Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kļūdas

 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Sveikas!
Ir man viens ļoti tuvs cilvēks, kurš pēdējā laikā pasācis ļoti slikti izturēties. Ne tikai izturēties, bet liekas, ka viņam viss dzīves prieks pagaisis, šim cilvēkam.
Un viņš arī pret līdzcilvēkiem kļuvis ļoti neiecietīgs, ātri "aizsvilstas", pasaka daudz ko riebīgu, izturas tā, it kā viss un visi viņam būtu tukšas vietas.

Nu lūk. Un tā kā šis cilvēks man ir dārgs un negribu zaudēt viņa draudzību, es nezinu, kā rīkoties.
Kā jums šķiet- labāk pateikt visu ko domāju un likt viņam mieru kādu laiku, lai saprot, ka tā tomēr nevar izturēties pret mīļajiem cilvēkiem

Vai tomēr labāk nosēsties aci pret aci un ļaut saprast, ka par spīti visam es esmu viens no tiem stiprajiem pleciem, kuram uzticēties. Nu, protams, arī pateikt ko es domāju par viņa rīcību pret sevi un citiem. bet to visu nokārtot caur sarunu nevis dažu dienu klusēšanu ar cerību, ka kaut kas mainīsies.

?
16.11.2012 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Es esmu par draudzību, kur draugi saka to, kā redz lietas, nevis to, kā otrs gribētu, lai redz. Nedrīksti likt viņam justies kā iedzītam stūrī, bet domāju, ka ir vērts izrunāties. Galvenais atrast pareizo toni un pieeju šādām sarunām.. Tad arī cilvēks Tev atklāsies un pateiks, kas viņu nomāc/kas viņu tādu padarījis...
16.11.2012 16:36 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Viņš pret tevi tā arī izturās,nu slikti?
16.11.2012 16:36 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Jā, cilvēks ir kā īgnumpods pret visiem, vismaz tuvājakiem cilvēkiem.
16.11.2012 16:38 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Vai tomēr labāk nosēsties aci pret aci un ļaut saprast, ka par spīti visam es esmu viens no tiem stiprajiem pleciem, kuram uzticēties. Nu, protams, arī pateikt ko es domāju par viņa rīcību pret sevi un citiem. bet to visu nokārtot caur sarunu


Es darītu tieši tā un gaidu, ka mani tuvie rīkotos līdzīgi :)
16.11.2012 16:40 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ja cilvēks Tev ir svarīgs, tad labāk mēģini izrunāties. Arī saprast, kas ir pamatā šādai uzvedībai. Tā Tu varētu viņam vairāk palīdzēt, nekā, ja vienkārši pateiksi, ko domā, un aiziesi prom (neļaujot cilvēkam pat paskaidrot).
Protams, var jau būt, ka viņš nebūs gatavs runāt, tādā gadījumā nekas cits neatliks, kā dot viņam laiku. Bet sākumā labāk pamēģināt izveidot dialogu.
16.11.2012 16:44 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Es jau esmu lūgusi šim cilvēkam pateikt, kas ir par vainu. Bet tas ir noticis pa telefonu, nevis dzīvē. Esmu arī pateikusi visu ko es domāju, gan mierīgi gan jau skarbāk. Gan mutiski, gan rakstiski. Bet šis cilvēks man neko nav pateicis jēdzīgāku kā "A ko es tādu daru?" Un beigu beigās viņš šķiet ir sapūties un aizvainots.
Šodien man ir iespēja šo cilvēku satikt un parunāt dzīvē. Tāpēc nezinu, ko iesākt- ļaut viņam (un ari sev) vienatnē vārīties un nolaist tvaiku vai tomēr saņemties un doties noskaidrot apstākļus. Tapēc ka draudzība dārga un negribas zaudēt cilvēku pat nenoskaidrojot kas un kā.
16.11.2012 16:55 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kad runā ar viņu - neprasi, kas tev noticis? Vai kādēļ tu izturies, kā izturies. Nu tādā vispārīgā veidā, bet uzdod konkrētus jautājumus - Tev kas sāp, ir veselības problēmas, kāds piečakarēja, kāds pameta, nauda uztrauc, parādi un tamlīdzīgas konkrētas lietas. Tas sarunu ievirzīs prakstiskā gultnē un ar kādu no tevis izteiktajām versijām tu trāpīsi.

Noteikti iepriekš nebijušai uzvedības maiņa patiesībā ir kāds ārējs cēlonis.

Un piedāvā savu palīdzību.
16.11.2012 17:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
sākumā aprunāties un pateikt visu ko domā normālā tonī. pēc tam, ja nelīdz, tad vnk nerunā
20.11.2012 13:00 |
 
Reitings 49
Reģ: 14.11.2012
Pastāsti viņam, kā tu jūties tajā brīdī, kad viņš visu īgnumu izgāž uz tevi! Un tad pastāsti, ka tā noteikti jūtas arī pārējie! Varbūt viņš kko sapratīs!
20.11.2012 13:11 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
riktīgi, naturāli uzbraukt-ja viņš nebeigs izturēties kā kretīns, tad tā pazaudēs visus savus draugus.
20.11.2012 13:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits