Vīra "draudzene"

 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
Vīram ir draudzene, tiesa gan - krietni sen( seksa tur nav). Mēs vēl nebijām precējušies, viņi bija pazīstami. Bet tagad, kad viņai ir savas attiecības un bērns, mums arī 2 bērni un viss kārtībā, kāpēc jāsatiekas darba laikā? Vīra nostāja skaidra, bet tās sievietes nostāja nav saprotama - vai jums arī ir precēti draugi, ar ko darba laikā tešaties cauri visai pilsētai uz stundiņu padzert kafiju? Kāda jēga? Un ko darīt, ja es šo draudzību gribu pārtraukt viņiem - pačakarēt dāmai dzīvi, vai caur viņas vīrieti to kārtot?
16.11.2012 14:53 |
 
Reitings 231
Reģ: 03.05.2012
Pati uz savas ādas esmu izbaudījusi TIKAI puiša un meitenes draudzību. Nekas tur labs beigās nesanāks. Vai nu viens, vai otrs ir ar savādākiem nolūkiem. Varbūt meitene domā - kāds man superīgs draugs-čalis, bet tas čalītis domā, kā "maigāk" pateikt viņai, ka gŗib ko vairāk. Btw - domu sapratāt.
16.11.2012 19:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cataleya+++!
16.11.2012 19:01 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Mana vīrieša draudzene ir viņa kolēģe, ar kuru šim bijis romāns. Arī regulāri satiekas, skaipo, iet pusdienās, utt. Lūk, tas ved ārā no pacietības. :(
16.11.2012 19:03 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
ar čomiem nepietiek?

Varbūt uzreiz iesēsties cietumā? Tad sieviešu kompāniju tur točna nebaudīt :D
16.11.2012 19:06 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Lindachka, apbrīnoju, ka izturi...
16.11.2012 19:07 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Kas atliek, nevaru taču likt mainīt darbu. :( Un diez vai pat tas līdzētu.
16.11.2012 19:10 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Galu galā laulība nav cietums.

Kaut gan ja manam puisim būtu paziņa, ar kuru viņš tiktos pusdienās darba laikā, skaipotu - man nebūtu iebildumu. Iebildumi laikam rastos, ja viņa paziņa būtu pārāk tuva draudzene, t.i. viņš mierīgi varētu apspriest mūsu attiecības, prasīt padomu utt, jo liekas, ka tas nebūtu pieņemami. Ir atšķirība, ja to izrunā ar draugiem, nevis ar draudzenēm. Manuprāt, tad objektīvisms pazustu. Labi, ka nav man tāda situācija

Ktg moralizēt jau katra varam, bet 50% rīkosies citādāk (nekā stāsta šeit), ja viņas skartu tāda pati situācija
16.11.2012 20:46 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
Par tām kāzām - mēs svinējām tikai ar vedējiem un vecākiem, jo tas ir ļoti intīms brīdis :)
Bet vispār - gribēju dzirdēt citu viedokli un to, ka ir daļa sieviešu, kas kultivē brīvas attiecības, par to neesmu pārsteigta, un tas ir labi - līdz reizei, kad uzzināsiet, ka jūsu otrai pusītei ir citas tik pat brīvas attiecības, tad varbūt mainīsies viedoklis.
Es esmu monogāmu attiecību piekritēja.....
Un ļoti bieži ir tā, kā meitenes jau teica, ka "draugs/draudzene" grib ko vairāk, bet tas pirmais to neredz vai nesaprot.
21.11.2012 09:45 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Tu esi briesmīga, briesmīga sieviete un tavs vīrietis nav pelnījis tādu kā tu. :( Es nesaprotu kā var aizliegt tikties ar draugiem! Vai gribēt čakarēt sava mīļotā cilvēka draugiem dzīvi?! Tas tikai pierāda, ka esi nepārliecināta par sevi, viņa jūtām pret tevi un esi īsta čūska azotē.

Es nevaru iedomāties, ka kāds man aizliegtu tikties ar manu labāko draugu, kuru pazīstu jau vairāk kā 20 gadus! Es ticamāk, ka pamestu savu otro pusi, nekā atteiktos no draugiem, jo nevienam nav tiesības otram noteikt ar ko draudzēties un ar ko ne!

Un ļoti bieži ir tā, kā meitenes jau teica, ka "draugs/draudzene" grib ko vairāk, bet tas pirmais to neredz vai nesaprot.


Muļķības. Es, piemēram, no sava labākā drauga negribu neko. Man jau slikti paliek no domas vien, ka mums varētu būt sekss. Bet viņš ir mans labākais draugs un labāku es nevarētu vēlēties! Tas, ka tu domā, ka tava vīra draudzene briesmīgi viņu grib, ir tava nepārliecinātība par sevi.
21.11.2012 10:09 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
koshlene - Tev liekas prātīgi šķirties no vīra, jo viņš ar kādu tiekas, jeb "pamestu otru pusi" - tas liecina, ka neesi precējusies un skaties no cita skatu punkta kā es. Un ko tas Tavs 20 gadu draugs domā Tu nezini... un neuzzināsi iespējams.
Es par sevi esmu pārliecināta, es par to otru dāmu neesmu pārliecināta... un daudz maz nojaušu viņas attieksmi pret manu vīru.
21.11.2012 10:17 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Kā jau minēju: "nevienam nav tiesības otram noteikt ar ko draudzēties un ar ko ne"!

Ja tu būtu par sevi pārliecināta, tad neceptos par to, ka viņš vienkārši aiziet iedzert kafiju ar draugu un nekaltu plānus kā pabojāt tai sievietei dzīvi!

Nevis man liekas prātīgi šķirties no vīra, ja viņš ar kādu tiekas, BET man liekas, ka viņam būtu prātīgi pamest tādu paranoisku un ļaunu sievieti kā tu! Sākumā neļausi tikties ar draugiem un pēc tam vēl ieslēgsi viņu istabā, lai, nedod Dievs!, neizlien uz ielas un nesatiek kādu sievieti?!

Tādas otras puses, kuras ir slimīgi greizsirdīgas, no bezdarbības sēž un fantazē kā mīļotā draugiem bojāt dzīvi, izdomā cik veidos viņš varētu tevi nokrāpt ar savu draugu- jā, manuprāt tādi ir jāpamet (šajā gadījumā tevi). Tas ir tieši tas pats, kas pieprasīt visas e-pastu un soc. portālu paroles, līst telefonā, lai pārbaudītu kam un ko viņš raksta, sakūdīt pret ģimeni, jo redz tev viņi nepatīk un māte pārāk par viņu rūpējas- viss tieši no tās pašas sērijas.

Šajā gadījumā ir svarīga nevis viņas attieksme pret tavu vīru, bet tava vīra attieksme pret tevi. Ja viņš tevi patiesi mīl un tā sieviete ir tikai draugs, tad nekrāps. Bet, acīmredzot, jau tā nav, ja tu šādi uzvedies.
21.11.2012 11:05 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
koshlene - ko Tu tā satraucies :) laikam jau esi bijusi līdzīgā situācijā un kāda sieva aplauzusi radziņus?
Nav bijusi doma nedz viņu ieslēgt istabā, ne ko - pati esi ne pārāk prātīga, ja tādas domas nāk galvā. Un viņa mammu liec mierā, viņa ir lieliska sieviete un mums ir ļoti labas attiecības. Par tām parolēm - tu neticēsi, bet mēs viens otram uzticamies un mēs zinām viens otra paroles, mierīgi varam iet uz otra profilu sociālajos tīklos, un ne es, ne viņš otra sms nelasām, ja vien nepalīdz palūrēt, kam tad ko atkal savajadzējās.
Toties Tu esi laikam no tām, kuras tā vien kūda vīrieti pamest sievieti kā kaut kas liekas Tev nepareizi :D
Elpo dziļi, ne nu kāds kādu pametīs, ne ko. Tas viss ir sīkumi.
Un kāpēc domā ka esmu slimīgi greizsirdīga? Varbūt veselīgi!
21.11.2012 11:28 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
tā otra sieviete ir skaista? zinu sievieti, kas jau 7 gadus krāpj savu vīru. un zini kad - darba laikā, vienmēr pusdieno kopā un vēl šo to. es neticu un neticēšu sievietes un vīrieša draudzībai.
21.11.2012 11:29 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
odyssey - es gribu ticēt savam vīram :) viņa ir simpātiska,jā
Es būtu priecīgāka, ja viņš tiktos ar džekiem :)
21.11.2012 11:37 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
odyssey - un tad klačotos ;D
Jo nav jau tā, ka viņam draugu nav. Ir un ne viens vien.
21.11.2012 11:37 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
viņš zin, ka tu neesi par to sajūsmā?
21.11.2012 11:39 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Nu, diez vai es jebkad nonāktu situācijā, kad kāds mani atļautos kontrolēt un vēl noteikt ar ko man tikties. Kur nu vēl pieprasīt kkādas paroles.
Uzticās cilvēks tad, kad viņam otra soc.portālu paroles nav nepieciešamas!

Visai interesants tev tas uzticēšanās modelis :D:D:D
21.11.2012 11:40 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
odyssey - zin, bet tajā galā laikam ir tādi paši uzskati kā koshlene, un tad nu skalo smadzenes...
21.11.2012 11:43 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nu, es ticu kāda laba psihologa teiktajam - draudzība starp vīrieti un sievieti nepastāv. Tā jebkurā gadījumā ir iekāre, tikai citā līmenī. Esmu tik daudz redzējusi, kā šādi draugi un draudzenes beigās tēmē uz kaut ko vairāk, ka mans vīrietis zina - viņam nekādu draudzeņu nebūs. Ja vajag draudzeni, tam esmu es. Alus dzeršanas un mašīnu apspriešanas funkciju viņam pilda vīriešu kārtas draugi. Ja neapmierina mana nostāja - droši var iet pie citas ar citu nostāju.
21.11.2012 11:44 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
koshlene - tu neticēsi, bet arī draugi.lv ir soc. tīkls un kāpēc lai nezinātu paroles? Kas tur tāds? Kāda jēga attiecībām, ja nevari otram uzticēties. Starp citu, viņš caur manu profilu spēlē zoli, es caur viņa profilu fiksu un kas no tā?
Un neviens nevienam paroles nepieprasa - kur tu šito rāvi? Mēs vienmēr izmantojam tādas, lai otrs nepieciešamības gadījumā varētu izmantot. To sauc par uzticēšanos.
21.11.2012 11:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits