psc

 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
Hey.
Istāstīšu savu sāpi...
Katru vakaru taisu savam mīļotajam vakariņas.
Ēst gatavošana ir mana sirdslieta, un zinu arī to, ka man sanāk pagatavot garšīgi.
Šovakar, joka pēc pēc pajautāju viņam, kāds ir viņa Top 5 ēst gatavošanā.
Es nebiju Top 5.
Sāpēja tas nereāli, jo arī dēļ viņa katru vakaru gatavoju.
Pie mums bija draugu pārīts ciemos.
Es izspļāvu joku savam draugam saistībā ar to Top 5... viņš man pateica "ej nahuj"
Esmu sagrauta.
Tas ir normāli?
Par mani neliekas ne zinis šobrīd, laikam aizgāja gulēt.
22.11.2012 01:54 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nepiekrītu šim te
viņai ir jābūt 1. visos topos!
, vienkārši ir jābūt vienalga par to, ka viņa nav pati izcilākā pavāre pasaulē.
Bet ne jau tas tika jautāts. Tika jautāts objektīvs novērtējums. Un nez, kāpēc, par to tad apvainojās.
22.11.2012 09:59 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
demoiselle - nu jā. man tajā brīdī smiekli nenācajo negribējās aizvainot, pasakot,ka man tas sautējums jau aknās sēž unvaitad tiešām vairs mājās nav citas barības? :D bet neko...viņš saprata..
22.11.2012 10:03 |
 
Reitings 134
Reģ: 13.08.2012
es arī būtu aizskarta par šādu joku, ka mani, draugu klātbūtnē pazemo...citu klātbūtnē nav jārisina savas domstarpības un tādus bērnišķīgus jautājumus arī nav jājautā. Jūs tikai 3 mēn. kopā, varbūt viņš nav vēl pieradis pie taviem ēdieniem, katram cilvēkam garšas kārpiņas ir savādākas, un viņš neteica, ka tavi ēdieni ir negaršīgi, vnk viņš zina kādu citu, kura ēdieni viņam šķiet garšīkāki...Nesaprotu, kur problēma, kritiku ir jāmāk pieņemt...Domā pozitīvi, būs tev kur tiekties, lai viņa acīs būtu labākā kulināre...Varbūt arī kādreiz pajautā viņam, vai šim ēdienam kaut kas netrūkst (pēc viņa gaumes), ņem viņa viedokli vērā un viss būs ok...
22.11.2012 10:10 |
 
10 gadi
Reitings 1697
Reģ: 29.01.2009
Neko sev joks! Tu viņu aizvainoji draugu acu priekšā, neviens normāls vīrietis to nepaciestu. Ja man kaut ko tādu pateiktu, reakcija būtu tieši tāda pati, tikai varbūt izteikta nedaudz pieklājīgākos vārdos. Viņa atbilde nebija no tām galantākajām, bet, spriežot pēc Tevis lietotā vārda "pa*āt", jums šāds sarunas stils ir diezgan tuvs.
Savukārt, jautājumā par topu 5 - pirmkārt, es neko tādu nejautātu, bet ja tomēr pajautātu, manējais noteikti atbildētu, ka esmu Nr.1. tā kā tavā gadījumā es noteikti apvainotos, bet tādēļ nenoliktu draugu visu priekšā!
22.11.2012 10:19 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Manejais gan vienmer mani slave - vienmer pasaka ka edien bija ļoti gards :) un manejais ne reizi man nav pateicis nevienu rupju vardu - un kur nu vel draugu prieksā.....personīgi man tas nepatiktu un aizvainotu mani.
22.11.2012 10:26 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
nu, kā sacīt jāsaka - tāds tādu atrod :D

Vispār īsti nesapratu par to TOP 5 - ko tad viņš tur sauca? Kaut kādus ēdienus vai gatavotāju vai ko?
22.11.2012 10:30 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
NESAPROTU KO JŪS TO ČALI AIZSTĀVAT?!?!

Tas ir NE-PIE-ŅE-MA-MI savai meitenei (un vēl citu priekšā) teikt "ej n****!"

Pat ja viņa nez ko būtu izdarījusi. Lai kā viņš būtu nokaitināts... Tad jau varbūt arī attaisnosiet viņu, ja viņš izbesīts arī roku paceltu pret viņu?!

Un par to top5... Nu lops tas vecis. Ja meitene katru vakaru cenšas un gatavo - kaut pieklājības pēc būtu paslavējis..

Man vīrietis, lai cik sasālīti vai neizdevušies ēdieni pa retam gadās, arī tos saslavē un mani samīļo par to, ka esmu centusies VIŅA DĒĻ.....


nē nu es šokā par to, ka attaisnojat tādu kretīnu!
22.11.2012 10:32 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Tāpēc ir jācenšas gatavot kopā, tad tādas problēmas neradīsies. Mēs tā darām un strīdu nav.
22.11.2012 10:34 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
intar - un čali pazemot un piesolīt samazgas vakariņās ir ļoti apsveicams dariņš, ne? nu malacīte..laikam čalim vajadzēja klanīties viņas ūber trulā joka dēļ.:D
22.11.2012 10:34 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
intar,
tev un man un vēl daudzām šādi vārdi nav pieņemami, bet diemžēl mūsu valstī ļoti lielai daļai pāru šie vārdi ir ikdiena un nav nemaz tik aizvainojoši. pēc tā, kā autore pati raksta, var redzēt, ka viņiem tā ir norma. kā jau teicu, pazīstams pāris tā visu laiku savā starpā runā jau 7 gadus - pirms gada apprecējās un plāno bērnus.

un kāpēc pieklājības pēc vajag savu sievieti ierindod top5? tieši tā - pieklājības pēc var pārsālītu ēdienu dažreiz apēst. bet ja viņam ne tik ļoti garšo meitenes gatavotie ēdieni, tad kāpēc jāmelo? varbū viņai tieši mazāk jācenšas un gātavo vārīti kartupeļi ar cīsiņiem un viņš būs pārlaimīgs un viņai vieglāk? mēs taču to nevaram zināt.
22.11.2012 10:36 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
Lolita , čali pazemot?? Art to, ka pajokoja (ok, neveiksmīgi), ka tās turpmāk būs viņa vakariņas? Tā ir pazemošana?!? :D Es teiktu drīzāk pavilkšana uz zoba!

Un "ej n****" tādā kontekstā NAV pazemošana?!
22.11.2012 10:39 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
btw to pašu "ej nahuj" var pateikt ar tik ļoti dažādām intonācijām, ka tas var skanēt arī ne tik traki, bet vairāk pēc izmisuma :D
22.11.2012 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
es te visu nelasīju,bet man neliekas normāli draudzenei teikt - ej nahuj..
22.11.2012 10:42 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
intar - nepiekrītu, ka džekam būtu jāmelo un jāliekuļo. Ja viņam šķiet, ka citi gatavo labāk, tad ir normāli, ka viņš atbild godīgi. Tas nenozīmē, ka viņš nenovērtētu to, ka Frau viņam gatavotu un censtos. Bet ne jau tas vispār tika jautāts. Ja viņa gribēja noskaidrot, vai viņam garšo pagatavotais, vai viņš novērtē viņas pūles - tad to arī vajadzēja prasīt. Nevis top5 labākos pavārus - jo tīri objektīvi es tiešām nesaprotu, ko dažas te no sevis iedomājas, ja raksta, ka apvainotos, ja nebūtu 1. vietā. Laiks nokāpt uz zemes! Pat, ja jūs būtu godalgotas pavāres, tas nenozīmē, ka visiem bez izņēmuma jūsu gatavotie ēdieni jāvērtē kā paši gardākie pasaulē.
Džeks neteica, ka viņam negaršotu Frau gatavotais. Viņš neteica, ka nevēlas to ēst. Viņš tikai godīgi atbildēja uz viņas uzdoto jautājumu - nu un tā sanāca, ka viņš zin vismaz 5 cilvēkus, kuru gatavotais ēdiens viņam šķiet garšīgāks. (Iespējams, ja Frau būtu noskaidrojusi, kādas lietas viņam vispār garšo un taml., un tad gatavotu tās, tad arī būtu iekļuvusi tajā top5).
Protams, pasūtīt "na***" ir neadekvāti, bet šeit izskatās, ka "tāds tādu ir atradis".
22.11.2012 10:45 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
inatar - nu es domāju,ka ja neesi pārliecināta par saviem jokiem, un to, vai kāds neapvainosies, tad labāk nejokot vispār, nevis mute vaļā,kā laidara vārti un tik tēlo apvainoto.
Jā..nav jau smuki teikt "ej nahuj". Bet nav smuki arī teikt "pajāt". Izskatās,ka te tā ģimenīte vēl skolā mācās un paskatoties un tagadējiem tīņiem - nu..diemžēl tā ir ikdiena..
kā saka - ja neesi gatav dzirdēt atbildi - nejautā.:D
22.11.2012 10:47 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
pajokoja (ok, neveiksmīgi), ka tās turpmāk būs viņa vakariņas? Tā ir pazemošana?!?
jā, tā ir pazemošana. Ņem taču vērā, ka tas nebija domāts kā joks, lai visiem smieklīgi būtu, tas noteikti bija domāts kā "iedzēliens". Tātad arī pateikts aizvainotā intonācijā. Cilvēki nemēdz "izspļaut" (pašas Frau lietotais apzīmējums) jokus par lietām, par kurām ir apvainojušies.
22.11.2012 10:48 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
Zaptesburka , tu nu gan divu mīlošu cilvēku attiecības apraksti kā racionālās biznesa attiecības :D

Nu tad autorei un viņas džeka aizstāvēm vnk novēlu kādreiz sajust tādu atteiksmi no sava puiša, kurā tu jutīsies labākā, smukākā, seksīgākā... jo tā vnk ir jājūtās esot attiecībās.

Kā tu justos, ja uz jautājumu vai esi visskaistākā priekš sava puiša - viņš sāktu uzskaitīt, ka viņa kolēģe, bijusi k;ases biedrene, 4 iepriekšējās draudzenes bijušas waaaaaaay smukākas kā tu..? Arī uztvertu pozitīvi kā racionālu un godīgu atbildi...

Vnk, ja cilvēku mīl, tad atbalsta, paslavē un visādi citādi rūpējas, lai viņš justos novērtēts un apmierināts.

Varbūt esmu ļoti izlutināta savās attiecībās, bet nu tās ir manas domas.
22.11.2012 10:51 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Zaptesburka , tu nu gan divu mīlošu cilvēku attiecības apraksti kā racionālās biznesa attiecības


ja visas spētu attiecības uztvert kā darījumu, nevis bērnudārzu, tad uz šīs pasaules būtu krietni vairāk laimīgu pāru ;)

un katram vīrietim blakus ir tieši tāda sieviete, kādu viņš var atļauties. t.i. ja viņš pret viņu tā izturas, tad viņa to ļauj. tas arī viss.
22.11.2012 10:55 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
intar, vai ir skaistākā, vai ir skaistākā "priekš sava puiša" ir divas dažādas lietas.
Mans džeks izsaka komplimentus par manis gatavoto ēdienu. Un paslavē, un pasaka paldies, un novērtē. Tas nenozīmē, ka viņam būtu jāiedomājas, ka es gatavoju vislabāk visā pasaulē.
22.11.2012 10:57 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Nu bļin, ja tas ēdiens garšo tu pēc mēsliem, tad es tā areī pateiktu. man vienalga - māte, draugs, tēvs vai kaimiņu Toņa.
Ir jāmāk pieņemt kritika. Ja negribās- tev neuzplijies ar tizliem jautājumim un top5.
Mūsu attiecībās dominē princips - labāk rūgta patiesība, nekā cukuroti meli,kas agrāk vai vēlāk nāktu gaismā.
jā..var jau puisis teikt,ka garšo, super ēdiens utt. bet pēc pusstundas aiziet uz mātes māju un paēst gardas vakariņas tur..
nezinu vai sieviete būtu laimīga sēžot mājās ar savu iedomāto patiesību.
Man tieši tas būtu aizvainojoši,ka manam draugam jāiet ēst pie mātes, un ka mans ēdiens nav gana labs, kamēr viņš man bārsta cukuru ausīs.
Man kaut kā attiecībās nav problēmu ar kritikas uzņemšanu. Es novērtēju to.
22.11.2012 10:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits