Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

K

 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
Čaviņas!:)

Man te ienāca prātā pajautāt jums vienu labu lietu - kā jūs mēdzat iesākt savu rītu?

Mans rīts sākas tā:

6.00 - nozvan modinātājs un parasti esmu augšā jau ar pirmo zvanu,jo nemēdzu atlikt zvanu,
6.20 - ieeju dušā,
6.35 - dzeru kafiju,ēdu brokastis,iztīru zobus
6.45 - sāku ģērbties un krāsoties,izžāvēju matus,
7.00 - esmu uzkrāsojusies,saģērbusies,ieslēdzu datoru,
7.50 - aši izložņāju visus sociālos portālus,īpaši e-pastu,
8.00 - čāpoju uz skolu.


Ja man skola dažreiz ir agrāk,tad protams,ceļos DAUDZ agrāk,kādos 5.00,jo neesmu pūce,kas ilgi guļ,un īstenībā esmu laikam vienīgais cilvēks uz pasaules,kam nepatīk gulēt,jo liekas,ka daudz ko var palaist garām,gribas nepārtraukti būt kustībā,kaut ko darīt,nevis vienkārši būt miera stāvokli un gulšņāt:D
28.11.2012 15:49 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
uz šo diskusiju nepievēršam uzmanību,nejauši sataisījusies kā vēlviena!!!!
28.11.2012 15:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Man 6:45 noskan modinātājs un rāpjos ārā no gultas. reizēm vēl pagulšņāju ne ilgāk par 5 minūtēm. pārējo visu daru ātri. fiksi paēdu brokastis, padzeru tēju, ielieku sev līdzi pusdienas. eju ģērbties, un tad iztīru zobus. krāsojos darbā, bet dušā eju iepriekšējās dienas vakarā.
tas viss man aizņem apmēram 40 min.
principā es labprātāk dušā ietu no rīta, bet nevaru, jo tad ātri saslimstu ziemas periodā. es pēc matu izžāvēšanas tik pēc kādas stundas varu ietu uz darbu. nu tik agri nevēlos celties (kkur 5:00). es jau tā nevaru pamosties.

pastāsti, kā tu vari15 minūtēs izžāvēt matus un uzkrāsoties ? :D
28.11.2012 15:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits