krāpšana

 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Divi jautājumi - vai esat attiecībās krapuši otru pusīti!? Vai pec krāpšanas esat kopā?!
16.11.2012 19:41 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Hehe, skaists gan tev dibens :D
16.11.2012 21:59 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es esmu sieviete, kura vienmēr saņems to ko pati vēlas. Tādēļ, par krāpšanu to nekad neesmu saukusi. Ja es redzu vīrieti un pieņemu, ka viņš varētu būt piemērotāks par patreizējo - es nebaidos "krāpt". Tomēr, tagad esmu laimīgi precējusies.
Īsumā - vienīgā krāpšana ko cilvēks var izdarīt - ir kāpt sevi, ka tavs mīlotais tev ir piemērots un nemaz nekārojas seksīgo čali no blakus kabineta/kluba/fakultātes (u.d.c) vietām.
16.11.2012 22:04 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Dakteris :D galvenais,lai saglabājas arī vecumdienās
16.11.2012 22:07 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Esmu,diemžēl. Tas bija attiecību pašā sākumā,kad likās,ka tā ir tikai aizraušanās,ka nekas nopietns jau tur nesanāks. Bet sanāca gan. Viņš to nezina un arī neuzzinās,sāpināt nevēlos un tagad šīs attiecības man ir svarīgas.
16.11.2012 22:12 |
 
10 gadi
Reitings 4834
Reģ: 29.01.2009
Esmu skūpstījusies ar citu, sen atpakaļ, pālī, nu tajā brīdī tas džeks man likās ļoti seksīgs un vnk to gribējās izdarīt. Neteiksim, ka mani ļoti nomoka sirdsapziņas pārmetumi par to gadījumu un tajā brīdī es arī nejutos drausmīgi vainīga! :) manējais par to zina, piedeva man, viss cool.
Es īstenībā pazīstu diezgan daudz precētu vīriešu, kuri ir vismaz (!) vienu reizi nokrāpuši savas sievas (sekss nevis tikai skūpstīšanās). Viens vecis pat dzīvoja ar savu mīļāko, bet sievai stāstīja, ka viņam darbā ir sutkas jāstrādā :D Un galvenais, ka sieva tiešām vīram ticēja... stulbi, protams...
16.11.2012 22:22 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Esmu,diemžēl. Tas bija attiecību pašā sākumā,kad likās,ka tā ir tikai aizraušanās,ka nekas nopietns jau tur nesanāks. Bet sanāca gan.


Man pilnīgi tas pats. Izstāstīju viņam, viņs piedeva. Es domaju, ka biju "samaitājusies" deļ iepriekšējā drauga. Kad bijām kopā, es biju nu ĻOTI viņā iemīlējusies. Un nemaz nezināju, ka viņš mani ir diezgan daudzas reizes krāpis. Mūsu kopīgie draugi to zināja, bet man neteica. Viņu attaisnojums bija - nevēlas maisīties citu attiecībās. Nu c'mon!!! Kāda tur maisīšanās?! :@
Nu re, un tas laikam, ka viņš mani krāpa, iegāja ļoti zemapziņā, ka sanāca nokrāp savu tagadējo. Un pirms mana iepriekšējā drauga (kurš mani krāpa), vēl bija 3 draugi, kuri nebija krāpuši mani un es viņus nē. Un redz, tieši pēc viņa, kurš mani krāpa, sanāca nokrāpt tagadējo. Njā. Heh, un tad kad es sapratu, ka viņš nav man īstais un teicu viņam, ka mums jāšķirās, viņš vēl uzdrīkstējās pateikt:"Tu tikai spēlējies ar manām jūtām!" Bļin, ja tajā mirklī būtu zinājusi, ka viņš mani vairākkārt krāpa, tad es viņam tādu morāli nolasītu, ka atpakaļ viņs man neko nepateiktu.

Un jā, par tagadējo. Esmu pārliecināta, ka viņs nav mani krāpis un saka, ka nekrāps. - būtu labi :) Draugs saka - kāda jēga būt ar kādu kopā, ja krāp viņu? Tad škiries uzreiz, esi brīvs un vari laist ar ko vien gribi.
16.11.2012 22:30 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Ja krāpt,tad darīt to tā,lai otrs cilvēks to NEKAD neuzzina,lai tas viņu nesāpina.Manuprāt,tiklīdz otrs uzzina,ka tika piekrāpts,tas uz visiem laikiem ietekmē attiecības,pat,ja tās turpinās.


Piekrītu šim!
Nu nav obligāti jāstāsta, ja tas nekādi neietekmē attiecības, tu nedomā to darīt visu laiku un pati nožēlo. Priekš kam sāpināt otru cilvēki, tikai, lai aizvērtu mitu savai sirdsapziņai? Dzīvē notiek visādi. Esmu arī vīram teikusi, ja esi mani nokrāpis, bet netaisies šķirties un manā dzīvē tas neko nemaina, tad dari visu, lai es to nekad neuzzinātu un lai to neuzzina neviens cits.
Ja es uzzinu, tad tā ir cita runa.
Tagadējo vīrieti neesmu krāpusi (esam kopā mazliet vairāk kā 6 gadus). Ar iepriekšējiem ir bijis visādi - ir gan uzzinājuši, gan neuzzinājuši par sānsoļiem. Ja kādai interesē sīkāk, var rakstīt privāti :D
16.11.2012 23:43 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Mani piekrapa 1x... ok uzzinaaju par to, piedevu, piekraapa 2x.. uzzinaaju par to.. ok piedevu, bet jau sapratu, ka neveelos ar vinju vairaak itin neko naakotnee... bet paliku kopaa, protams, nemiileeju vairaak, bet mums kopaa bija ideaali! Deelj taa arii nespeeju pamest vinju pavisam.
Taas bija manas pirmaas attieciibas, taapeec tik gruuti bija shkjirties. Tachu turpmaak nekad vairaak nepiedoshu kraapshanu, momentaa ar kaaju pa pakalju un prom lasies!
17.11.2012 00:34 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
atdzsanas ir vajuma pazime, jo cilves netiek gala ar savu sirdsapzinu,kas vinu grauz, un tapec,lai nogrustu nastu no saviem pleciem, izstasta to otram, tadejadi jutoties atvieglotaks. tas ir loti egoistiski.iesaistoties krapsana, krapejam ir jarekinas ar potencialajam sekam bridi,ja uzzin, ja sak grauzt sirdsapzina.
uzskatu, ja cilveks ir krapis, un tomer nez kadu mistisku iemeslu del ir nolemis tomer but kopa ar to, kuru krapa, tad neatkalj to otram, jo ta tikai sapinasi cilveku. saligsti mieru ar sirdsapzinu, nekad nedari ta un klusti par labaku cilveku!
17.11.2012 01:25 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
kaut kad sen komentaros lasiju, ka anonims lietotajs raksta:
katru reizi, kad gulu ar citu, es parliecinos, ka mans virs ir labaks.:D
17.11.2012 01:29 |
 
Reitings 88
Reģ: 22.05.2012
Esmu krapusi.
Kad vel dzivoju arzemes,no Latvijas pazinu vienu pusi,kuram loti iepatikos un vins man ari.Taa kaa vins zinaja,ka pec menesa brauksu jau atpakal uz Latviju dzivot,tpc caur internetu vins man piedavaja but kopa.ES piekritu,viss bija ok.Pec tam dazas dienas pirms brauksanas Uz Lv mes ar draudzenem aizgajam uz klubu.Es tur iepazinos ar looti simpatisku un pievilcigu puisi,un sanaca ar vinu pargulet.Es pateicu to savam puisim,un teicu,ka nevaru but ar vinu kopa,jo jutos vainiga utt..Bet puisis man piedeva,bet tapat es teicu,ka nebusu ar vinu.Tad kad aizbraucu ar uz Lv,tad mes satikamies un sagajamies atkal kopa,esam kopa jau gadu un vins ne reizi nav to situaciju pieminejis un parmetis man.Bet pirms kada laika,es nokrapu velreiz,iepazinos ar simpatisku puisi,taa teikt,vins man iepatikas no pirmaa acu skatiena,bet vins ir jaunaks par mani 2 gadus.Mes pargulejam vienreiz,es to nenozeloju,jo man bija loti labi kopa ar vinu.Mans puisis neko nezin,un es netaisos stastit,lai visu bojatu,jo es savu puisi loti milu,un es nepiekritu tam,ko seit citas rakstija-Ja mil,tad nekraps,un nav nekadas jegas krapt.Es savu puisi tiesam milu un redzu ar vinu nakotni,vnk bija iemesli kpc nokrapu.
17.11.2012 12:49 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Esmu shokaa ka tik daudzas meitenes ir kraapushas.
Jums nav bail ka dziivee viss tas naaks atpakal?
Piemeeram ka satiksiet kaadu kuraa iemiileesieties liidz ausiim un vinjsh juus piekraaps?
17.11.2012 23:04 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Jums nav bail ka dziivee viss tas naaks atpakal?
Piemeeram ka satiksiet kaadu kuraa iemiileesieties liidz ausiim un vinjsh juus piekraaps?


Tik pat labi var tā var notikt arī tad, ja pati vienmēr esi bijusi balta un pūkaina...
17.11.2012 23:15 |
 
Reitings 131
Reģ: 14.10.2012
Jā, esmu, bet tas jau bija sen, un tas bija jaunības maksimālisms! :D
02.09.2013 18:43 |
 
Reitings 445
Reģ: 05.02.2009
Saldeejumssneesmu krāpusi, ja mīli, tad neienāk nemaz tāda doma prātā..



Tieši tā. Esmu krāpusi, lepoties nelepojos, bet sirdsapziņa negrauž. Nevienu no tiem puišiem mīlējusi nebiju un neviens no viņiem neko neuzzināja.
Krāpj tad, kad attiecībās kaut kas pietrūkst. Ir, protams, izņēmumi, kad tas jau paliek par ieradumu. Uzskatu, ka krāpšana ir klaja necieņa.

Savu tagadējo draugu krāpusi neesmu, un netaisos arī.
02.09.2013 18:50 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.10.2012
Jā, pēdējo vairākkārt. Bija liels riebums pret sevi, bet izbeidzu attiecības un visu pateicu tikai pēc apm. 4 mēnešiem.

Bet no kļūdām mācās, esmu sapratusi, ka biju liela egoiste un arī visas šīs te lietas agri vai vēlu nāk atpakaļ, divkārši.
02.09.2013 18:58 |
 
Reitings 676
Reģ: 08.10.2009
esmu krāpusi, ja to var nosaukt, tikai kad jau esam it kā izšķīrušies, bet vēl mitinamies kopā..
tā, ka viss lieliski un krāptu- nē.. tad tādas vēlmes, iespējas diez vai var sanākt, jo vēlmes jau nav.
02.09.2013 19:03 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Neesmu krāpusi, netaisos krāpt. Krāpta it kā arī neesmu, vismaz cik zinu.

Un pālī būšana ir visdebilākais "attaisnojums" ever. Ja krāp, tad krāp, bet nevaino alkoholu.

Jā kādreiz es visus krāpējus nosodīju, tad tagad es saprotu, ka viss nav melns/balts. Arī piekrītu, ka ja krāpj, tad krāpj tā, lai neviens neuzzina. Nevis tikai draudzene/draugs, sieva/vīrs, bet arī neviens draugs, paziņa utt. Tad gan to krāpēju vajag sist, ja to zina arī piekrāptās draugi/radi/paziņās. Tas man liekas ir tik ļoti ļoti ļooooti pazemojoši, ka citi zina, ka tevi krāpj, bet tu neko nezini un pārējie arī neko nesaka, jo negrib maisīties attiecībās. Tas ir vēl pretīgāk par pašu krāpšanas faktu. Šajā gadījumā krāpējam tomēr ir jāpasaka. Fui, pilnīgi gandrīz apraudājos, iedomājoties kā būtu, ja visi zinātu, ka mani krāpj un es nē :D
02.09.2013 19:06 |
 
Reitings 676
Reģ: 08.10.2009
un tie kas krāpj "zem" alkohola iespaida... tie vnk tad saņemās- sanāk to izdarīt, jo skaidrā VēL pārāk gļēvi, bet tas tad jau ir nākamais solis un attaisnojuma tur nav :)
02.09.2013 19:09 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Neesmu krapusi, neesmu ari krapta.

Ja nu gadijuma, tad neveletos NEKAD to uzzinat, lai tas grauzh otra cilveka sirdsapzinu.
02.09.2013 19:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits