauda. Es nezinu,varbūt es te kā tāda omīte - " lai tie jaunie iztrakojas ", bet goda vārds,man liekas, ka nevis pieauguši cilvēki, bet kaut kādi tīņi.
06.12.2012 14:05 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nevar saprast Tavu stāvokli darba vietas hierarhijā.
Tu esi turpat, kur tie, kas ņem tās končas un klačojas, atspiedušies pret stenderi?

Ja tā, tad vai nu pieņem "spēles" noteikumus vai meklē citu darba vietu.
Tas nav nekas tāds, kas apdraud Tavu dzīvību vai veselību - viena pati pasauli neizmainīsi.
Tā pat nav pasaule - vienkārši viena darba vieta un viens kolektīvs.
06.12.2012 14:11 |
 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
Skaidrības labad - nē,es končas neēdu un darbā laikā pret stenderi atspiedusies nepārspriežu jaunākos notikumos. Es taču redzu,ja turpat esmu un garām eju.
06.12.2012 14:13 |
 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
Bet no hierahijas viedokļa - jā, esam vienā pozīcijā.
06.12.2012 14:14 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Mans jautājums ir par Tavu vietu hierarhijā.
Ja Tavi darba pienākumi un amats ir tāds pats, kā viņiem, tad Tev nav īsti nekādu pilnvaru kontrolēt situāciju.

Atkārtoju:
Pieņem spēles noteikumus vai maini darba vietu!
06.12.2012 14:15 |
 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
Es netaisnos neko kontrolēt,bet ja pat menedžeris izmet no darba bez ceremonijā 2 cilvēkus un brīdina,brīdina un stāsta mums,bet nekas nemainās, bet nedomāju,ka problēma ir izdomāta.
Jā,varbūt vienkāršākais būtu nomainīt darbu,tikai gribēju izteikties, nevajag arī man brukt virsū.
06.12.2012 14:18 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Kādēļ gan meitenei būtu jāmaina darba vieta? Varbūt tikai attieksme jāpamaina - ja Tevi, Favourite, tieši neietekmē citu neizdarība, tad turpini uzcītīgi strādāt un, lai menedžeris pa vienam vien izmet tos slaistus. Tas ir menedžera uzdevums - kontrolēt zemāk esošos un attiecīgi rīkoties. Saprotu, ka zvērīgi var krist uz nerviem citu izdarības, bet iesaku aizbāzt ausis ar mūziku un pildīt savus darbiņus :)
06.12.2012 14:20 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Pirmais, kas ienāca prātā - mazāk domā par citiem. Tu uz darbu ej, lai pildītu savus darba pienākumus. Aizej, izdari un ej mājās. Neskaties pa malām, ko kurš apēd vai, cik pļāpā. Tev nav tur ne jāpiedalās, ne ar tiem cilvēkiem jādraudzējas.
06.12.2012 14:21 |
 
Reitings 120
Reģ: 02.12.2012
Tu grasies mainīt darba vietu , jo tavi kolēģi nestrādā?
06.12.2012 14:22 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Ja gribi iejusties kolektīvā ,tad vairāk vai mazāk izvēlies savu nostāju, savu pusi. Esi menidzeru pusē, nevis pārējo, bet rēķinies ar to, ka arī par tevi var ko rakstīt, bet zini, tie kuri tupi mild, nezkapēc darba vietās ir zemāki par tiem kurus aprunā. Esi pamanijusi?
06.12.2012 14:26 |
 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
Es vienkārši nevaru izturēt tādu stulbu, tukšu attieksmi. Es negribu robotu darba vietu,kur viss ir tik-tik-tik kā pēc grāmatas, bet katru dienu,kas ir man gribot, negribot jādzird,jāredz. Un tas viss veido darba vidi.
06.12.2012 14:26 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Es par to pilnīgi neuztrauktos. Sāktu uztraukties, ja tie kolēģi par tevi šefam sāktu muļķības stāstīt, taču šajā gadījumā es izmantotu situāciju un pierādītu, ka es neesmu tāda pati kā pārējie sliņķi!
06.12.2012 14:28 |
 
Reitings 120
Reģ: 02.12.2012
:D
06.12.2012 14:29 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Tad tā visticamāk nav tava darba vide! Tas tikai rauj uz leju tavas darba spējas.
Man pašai vienmēr tas ir svarīgi. Trūkst tomēr tā lietišķā attieksme uzņēmumos.
06.12.2012 14:31 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Neko jaunu jau neuzrakstīšu, bet es piekrītu Skayas teiktajam
Kādēļ gan meitenei būtu jāmaina darba vieta? Varbūt tikai attieksme jāpamaina - ja Tevi, Favourite, tieši neietekmē citu neizdarība, tad turpini uzcītīgi strādāt un, lai menedžeris pa vienam vien izmet tos slaistus. Tas ir menedžera uzdevums - kontrolēt zemāk esošos un attiecīgi rīkoties. Saprotu, ka zvērīgi var krist uz nerviem citu izdarības, bet iesaku aizbāzt ausis ar mūziku un pildīt savus darbiņus


+

labāk iemācīties neieciklēties uz to (to izdarīt ir grūtāk, nekā pateikt) bulšitu un dari savu darbu. Varbūt labi strādājot pavērsies perspektīva tikt augstāk pa karjeras kāpnēm, tad varēsi lielākos dīkdieņus atlaist :) hehe!

Un pēc apraksta arī izklausās pēc bērnudārza līmeņa, pēc dīkdieņiem, kuri maksimāli maz grib strādāt, tos pat par haļļavčikiem varētu saukt, tik muldēt māk, neko citu.

Veiksmi Tev! :)
06.12.2012 14:34 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Kā tieši tas ietekmē tevi ?
Vienkārši krīt uz nerviem ?
Ja Tu strādā un nerij končas ko kopējā trauka, tad tevi neatlaidīs, vadība tač redz kas strādā un , kas nē!
06.12.2012 14:39 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka ja Tev kolēģu dēļ nav jāstrādā vairāk, ja Tavs vārds netiek aprakstīts uz tualetes sienām un ja Tev neviens no somiņas nezog končas, Tu vari mierīgi palikt šajā darbā :D
06.12.2012 14:44 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
lasot diskusiju, radās jautājums, kas tā par darba vietu. Jo pēc autores rakstības stila un valodas, es neteiktu, ka kaut kas dižs. Grūti noticēt, ka vismaz vidējā izglītība iegūta.
tādā gadījumā jānorāda, ka mēs parasti esam līdzīgi, proti, parādi man savus draugus, pateikšu, kas esi Tu...protams, pastāv variants, ka šis kolektīvs diskusijas autori jau ir degradējis, taču neticu, ka citu cilvēku ietekme ir tik spēcīga, ka izteikšanās veids tiek šādi sašķobīts.
06.12.2012 14:49 |
 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
angry,paldies par apjautāšanos,ar izglītību man viss ir kārtībā un arī ar draugiem nav problēmu. Nevienu brīdi,nevienā teikumā neteicu,ka tie ir mani draugi,ar kuriem kopā strādāju.
06.12.2012 14:51 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
angry - Tev atbilstošs niks :D
06.12.2012 14:52 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
te pavilksies uz kašķi, bet tik un tā atbildēšu: tā draugu būšana bija paralēls salīdzinājums videi :) domāju, ka tāpat sapratīsi, izrādās, ka situācija ir ļaunāka neka es domāju.
06.12.2012 15:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits