Skaistums

 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Sveikas! :)

Man šodien kārtējais pārdomu vakars, šoreiz par skaistumu. Bet skaistumu tīri vizuālā izpratnē. Es saprotu, ka emocionāls skaistums bieži vien ir svarīgāks, ka smaidīga, ar sevi apmierināta sieviete ir skaista utt., bet tagad varētu abstrahēties no šīm domām un parunāt tīri par vizuālo izskatu.

Vai jūs sevi uzskatāt par skaistām? Vai tā apziņa pastāv vienmēr vai ir dienas, kad jums ir slikta pašsajūta un ieraugāt kādu skaistāku sievieti un tad šis pašvērtējums mazinās? Ja tā gadās, tad kā jūs uzceļat šo pašvērtējumu atpakaļ? Kāda, jūsuprāt, ir skaista sieviete? Vai, jūsuprāt, fotogrāfija (nefotošopēta - vienkārša bilde no parasta digitālā) attēlo patieso cilvēka izskatu? Gan jau, ka neesmu vienīgā, kura, saņemot bildes no kāda pasākuma, ir nodomājusi, ka bildēs izskatās sliktāk. Bet vai var būt drošs, ka tā patiešām ir bilžu vaina vai varbūt cilvēki tiešām tā mani arī redz? Jo pat dažādi spoguļi rāda dažādus attēlus...
12.11.2012 19:53 |
 
Reitings 446
Reģ: 15.02.2012
Un visvairāk man žēl to meiteņu, kas pat pie sadaļas 'Daļa no manis' pamanās ielikt svešas bildes. Cik neapmierinātam ar sevi gan ir jābūt, lai paņemtu bildi no mana sludinājuma un vēl ar visiem izmēriem ieliktu kā savējo. :(
12.11.2012 21:54 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Kādu dienu jūtos skaistāka, citu - mazāk skaista. Bet tā, lai mani ietekmētu citu meiteņu izskats nudien nav. Ļoti reti sanāk pamanīt un ievērot kādu (gan redzes, gan intereses trūkuma dēļ), tādēļ man šādas problēmas nav.
12.11.2012 21:54 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Esmu normāla. :) Kad tikšu vaļā no uzmācīgajām domām sekot kaut kādiem iedomātiem ideāliem, būšu skaista.
Esmu nefotogēnska, līdz ar to ceru, ka bildes neattēlo patieso seju :D

Par komplimentiem - man svarīgāks ir patīkamas sievietes kompliments. Vīriešiem ir tāda daba - teikt to, ko sieviete vēlas, glaimot utml. Sievietes ir konkurentes un atzinīgi vārdi no konkurentes ir vērtīgi. Lai gan es melotu, ja teiktu, ka citu cilvēku atzinība ietekmē to, kā es pati ar sevi jūtos.
12.11.2012 21:55 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Skaistumu jau veido vairakas lietas kopa - sejas izteiksme, menieres, mimika, zesti. Man cilveki saka, ka esmu skaista, bet pashai gan ta liekas tikai tad, kad trakoti saposhos. Bet kad vienreiz ierauzdiju sevi video, ka es iztiros, runaju utt, es sev tiesam loti iepatikos un saprotu, ka nejau plika seja ir tas, ko tie apkartejie saskata ka skaistu :) Nu ja, bet dabiga skaistule es toch neesmu.
12.11.2012 22:01 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Interesanti, Libra, man gan liekas, ka sievietes pašapziņu vairāk ceļ tas, kādi vīrieši viņai pievērš uzmanību un kāds vīrietis ir blakus. Ja šie vīrieši ir citu sieviešu iekāroti un zināmi ar to, ka izvēlas labākās un skaistākās sievietes.. tad taču sievietei ir pamats domāt, ka arī viņa tāda ir :)
Ir vispārzināms fakts, ka sievietes , draudzenes it īpaši, viena otrai teiks vissaldākos komplimentus, kaut arī tīri objektīvi tā nemaz nav! Gluži vienkārši, jo tā taču ir draudzene!
12.11.2012 22:01 |
 
Reitings 446
Reģ: 15.02.2012
Sievietes skaistums ir atkarīgs vienīgi no vīrieša.
Ja aizstātu vienīgi ar 'lielā mērā,' tad, manuprāt, tas pavisam noteikti būtu tuvāk patiesībai.
12.11.2012 22:02 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es nevis jūtos vai nejūtos, bet acis man ir, spogulī varu paskatīties un tur lieliski redzu, ka neesmu skaista. Nav man tādu sejas vaibstu, kas gāž no gājām. Glīta, simpātiska, jā, droši vien, bet ne skaista. :)
Un nē, es sevi ar citām nesalīdzinu, man tas kaut kā nav aktuāli un interesanti, es novērtēju citu skaistumu, priecājos, ja redzu kādu ļoti izskatīgu sievieti. Man šīs sieviešu padarīšanas ar sevis salīdzināšanu un grimšanu kompleksos nav īsti izprotamas.
12.11.2012 22:05 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Manas draudzenes man saka patiesību, nevis glaimus. Ja esmu uzvilkusi tizlu jaciņu un izskatos dumji, to arī no draudzenes dzirdēšu. Un mana doma nebija īsti par draudzenēm. Patīkama sieviete var būt arī kolēģe, sieviete pie blakus galdiņa pusdienās, vai jebkura cita.
Un vīriešu komplimenti tiešām manu pašapziņu neiespaido. Kā jau teicu - tie nav objektīvi, jo vīrieša dabā ir teikt sievietei to, kas viņai patiktu. Viņi ir labi informēti, ka sieviete mīl ar ausīm. Neliegšos, ir patīkami, ja pasaka komplimentu, bet tas nav nekas tāds, kas liek tagad sevi celt debesīs. Ja es klausītos vīriešus, man būtu jājūtas pasakaini skaistai un lieliskai :D
12.11.2012 22:09 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Es nedomāju visus vīriešus :) Padomā, ja tev Ryan Reynolds sāktu pievērst uzmanību un flirtēt , tu nejustos glaimota? Tīri pašapziņas līmenī.
Savu uzsvaru lieku uz to, kādi vīrieši.
12.11.2012 22:14 |
 
Reitings 289
Reģ: 08.05.2012
Jā, es esmu skaista!
Man dažreiz ir tā, ka no rīta pamostos un jau jūtu, ka šī diena nav mana īpašā. Un jūtos kā monstrs, taču mans puisis parasti no rītiem apgalvo, ka esmu seksīga. Pēdējā laikā arī pieturos pie šīs domas un spogulī vairs monstru neredzu.
Skaista sieviete ir dabīga, ieveidoti mati - ok!,skropstas uzkrāsotas - ok!, bet seja - nu nav forši ja ir "pāršpaktelēta".
Tā, kā neesmu fotogēniska un dzīvē esmu skaista, tad, manuprāt, fotogrāfijas melo.
Un man vienalga, ko domā citi, jo es esmu skaista un visi kas ir ap mani arī tā domā. :)
12.11.2012 22:15 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
pati sev nejūtos skaista, kur nu vēl, salīdzinot ar citām sievietēm. vienīgais, kad jūtos ir skaista, tad, kad esmu kopā ar savu otru pusīti.
12.11.2012 22:15 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
sievietes pašapziņu vairāk ceļ tas, kādi vīrieši viņai pievērš uzmanību un kāds vīrietis ir blakus


Ja pec ta spriez, tad esmu Pamela Andersone, jo no virieshu uzmanibas pilnigi neatkauties un ari man blakus ir nu teju vai mr. Big. Bet sevi par skaistuli neuzskatu. Saku, ka tur ir kaut kas vairak par glitu sejinu.
12.11.2012 22:17 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
starp citu, pierādīts, ka persona pati sevi redz par skaistāku esam, nekā tas ir patiesībā, tāpēc man bail iedomāties, kādu mani redz citi :D:D:D
12.11.2012 22:19 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Cataleya,

man ir tieši otrādi. Ar savām draudzenēm viena otrai sakām komplimentus samērā reti, tas tiem piešķir īpašu nozīmi un lielāku prieku, bet to, ka kaut kas galīgi neiet kopā apģērbā vai tik tiešām nepiestāv, gan pateiksim vienmēr, un otra neapcirtīsies un neapvainosies, jo tā ir draudzene nevis paziņa.
12.11.2012 22:20 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es arī neuzskatu, ka tas, kādi vīrieši pievērš uzmanību, būtu kaut kas tāds, kam diži jāceļ pašapziņa, jo nu... vīrieši ir vīrieši.
12.11.2012 22:21 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Glaimota es justos, bet tam nav sakara ar manu pašapziņu.
Man pašapziņa un sevis patikšana ir dziļāka sajūta, kam jārodas manī, neatkarīgi no tā, ko par mani domā citi. Ja cilvēka pašapziņa būs tik elastīga, ka to var viegli ietekmēt komplimenti, to tikpat viegli varēs varēs sagraut negatīvi komentāri.
12.11.2012 22:21 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Par tiem vīriešiem gan nevaru piekrist... Mani praktiski neinteresē vīriešu domas par sevi, bet gan manis pašas domas par sevi. Vīrieši mani var apbērt ar komplimentiem, bet, ja es pati par sevi nejutīšos skaista, man no tiem komplimentiem ne silts, ne auksts. Un otrādi - ja es paskatos spogulī un sev patīku, man nav nepieciešams, lai man to apstiprina vīrietis.
12.11.2012 22:22 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Nejūtos kā pasaules daiļums. Ja cilvēki varētu publiski apsmiet par izskatu, tad varētu paņirgt par divām lietām. Tomēr mācos sadzīvot. Saprotu, ka bez kosmētikas esmu nepamanāma un saplūstu ar apkārtējo vidi, bet nemēdzu arī izcelt ne tur acis, ne tur lūpas. Es vispār esmu pārstājusi domāt par sevi un skaistumu, jo nu.. Ja nav, tad nav, dzīvo ar tādu seju, kāda ir dota.
Ir lietas, kas man automātiski sabojā garīgo - drēbes, ar kurām nejūtos uz "tu", netīri mati un pumpaina seja, tad es labāk visu dienu slēpjos zem segas. :)
12.11.2012 22:22 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Libra perfekti pateica - pašapziņai jābūt sevī, nevis kaut kur ārpusē.
12.11.2012 22:24 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Domāju, ka jebkura sieviete sev šķitīs skaista, ja patiešām mīlēs sevi tādu, kāda ir. Es sevi mīlu, esmu pieņēmusi. Vīrs saka, ka esmu skaista. Dzirdu to arī no citiem. Bet man pašai tas nebūt nav tik būtiski, svarīgāk, lai es labi jūtos pati savā ādā un tas jau atkarīgs no dienas noskaņojuma.
12.11.2012 22:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)