špagata

 
Reitings 123
Reģ: 20.08.2011
vai kāda ir staipijusi špagatu? un vai kadai ir izdevies to izdarit?

staipu špagatu jau kadu pusotru menesi, bet galig lidz zemei nevaru. taisu to saucamo viriešu spagatu katru kaju uz savu pusi. pietrukst vel kadi 30 cm . vai kada var palidzet vai ir kads vingrinajums, vai video kur paradits ka pasas beigas var iesatipi un varu beidzot pabeigt to špagatu. ;)
04.12.2012 15:25 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Pabeidz baletskolu, špagatus varēju visus uz visām iespējamajām pusēm.

Kā jūs sakat vīriešu špagats ir daudz grūtaks par labo vei kreiso, a viņu taisa pareizi, respektivi kājām ir jābūt 180 grādu leņķi:



Šis nav špagats, ta ir sēdēšana ar kājām plati:



Vispār špagats nav priekš visiem, jo daudziem saites no dabas nav pietiekoši elastīgas un varu stiept viņas arī nav labi, vajag pamazām.

Iesildīties vajag, bet tas par to kardiotreniņu ir bullshits,jo var noskrieties līdz nāvei, bet ja gūžu saites nav iesildītas viņas var diezgan viegli saplēst. Patiesībā vajag lēni iekustināt gūžu locītavas un sasildīt muskuļus sākot ar vieglākiem vingrinājumiem un parejot uz intensīvākiem.
Kā arī svarīgi ir regulāri treniņu- katru dienu.
04.12.2012 16:17 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
iemācījos, izstaipīju to špagatu pati kaut kā, pat nezinu, cik ilgi bija, bet nu diezgan viegli. katru reizi pa bišķiņam vairāk un tad jau aiziet.
04.12.2012 16:19 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka pec kartigas izsvisanas karstaja jogaa, ne tikai spagata vares apsesties!
04.12.2012 16:21 |
 
Reitings 123
Reģ: 20.08.2011
cubiana

nav gan japabeidz nekada balet skola parasta treninja ar var visu izdarit un tadu ka pirmaja bilde nemaz negribu un visi to nemaz nevar izdarit !!

nu nez, lasiju google, ka nav obligati katru dien jadara, galvenais ir izstaipt muskuljus bet nu paldies par info :)

un otra bilde nav spagata TEISI taa, , BET es jautaju tiesi pas stapagu, tapec nejauc ar platam kajam un spagatu , divas dazas lietas ;)
04.12.2012 16:24 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Kur es saku ka jāpabeidz, es saku, ka es pabeidzu.

Nu, ja negribi tādu kā bildē, netaisi, vienkārsi visas saka, ka tas ir vieglāk kā uz viena sāna, 100 procenti pasaku tā nav. Daudziem tā liekas, jo viņi špagatu taisa nepareizi un jauc to ar to, kas norādīts otrajā bildē.

Mana pieredze rāda, ka jātrenējas katru dienu, ja grib rezultātu, jābūt ar ļoti mīkstām saitēm, lai varētu panākt pareizu špagatu, tādas parasti ir bērniem, un arī ne visiem, vai ļoti reti pieaugušam cilvēkam.

Muskuļi nav jāstaipa, jāstaipa ir saites, jo muskuļi pie špagata ir iesaistīti ļoti minimāli.

Manis pēc vari kaut uz poda sēdēt un teikt, ka tas ir špagats, es tikai pasaku savu pieredzi.
04.12.2012 16:34 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Vispār jau arī pats špagats nav nekas labs , tā nav dabiska poza un nākotnē ( lasat vecumdienās) var rasties problēmas , jo saites pārstaipītas . Ir jābūt elastīgām , bet ne hipermobilam .
Bet ja nu tiešam tev ir vitāla nepieciešamība lai spēj nosēsties špagatā , tad atliek staipīties katru dienu , bet par to paspiešanu uz pleciem , labāk nevajag , uzspiedīs pa stipru un var satraumēt saites , tad gan var ziepes sanākt.
Kāpēc tik ļoti vēlies nosēsties špagatā ?
04.12.2012 16:38 |
 
Reitings 123
Reģ: 20.08.2011
nevajag jau aizsvilties uzreiz, neko aizvainojosu jau neteicu ;) no stress :D
04.12.2012 16:40 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Kaa var buut vieglaaka "viirieshu spagata" ? (Kaa cubianas pirmajaa bildee) taa ir ljooooti gruuta, jaaiegulda liels darbs un laiks. Protams, ja vien dari to pareizi.
Katru dienu jaaastaipas, pietam celaa kaajas uz, piemeeram, kreesliem un leicies klaat, ne tikai seezhus poza.
04.12.2012 16:43 |
 
Reitings 123
Reģ: 20.08.2011
Elīza

zinu jaa, ka nav nekas labs bet ceru, ka man tadu problemu nebus :D

nez, vienu dien saku staipit kajas jo problemas ar kaju sapem, ta nu staipiju un satipiju un tas nez, nonacu lidz tam , ka kajas stavot taisiju platas kajas un ta taisiju ar vien platak, tad nu sadomaju ka gribas kko jaunu sprieks tevim, taas jau tik prieks sevim tik ;)
04.12.2012 16:43 |
 
Reitings 123
Reģ: 20.08.2011
Karamelle
tiesam nezinu kaa var but vieglak, daudzi brinas kas uzzina ka staipu spagatu :D

esmu laikam savadaka :D
04.12.2012 16:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits