Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pabalsti pēc bērna piedzimšanas

 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Darba devējs atstājis mani neapskaužamā situācijā.Viņš oficiāli nav noformējis ar mani darba attiecību pārtraukšanu.Uzņēmums vairs nav.Visas pilnvaras grāmatvedei papīrus kārtot ''nogrieztas''.Man pēc kādām 2 ned. jādzemdē.Sanāk karājos gaisā.Nezinu vai sanāks saņemt dekrēta naudas otru daļu... (cik jautāju vsaa,tad varbūt ir iespēja dabūt,ja uzņēmums ir atzīts par bankrotējošu,cik meklēju informāciju tad visas uzņēmuma filiāles likvidētas)
Bet tagad nesaprotu kādus pabalstus vispār varēšu saņemt,ja ir šāda situācija...? :(
27.11.2012 16:55 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kamēr vēl vari un bērniņš nav uz rokām, dodies uz kādu VSAA uz konsultāciju, lai izstāsta, ko vari sagaidīt un kas Tev pienākas. Un ,kā Tev jārīkojas, lai radītu sev labvēlīgāko situāciju.
Lai darbiniece skatās Tavos datos un konkrēti pasaka.
Šeit Tu vari saņemt vispārēju informāciju par vispārēju sievieti,
27.11.2012 16:57 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Tev noteikti pienāksies vienreizējais bērna piedzimšanas pabalsts 296Ls un, ja esi deklarējusies Rīgā, pašvaldība dāvina 100Ls.
Es gan tik smalki nezinu, bet, vai nav vienalga, ko tas darba devējs nav nokārtojis? Ja par Tevi ir maksātas sociālās iemaksas pirms iešanas dekrētā, naudu Tev tāpat maksās pēc iemaksām sociālajā budžetā.
27.11.2012 16:58 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ja esi tur strādājusi oficiāli, tad viss kārtībā, jo pabalstus maksā valsts, arī uzņēmuma bankrota gadījumā tas tiks darīts.
27.11.2012 16:58 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Visu grūtniecības laiku pavadīju uz slimības lapas dēļ sarežģījumiem.Dekrēta pirmā daļa bij dikti maziņa, bet tomēr sava nauda.
To saprotu ka man vismaz pienākas vienreizējais piedzimšanas pabalsts,tie 296ls.Nezinu vai mana pašvaldība piešķir kaut kādu naudu, diez vai.

Jāsaņemas un kādu dienu jāaizvelkas līdz Vsaa,lai mani apskaidro.JO tagad saprast kaut ko liekas murgs.
27.11.2012 17:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits