Skaistums

 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Sveikas! :)

Man šodien kārtējais pārdomu vakars, šoreiz par skaistumu. Bet skaistumu tīri vizuālā izpratnē. Es saprotu, ka emocionāls skaistums bieži vien ir svarīgāks, ka smaidīga, ar sevi apmierināta sieviete ir skaista utt., bet tagad varētu abstrahēties no šīm domām un parunāt tīri par vizuālo izskatu.

Vai jūs sevi uzskatāt par skaistām? Vai tā apziņa pastāv vienmēr vai ir dienas, kad jums ir slikta pašsajūta un ieraugāt kādu skaistāku sievieti un tad šis pašvērtējums mazinās? Ja tā gadās, tad kā jūs uzceļat šo pašvērtējumu atpakaļ? Kāda, jūsuprāt, ir skaista sieviete? Vai, jūsuprāt, fotogrāfija (nefotošopēta - vienkārša bilde no parasta digitālā) attēlo patieso cilvēka izskatu? Gan jau, ka neesmu vienīgā, kura, saņemot bildes no kāda pasākuma, ir nodomājusi, ka bildēs izskatās sliktāk. Bet vai var būt drošs, ka tā patiešām ir bilžu vaina vai varbūt cilvēki tiešām tā mani arī redz? Jo pat dažādi spoguļi rāda dažādus attēlus...
12.11.2012 19:53 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Jūtos simpātiska un seksīga..
Skaista - ir ļoti skaļi teikts, ja godīgi, grūti nosaukt kādu par patiesi SKAISTU...
12.11.2012 23:02 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Cataleya, viss kārtībā :)
12.11.2012 23:03 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Jā, esmu :)
Nav tādu fotogrāfiju,kur es izskatītos glīta, bet skatoties spogulī sev liekos pilnīgi okey.Vienīgā,mūžīgā problēma ir mati, bet kad iznāku no friziera ar perfektiem matiem, tad tā arī jūtos.Tā būtu tā kulminācija,lai justos pavisam skaista.
Jā,mati man sarežģī dzīvi, tā nu tas ir :D
Protams, ir ķermeņa daļas, kuras citreiz ir ''jāpieslīpē'', lai būtu pavisam labi, bet tāpat ir ķermeņa daļas, ar kurām esmu dikti apmierināta.Tā teikt, savu ķermeni esmu paspējusi iemīlēt.
12.11.2012 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Nu, nē, skaista nejūtos un arī nedomāju, ka esmu. Dažreiz varētu sevi nosaukt par simpātisku, bet man noteikti nav klasiskais babyface, kas patiks masām.
Ir tās reizes, kad jūtos lieliski, jūtos burvīga, bet tas ir aptuveni tā kā pelnrušķītei. Pēc pl.12 viss atgriežas vecajās sliedēs, un es esmu tas, kas esmu. :D Haha, nu tas izklausījās dramatiski. Nav slikti, bet es varu būt drīzāk interesanta un simpātiska
12.11.2012 23:06 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
kas vispār ir ārējais skaistums? nekas


Jāpiekrīt!

Tā tas, protams, ir. Kā jau minēju pašā sākumā - es neuzskatu, ka vizuālais skaistums ir tas svarīgākais, domāju, ka ļoti daudz kas atkarīgs arī no tā, kāds cilvēkam ir raksturs un kā viņš attiecas pret sevi un pasauli. Bet es nevaru piekrist tam, ka ārējais skaistums ir 100% nekas. Tas bieži vien veido pirmo iespaidu par cilvēku, ja, protams, tu viņu satiec dzīvē. Tad taču uzreiz krīt acīs gan sejas vaibsti, gan acis, gan drēbes utt. Un ja mēs domājam, ka ārējais skaistums ir nekas, ka tas neko nenozīmē - tad mums nebūtu ne kosmētikas, ne vēl kaut kādu izskaistinošo lietu. Bet jūs abas, kas apgalvojat, ka ārējais skaistums ir nekas, taču lietojat kosmētiku, vai ne?

Es saprotu, ka man pašvērtējums un attieksme pret pasauli ir nedaudz, iespējams, sačakarēta, taču man ļoti bieži ir tā - man ir svarīgi izskatīties vizuāli labi (nu cik es varu, sejas vaibstus, protams, izmainīt nevar, bet, piemēram, labi apģērbties, tīri mati utt.) un tad es arī varu justies emocionāli labi. Citus cilvēkus vienīgi pēc izskata, protams, nevērtēju, man vispār ir diezgan vienaldzīgs citu izskats un es bieži vien nepamanu dažādus sīkumus, tāpat uzskatu, ka arī mani neviens nepēta. Taču man tas pašai sev ir svarīgi.
12.11.2012 23:06 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Spotorno, paldies par ieteikumiem. :)
12.11.2012 23:07 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
man gan ir svarīgi,lai es patiktu vīriešiem un tikpat svarīgi kādiem. Man bezzobainā kaimiņu Fedjas kompliments noteikti nepatiktu,bet kaut vai seksīgā vilciņa no "krēslas" līdzinieka kompliments manam pašvērtējumam liktu pacelties vēēēēēēl augstāk(lai gan kur vēl :D :D :D :D :D)
12.11.2012 23:08 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Nekad neesmu jutusies skaista.
12.11.2012 23:10 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Pievakare, Tu izklausies pēc manis :D Es arī citus mīlu un pieņemu, un par skaistiem uzskatu, neko neķidājot un nefilozofējot, bet pašai pret sevi ir vienkārši nesasniedzamas prasības, lai justos gana laba. :) Vienkārši fucked up domāšana :D
12.11.2012 23:12 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nejūtos skaista. Daudzi cilvēki saka, ka esmu, bet nekad neesmu līdz galam noticējusi. Ja arī esmu, tur jābūt ļoti specifiskam skaistumam. Bet apzinos savus trūkumus un esmu ar kosmetiku apieties tā, lai +/- piekoriģētu tos, kas koriģējams. Bet apsveru ķirurģiskas iejukšanās nākotnē. Tas par seju. Mana figūra gan man ļoti patīk.
Par tām bildēm - neticu es viņām, tāpēc arī ar fotošopu draudzējos. Ja pie vienāda apgaismojuma uzņemta bilde ar sūdīgu ziepjutrauku liks šausmās notrīcēt, tad tā pati gaisma + laba pusprofesionāla kamera radīs pavisam citu iespaidu. Tā ka kameru/gaismu variācijas ļoti daudz nosaka. Tāpat kā audioieraksts - tavu balsi ieraksta telefonā vai profesionālā radio diktofonā, ar kuru veiktā ierakstā savu balsi ir daudz patīkamāk dzirdēt. Protams, ja fotošopā džuse neaprobežojas ar pumpu noņemšanu un krāsu korekciju, bet tievina sev ciskas un palilina krūtis, tas sūkā, bet ir lietas ko var un varbūt pat vajag. Ja man ir aukstumpumpa uz nedēļu, kāpēc man to atstāt bildē uz mūžu?
12.11.2012 23:16 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
switched on, jā! :D
Un kaut par tām pašām bildēm (jo tas tāds uzskatāms piemērs manai problēmai) - citu bildes es paskatos un viss, reizēm kaut ko nodomāju, bet nu - vai nav vienalga, ko es padomāju un neizsaku to skaļi. Bez tam biežāk tas ir labs viedoklis nekā slikts. Tomēr savas bildes.. ārprāts, es nopētu līdz sīkākai detaļai un ja man kaut mazākā detaļa nepatiks, tad tā bilde nekur netiks publicēta nekad. Es sev uzstādīju diagnozi - ļoti augstas prasības pret sevi un nedaudz par zemu pašvērtējums. :D
12.11.2012 23:16 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Katrs ir tieši tik skaists, cik skaistus redz apkārtējos.


Uzskatu sevi par simpātisku, smuku. Skaistu? Dažreiz. Bet nav runa par sapucēšanos. Visskaistākā esmu kad esmu priecīga, starojoša.

Bildēs izskatos 50 pret 50, smuki un ne tik smuki :D Pareizajā apgaismojumā varu konkrētajā modelē iekāpt. :D

Komplimenti glaimo, bet man prātā īsti nepaliek.
12.11.2012 23:20 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Es reti esmu jutusies skaista, protams, ka iedarbojas, ja Tev pasaka, ka esi glīta, labi apģērbusies, bet tas neiedarbojas ilgtermiņā. Tas manā skatījumā ir viens mirklis un viss. Es jau, protams, saprotu, ka viss ir slēpjas domāšanas veidā un attieksmē pret sevi. Taču kaut kā nevaru iedomāties, ka visu laiku sevi uzskatīšu par mūžīgo skaistuli. Un ar galvu mākoņos šānsēšu tik vien tālāk pa pilsētas bruģi.
12.11.2012 23:20 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
nee, neesmu :/
12.11.2012 23:30 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Es varbūt pat mazliet apskaužu tās sievietes, kuras ietekmē komplimenti. Nu tā, ka tad, kad pasaka, uzreiz staro un ir tā foršā sajūta :)
Man diemžēl ir tāda nolemtība, ka es nejūtu gandarījumu. Man var pateikt komplimentu superizskatīgs miljonārs. Var pateikt komplimentu dzērājs kāda pieturā. Pasaku paldies. Bet izjūtas? Nekādas :( Es neko nejūtu... Es nesaprotu, kur problēma :p
12.11.2012 23:43 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Pievakare- Precīzi par fotogrāfijām noraksturoji mani :D Esmu tik sīkumaina, kritiska un prasīga pret sevi, ka pašai reizēm totāli riebjas. Vienmēr savas fotgrāfijas izpētu un ja kaut mazākais sīkums nepatiks, tad nekur netiks tā bilde ievietota, lai gan normāls cilvēks neko diži nepētītu, ne jau kāds ņems un stundu pētīs manu bildi, lai atrastu, kur piesieties :D Tā daru tikai es :D
12.11.2012 23:50 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
kas vispār ir ārējais skaistums? nekas


Jāpiekrīt!


Pilnīgi un galīgi nepiekrītu!!!
Ārējais skaistums ir tas, pēc kā pirmkārt novērtējam cilvēku. Ja man jāizvēlas, uzsākt sarunu ar skaitstāku (maniem standartiem) cilvēku, vai ne tik skaistu, pat neglītu, es izvēlēšos skaisto. Un starp 2 vienādi skaistiem cilvēkiem es izvēlēšos skaistāk/interesantāk ģērbto. Starp vienādi ģērbtiem dvīņiem, smaidīgāko utt. Tāpat taču arī vīrietis iet pie skaistākās sievietes, lai iepazītos ar viņu. Un ja viņa izrādās skaista un interesanta arī iekšēji, tad tur kaut kas arī var sanākt. To skaistumu, kas "nāk no iekšām" uz ielas/klubā/teātrī jau neviens svešinieks neredz.
12.11.2012 23:55 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Tā tas, protams, ir. Kā jau minēju pašā sākumā - es neuzskatu, ka vizuālais skaistums ir tas svarīgākais, domāju, ka ļoti daudz kas atkarīgs arī no tā, kāds cilvēkam ir raksturs un kā viņš attiecas pret sevi un pasauli. Bet es nevaru piekrist tam, ka ārējais skaistums ir 100% nekas. Tas bieži vien veido pirmo iespaidu par cilvēku, ja, protams, tu viņu satiec dzīvē. Tad taču uzreiz krīt acīs gan sejas vaibsti, gan acis, gan drēbes utt. Un ja mēs domājam, ka ārējais skaistums ir nekas, ka tas neko nenozīmē - tad mums nebūtu ne kosmētikas, ne vēl kaut kādu izskaistinošo lietu. Bet jūs abas, kas apgalvojat, ka ārējais skaistums ir nekas, taču lietojat kosmētiku, vai ne?


Nē, es nelietoju kosmētiku. Nē, nu iekrīt acīs vaibsti un viss, bet ņemot vērā ka tam trūkst vērtības tad par ko ir runa?

Pilnīgi un galīgi nepiekrītu!!!
Ārējais skaistums ir tas, pēc kā pirmkārt novērtējam cilvēku. Ja man jāizvēlas, uzsākt sarunu ar skaitstāku (maniem standartiem) cilvēku, vai ne tik skaistu, pat neglītu, es izvēlēšos skaisto. Un starp 2 vienādi skaistiem cilvēkiem es izvēlēšos skaistāk/interesantāk ģērbto. Starp vienādi ģērbtiem dvīņiem, smaidīgāko utt. Tāpat taču arī vīrietis iet pie skaistākās sievietes, lai iepazītos ar viņu. Un ja viņa izrādās skaista un interesanta arī iekšēji, tad tur kaut kas arī var sanākt. To skaistumu, kas "nāk no iekšām" uz ielas/klubā/teātrī jau neviens svešinieks neredz.



Un tu nekad nesāksi sarunu ar ārēji neglītāku cilvēku? Tevi neinteresēs kas viņam iekšā? Neglītums var būt interesants. Skaistums, kurš nenāk no dvēseles ir vienkārši garlaicīgs!
13.11.2012 00:01 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
jā, protams. reāls pētījums - skaistiem cilvēkiem ir lielākas algas, BET uz tā iekšējā skaistuma fona, ārējais skaistums ir nekas. mans subjektīvs viedoklis :)
13.11.2012 00:15 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
atkal jāpiekrīt zili_rudzi, ka

uz tā iekšējā skaistuma fona, ārējais skaistums ir nekas


Tā arī ir.
13.11.2012 00:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits