Vīra "draudzene"

 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
Vīram ir draudzene, tiesa gan - krietni sen( seksa tur nav). Mēs vēl nebijām precējušies, viņi bija pazīstami. Bet tagad, kad viņai ir savas attiecības un bērns, mums arī 2 bērni un viss kārtībā, kāpēc jāsatiekas darba laikā? Vīra nostāja skaidra, bet tās sievietes nostāja nav saprotama - vai jums arī ir precēti draugi, ar ko darba laikā tešaties cauri visai pilsētai uz stundiņu padzert kafiju? Kāda jēga? Un ko darīt, ja es šo draudzību gribu pārtraukt viņiem - pačakarēt dāmai dzīvi, vai caur viņas vīrieti to kārtot?
16.11.2012 14:53 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
atrodi pati sev "labu draugu" :)
21.11.2012 11:52 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
+ koshlenei

Tas, ka tu neuzticies savam vīram, nenozīmē, ka viņš ir neuzticīgs vai plāno būt neuzticīgs.


Manam draugam arī ir draugi - sieivietes. Un kas par to? Protams, iezogas tā greizsirdība, ja viņš aiziet uz kino vai uz kādu pasākumu ar draudzeni. Bet tā kā es viņam uzticos, nav nekādu problēmu. Vnk pieņem to!
21.11.2012 11:54 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
odyssey - jā, laikam:)
21.11.2012 11:57 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Esmu tik daudz redzējusi, kā šādi draugi un draudzenes beigās tēmē uz kaut ko vairāk, ka mans vīrietis zina - viņam nekādu draudzeņu nebūs. Ja vajag draudzeni, tam esmu es. Alus dzeršanas un mašīnu apspriešanas funkciju viņam pilda vīriešu kārtas draugi. Ja neapmierina mana nostāja - droši var iet pie citas ar citu nostāju.


Pilnībā piekrītu šeit rakstītajam.
21.11.2012 12:15 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Jā, ārkārtīga uzticēšanās! :D Ja tik ļoti uzticies, ko tad lien viņa draugiem.lv?
Ja uzticētos, tad dzīvotu ar pārliecību, ka tur nekā tāda nav un tev tur nav jālien, jo tur nav ko redzēt. No sava profila spēlēt spēlītes nevar?

Tikpat labi var līst arī otra internetbankā, darba e-pastā, makā, telefonā, somā utml. neatstājot cilvēkam nekādu privāto dzīvi.
21.11.2012 12:39 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
koshlene - vispār jau - interesants uzskats par laulību Tev ir.
Mums ir kopējas finanses, es mierīgi varu aiziet uz viņa bankas kontu samaksāt rēķinus vai otrādi, un kāpēc es nevarētu iet sava vīra draugos? Un arī makā es varu ielīst un apskatīties, vai viņam ir sīcene un ielikt naudu vai izņemt, viņam par to protams pasakot. Nevajag pārspīlēt, Tu visu kaut kā baigi saasināti uztver.
Rodas iespaids, ka viss ko dara otrs cilvēks Tavuprāt ir viņa privātā dzīve, bet redz, laulība ir tāda lieta, kad daudz kas ir kopīgs un tur kur agrāk bija "es gribu, man vajag" bieži vien iestājas, mums vajag un tad tas "es gribu" ir jāpastumj.
A kas tur tāds, ka es varu ieiet viņa draugos? Pa cik mēs esam dažādās interešu domubiedru grupās es varu caur viņa profilu paprasīt kādā no viņa db lietu, kas mani interesē, bet vīrs atbildēt nezina un viņš tāpat.
21.11.2012 12:54 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Stulbi, ka cilvēki apprecoties pazaudē savu "es". Nu nav tā, ka tikko izej no dzimtsarakstu nodaļas, tā tev pilnīgi viss ir jādala ar otru. Ir vienkārši jārēķinās ar to, ka vairs neesi viens.
Tas ir modelis, ko tu pati sev esi izvēlējusies. Un mazāk līstu vīra lietās, vieglāk būtu dzīvot! Nebūtu jākaļ plāni kā kādam bojāt dzīvi.

Kopīgas finanses nav līšana otra privātajā kontā. Kopīgas finanses ir kopīga aploksne, kur abi ieliek naudu kopīgām vajadzībām vai kopīgs konts, kur pieeja ir abiem un abi ieskaita naudu.
Un jā- es uzskatu, ka maks, soma, telefons, sociālie portāli, bankas konts un apakšveļas atvilkne ir privātas lietas un citiem tur nav jālien, lai vai cik tuvs cilvēks tas būtu.

Diez kādēļ tu visu laiku izvairies no atbildes uz jautājumu" kādēļ tu VISPĀR lien viņa draugos?", ja visu to pašu vari izdarīt no saviem- gan spēlēt spēlītes, gan pieteikties domubiedru grupās. Tad jau tomēr kkas ir tāds, ka tu tur regulāri ielien visu apskatīties.
21.11.2012 13:19 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
koshlene - atbildēšu - viņa draugos eju, jo mums ir kopīga tā spēle, lielāku rezultātu var dabūt :) Mums nav nodalīts - mans, tavs. Laikam jau varētu pat vienu kopīgu draugu profilu uztaisīt, bet tas man liekas muļķīgi, nepatīk Gita un Juris Sniegi :D Es nelasu viņam adresētās vēstules, viņš man adresētās draugos, tāpēc ar draudzenēm mierīgi varu pļāpāt un neķert stresu. Ar apakšveļas atvilktni būtu grūti, jo es lieku drēbes mazgāt, es viņas gludinu un loku, es viņas kārtoju pa vietām :)
Mēs arī viens otra bankas kartes lietojam... lai cik traki neizklausītos Tev.
21.11.2012 13:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tiešām, kāp[ēc tu domā, ka sexa viņiem nav? ar svecīti blakus stāvēji? varbūt jau viņiem ir sex, pirms jūs bijāt pazīstami, un tad loģiski, ka nekādas izmaiņas tu pat nevarēji pamanīt. un vīrs tev baigi stāsta par katru satikšanos ar to sievieti vai tu pati par to kkādā veidā par to uzzini? vsp pasaki vīram, ka tev nepatīk, ka viņi katru dienu tiekās. protams, ta svar novest pie tā, ka viņš to slēps. bet nu atrodi risinājumu caur savu vīru, nevis caur to citu sievieti. viņai taču pilnīgi pie dirsas, ko tu domā.
21.11.2012 13:47 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Manuprat - ja virietis jutas ierobezhots - tb jo tu vinjam liegtu to darit, shaja gadijuma - dzert kafiju - vinjs shaa vai taa to daritu, tikai paslepus.
Ja nedaritu - justos nelaimigs un apspiests, pec kada laika tev atzitos.

Ja pateiksi ko vinjas draudzenes draugam vai pashai draudzenei, visu tavam viram atstastis, busi nesmukumus uztaisijusi.
Tavaa vietaa es nedaritu neko.

Uzcirstos, slenderetu pa maju, ceptu kucinjas un piedavatu kafiju brokastiis vakarinjaas majaas:D Lai vairs to kafiju tik dikti negribas :D
21.11.2012 14:05 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
grrr - taisnība, atsperes princips - jo vairāk spiež, jo vairāk atlec :) tāpēc nedarīšu neko. Tas par to riebekļošanos laikam mēness fāžu ietekmē vai kā.
21.11.2012 14:09 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Domaju, ka tu darisi pareizi, jo ja tev virietis ir devis tik lielas tiesibas savaa privatajaa telpaa

(kura daudziem, neskatoties uz to, ka apprecas, nepazuud) - bet tavaa gadijuma - vinjs tev lauj brivi rikoties, svarigi ir nepievilt vinja uzticesanos..... tu pat esi informeta par to, ka vinjs pusdienaslaikaa dzers kafiju! Citi i pat to neuzskatitu par vajadzigu pateikt:) var neuzkritoshi paintereseties par to, kads bija sarunu temats, bet nu taa...uzmanigi un neuzkritoshi;) kaa pagaja diena un taa;D uz zvirbuljiem ar lielgabaliem nav jashauj;D (tas taa salidzinajums)
21.11.2012 14:19 |
 
Reitings 70
Reģ: 10.10.2012
Visas dir...ējas, kuras te raksta, ka tādas "draudzenes" ir normāla lieta laikam vīrieti tuvumā nav redzējušas, ne attiecības. Nez ko pašas teiktu, ja nokļūtu tādā situācijā. Gudri jau var dir..., ka nevajag otru ierobežot u.t.t.
Riebj tādas kuces, kuras vazājas pa kafeinīcām ar aizņemtiem vīriešiem. Varbūt 1% tiešām ir nevainīgas pasēdēšanas, bet pāriejie...
Es savās attiecībās tādu situāciju nepieļautu, ja vecim tas nepatiktu, parādītu kur ir durvis... :)
21.11.2012 16:02 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Esmu ievērojusi, ka koshlenei kāda īpaša nepatika pret to, ka pārīši lien, piemēram, viens otra draugos. Joptvai, meitene, tas nav nekas nenormāls! Dīvaini man šķiet ir tie, kuri pat pēc vairāku gadu kopdzīves nav iegājuši otra "draugos" un cepjas, jo nezina, ko otrs tur savā profilā dara, ar ko sarakstas. Un tā arī sākas krāpšanas un neuzticība. Tevi, koshlene, Tavs puisis diezgan viegli varētu aptīt ap pirkstu, redz - viņa jau neko tāpat neuzzinās, varēšu te ar citām pačatot! Kur tā loģika?
21.11.2012 16:23 |
 
Reitings 70
Reģ: 10.10.2012
"Tu esi briesmīga, briesmīga sieviete un tavs vīrietis nav pelnījis tādu kā tu. :( "
Lasu un rēcu :D
Lielākā daļa, kad kāda uzraksta par problēmu attiecībās, sāk deklamēt, cik viņas pareizas, ka visu dara tik pareizi, ka nav greizsirdīgas, ka uzticas, tas ir normāli tusēt ar "tikai" draudzenēm,vis ir viņām tik jaukiņi, labiņi, visām ir tāda saskaņa. Nosoda greizsitdību. Tāda dir..ana :D
21.11.2012 16:38 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Karamelle, kādēļ tu kliedz? Nu, pēc manām domām, tas IR nenormāli. Ja cilvēks otram uzticas, tad tādas lietas nav nepieciešamas.
Es negribu, ka kāds redz, ko es sarakstos ar savām draudzenēm. Kur, piemēram, draudzene man uztic kādu problēmu. Nav manam vīrietim jāzina, kas manai draudzenei ir par problēmām. Tā gluži vienkārši nav viņa darīšana. Šaubos vai draudzenes tev kko uztic, zinot, ka viņu vēstules lasa arī tavs draugs. Es varu pielaist pie sava profila, kamēr pati esmu klāt, ja ir tik NENORMĀLA vajadzība redzēt, kam es rakstu, bet citiem tur nav jālien un jālasa vēstules man aiz muguras. Tā ir pilnīgi normāla cieņa pret otru cilvēku- nelīst viņa privātās lietās. Un ja tu otru cieni, tad arī uzticies. Ja ir tik drausmīgas aizdomas par to, ka, nedodot paroli, obligāti tiec krāpta, tad pašai kkas īsti nav kārtībā.
Ja gribēs krāpt, tad atradīs citus portālus, kuros darbā pasēdēt un pačatot ar meitenēm, nav obligāti jādod paroles. Man tas liekas patiešām idiotiski, tāds pamatīgs tīņu bērnudārzs.
21.11.2012 16:43 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
man ir tā - esam ar draugu 5 gadus kopā. Nekad neaiztieku viņa telefonu - nezinu nevienu viņa paroli ....nelienu vina mantās - nelienu viņa naudas lietās - man tā ir labi. Es viņam 100% uzticos un zinu ka viņš mani nekrāps - ja krāps - tad pateiks un beigta balle!!!!
21.11.2012 16:47 |
 
Reitings 70
Reģ: 10.10.2012
koshlene, bet ja cilvēks ir greizsirdīgs un nav tik pareizs un ideāls :D kā tu, un, ja viņam no tā, ka zina otra paroles, paliek vieglāk dzīvot, tad kāpēc ne ? Labāk ir mocītoes aizdomās - kas nez tur ir viņa profilā, mocīt sevi, grauzt viņu ?
Greizsirdību nevar tā vienk. izslēgt, vai ieslēgt... greizsirdīgiem cilvēkiem ir ļoti grūti.
Man neinteresē drauga paroles, bet ja mani doma, ko viņš tur dara grauztu, es uzinātu kas tur ir un dzīvotu tālāk laimīgi un nospļauties cik tas ir pareizi, vai nepareizi. Nesanāk dzīvot kāpēc grāmatas.
21.11.2012 16:50 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Nu, var taču elementāri palūgt, lai parāda, ja tik drausmīgi vajag, nesaprotu, kādēļ tas jādara pa kluso.

Es labāk izdzēstos no draugiem, nekā iedotu savu paroli kādam citam.
Tāpat arī nesaprotu, kā var vērt vaļā cita vēstules, kas ir atnākušas pa pastu. Man drīzāk šķiet, ka tā ir audzināšana, nevis greizsirdība.

http://attiecibas.espati.lv/index/view/raksts/Greizsirdba--mlestbas-pazme-vai-slimba/id/1346/
21.11.2012 16:57 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
ojā tā vēršana vaļā citu vēstules,kas nāk pa pastu man ar besī! Tā,manuprāt,ir riktīgi neaudzināšana. Kāda starpība,kas tajā vēstulē rakstīts,tā nav adresēta Tev tad viss.
21.11.2012 16:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits