Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Seksuālā enerģija

 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Tā laikam var to nosaukt.
Kā jūs domājat, vai varbūt esat par to interesējušies, kas notiek, ja cilvēks apslāpē savu seksuālo enerģiju, gribēšanu, vajadzību pēc seksa? Piemēram, vīrietis seksu grib reti un tādus ašos variantus bet sieviete paliek līdz galam neizbaudījusi procesu, reizēm tikusi pie orgasma, reizēm nē, un līdz ar to viņai gribas seksu biežāk un arī ilgāku. Viņa cenšas iekārdināt, pamudināt vīrieti uz to, bet lielākoties pretī saņem atraidījumu un tekstus- es nevaru, man negribas , es par to tagad nedomāju.

Vai esmu to izdomājusi, vai tiešām, ja seksuāli cilvēks ir neapmierināts, viņš tāds kļūst arī ikdienas lietās? Piemēram, kasās par sīkumiem, ir neapmierināts par sīkumiem, pārmetošs, utt?


Ja kādam ir kāds links, kuru iemest, kur palasīt gudru info, padalieties!
22.11.2012 10:39 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Šādas Tevis aprastītas dzīves realitātes ir sastopamas bez maz vai uz katra stūra. Un abos dzimumos. Tas gan noteikti nav vienīgais iemesls, kāpēc cilveki ir neapmierināti, bet mans subjektīvais viedoklis ir tāds, ka seksuāli apmierinats cilvēks arī ikdienā ir smaidīgāks, labestīgāks, Laimīgāks un labāk izturas pret apkārtējiem vai vismaz pret sev tuvākajiem.

Psihilogi jau mūsdienās seksuālo apmierinātību ir iekļāvuši pie pamatvajadzībām, kas līdzvērtīgas ēdienam un miegam.

Šo piramīdiņu daudzi atceras no vidusskolas/pamatskolas :D

22.11.2012 11:24 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
nu es saskaroties darbā ar dažām dāmām bieži iedomājos "šai tak vajag lai beidzot kārtīgs vecis blakus, savādāk tik īgna un ar visu neapmierināta staigā" :D protams, ka lielākoties cilvēks ar kvalitatīvu dzimumdzīvi un labām partnerattiecībām būs krietni laimīgāks, priecīgāks, mierīgāks :) tā taču ir ķīmija - hormoni, hormoni...
22.11.2012 11:28 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man jau šķiet, ka tas ir kaut kāds stulbs stereotips- neapmierināts cilvēks, tātad nedabūjis.
Ja par to problēmu nedomā 24/7, tad neapmierinātībai un īgnumam neredzu pamatu un nekādu saistību ar seksu.
22.11.2012 11:31 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Piekrītu, ja nav seksuāli apmierināts, tad dzīve liekas drūmāka :D Pati pēc sevis spriežu. Un jā, ir redzētas tādas sievietes kā Lancaster pieminēja, pagājušo nedēļu ar vienu tādu nācās komunicēt :D
22.11.2012 11:34 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
koshlene, protams, ka tas tā nav vienmēr :D

bet, ja cilvēks grib seksu un orgasmu, bet viņam tas nav vai nav tāds, kā gribas, tad viņs nevar būt priecīgs - national geographic ir labas filmas par hormoniem un to ietekmi uz mūsu pašsajūtu - visiem iesaku noskatīties.

kas ir mūsu garastāvoklis/noskaņojums?? ne jau no zila gaisa tas rodas :) tas atkarīgs no mūsu smadzeņu darbības. orgasma laikā tiek saražots oksitocīns, endorfīni u.c. hormoni, kas dara mūs laimīgus :)
22.11.2012 11:36 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
domāju ka mīlošs un mīlēts cilvēks ir apmierināts un smaidīgs ikdienā!
22.11.2012 11:38 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Maslova piramīdu zinu, tāpat zinu- ja sabrūk piramīdas pamatne, tad loģiski arī visa pārējā piramīda. Līdz ar to, ja netiek apmierinātas pamatvajadzības, kurās ietilpst arī sekss, tad viss pārējais aiziet galīgi šķērsām.
22.11.2012 11:38 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Sesilla,
labs sekss ir normālas mīlestības neatņemama sastāvdaļa ;)
22.11.2012 11:40 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Nu ja jau tā sieviete nevar sasniegt orgasmu ar vīrieti, lai pamasē zirnīti :D
Gribēt jau var daudz ko, es arī, piemēram, gribu, lai man nauda birst no pakaļas un nekas nav jādara :D Bet ja tu pats neko nedari, tad nekas nenotiek. Tā, ka ja grib orgasmus un vēl tādus kā gribas, tad pašam pie tā jāstrādā, nevar visu laiku vainot citus.
Bet kas attiecas uz tādu veci, kurš visu laiku negrib, nu.. negribas neko pesimistisku teikt (:D), bet, ja tā ir tagad, tad kas būs pēc 5-10 gadiem?! Domāju, ka cilvēkiem vienkārši nesaskan seksuālā apetīte.
22.11.2012 11:44 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Tas viss sastāda kādus 70-80% no attiecībām, lai viņas būtu pilnvērtīgas un saskaņā. Ja šajā jomā man patrāpītos cilvēks, kurš nav tik aktīvs un nevēlas-tad nav mums pa ceļam un vienozīmīgi tas pasliktinātu attiecības un ciestu viņš-es piekasītos, kašķētos un vel visādi citādi tiktu bojātas mūsu attiecības.
Jebkurā gadījumā man šajā jautājumā ir sava nostāja un viedoklis, kuru nemainīs neviens-Ja pāris ir nesen iepazinies un viens grib mazāk, bet otrs vairāk (precīzi kā Tavā gadījumā un minot stulbus bābu aizbildinājumus) tad attiecības paliek tādas kā dzīvotu brālis ar māsu, mūžīga neapmierinātiba un īstas jūtas tādu pāru starpā nevar pastāvet, ja viens otru seksuāli neiekāro, nepievelk.
22.11.2012 11:45 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
nu es to ne tā biju domājusi :D :D

var staigāt nedabūjis un laimīgs - jo vienkārši sekss neinteresē. tādi cilvēki ir, un tas nav nekas nenormāls.

bet, ja nedabūjis staigā tas, kam gribas - tad viņš/viņa būs īgns un pretīgs gandrīz vienmēr.

bet par "zirnīša pamasēšanu" - tā ir alternatīva, tomēr cik es esmu lasījusi, tad kad sievietes organismā iesūcas daļa vīrieša spermas, tad tas arī veicina oksitocīna u.c. vielu izdalīšanos lielākos apmēros.

btw tagad ar oksitocīnu notiek interesanti eksperimenti un pelēm. ir tāda peļu šķirne, kas nedzīvo ģimenēs - teviņi pamet mātītes pēc mazuļu dzimšanas. bet ja viņiem injicē oksitocīnu, tad viņi nepamet mātītes un dzīvo kopā. zinātnieki uzskata, ka drī to varēs izmantot uz cilvēkiem, jo oksitocīns rada pieķeršanās sajūtu
22.11.2012 11:49 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Sex ir svarīgs un ja man tā nav ilgu laiku es palieku niķīga. :D Bet nav jau tā,ka vajag par katru cenu...Ēst un dzert man vajag vairāk. :D
Lancaster - Es ceru,ka Tu nesaki,ka čaļiem iešļircēs to vielui un tad viņi nekad nepametīs savas meitenes. :D
22.11.2012 11:57 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
^^
Es gan nepiekritīšu par Maslova piramības pirmo pakāpi. Cik atceros, un, manuprāt, tas ir loģiski - pirmās vajadzības cilvēkam ir tās, kas nodrošina dzīvības uzturēšanu - ēdiens, dzēriens, miegs, siltums. Savukārt dzimumtieksme ne tuvu neuztur cilvēku pie dzīvības. Līdz ar to tās ir nesavienojamas lietas. Dzimumtieksmi es liktu kur augstāk, iespējams, atkarībā no cilvēka psiholoģiskā tipa, bet noteikti ne 1. pakāpē (pamatā), jo no gribuļa nomirt nevar.
22.11.2012 13:51 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Viltīgā Lapsa,
viņi filmā teica, ka būs tabletīšu veidā, cik ssapratu :D :D
22.11.2012 13:53 |
 
Reitings 160
Reģ: 06.10.2011
Es domāju, ka sekss piramīdas apakšā ir aktuāls tikai tad, ja viņš ir un ir draņķīgs. Slikts sekss ir sliktāk, nekā nekāds sekss, manuprāt.

So, basically, ja seksa nav vispār, cilvēks var būt laimīgs. Bet, ja, piemēram, sievietei sekss ir regulāri, bet vīrietis viņu neapmierina, tad viņa būs kašķīga un īgna.
22.11.2012 13:56 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Tā ir tikai emocionāla vajadzība un viss. Tas ir vairošanās instinkts - ne izdzīvošanas. Izdzīvošanas instinkts vienmēr ir pirmajā vietā.
22.11.2012 13:57 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
to brighterboom :D

22.11.2012 13:57 |
 
Reitings 160
Reģ: 06.10.2011
Haha :D

Nu vīrietim varbūt. Man, kā sievietei.. labāk nekāds sekss, nekā slikts sekss :D
22.11.2012 13:59 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Man tomēr domāt, ka seksuālā enerģija un seksuālā apmierinātība ir divas dažādas lietas. Seksuālā enerģija ir kaisle, tas nav process.. tā ir kā "smarža", turklāt mūsdienās cik ir novērots un arī lasāms portālos, ļoti daudziem vienkārši nepiemīt šī seksuālā enerģija. Ir tādi cilvēki, gan sieviete, gan vīrieši, kad viņi runā, viņi neapzināti vai apzināti koķetē, liekas tur strāvo īpašas sajūtas.. tas nav pat vārdos pareizi ietērpjams, bet domāju, ka daļa mani saprata. Savukārt seksuālā apmierinātība ir tad, kad abas puses mīlējoties ir guvušas baudu, starp citu arī šeit, ļoti daudzas sievietes nespēj tiktāl atslābināties, lai iegūtu baudu, īstu un neviltotu... tā kā es domāju pie vainas ir šī dīvainā pasaule, kurā vairs nav vietas baudai, jo kaut kā tiek uzsvērts ka sieviete var mīlēties tieši tāpat kā vīrietis, taču īsti tā taču tomēr nav...
22.11.2012 14:08 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
DIO izņēma vārdus no mutes, skaisti uzrakstīji :)
22.11.2012 14:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits