Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ķibele! Ko darīt ?

 
Reitings 23
Reģ: 12.11.2012
Attiecības slīd bezdibenī, jo puisis (26g) kategoriski atsakās no savām "izklaidēm". Jau pārāk bieži aizbrauc "pie drauga", kuram es pat vārdu nezinu, un vienkārši pazūd, telefons izslēgts visu nakti, un nākamā dienā pārrodās drausmīgākajās paģirās- ja ne vēlprojām piedzēries, un viss ko no viņa varu dabūt ārā ir : "Dzēru pie drauga- ko piesējies , telefons izlādējās ! "
Un tā nedēļā kā minimums 2 reizes. Esam vairāk kā 3 gadus kopā, šķirties negribu, mīlu tomēr. Varbūt kāda ir saskārusies ar līdzīgu situāciju ? Nezinu ko darīt.
12.11.2012 02:17 |
 
Reitings 368
Reģ: 12.04.2011
Dzītu ar mietu, ja tā turpinātos pēc kārtīgas izrunāšanās, jo neizklausās, ka viņš tevi ciena, ja tā uzdrīkstas atbildēt.
12.11.2012 03:01 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Nopietni? :O
Man taads bija pirmais puisis,bet tas bija pirms 4-5 gadiem,galiigi jauns veel bija ,biezhi aizdzeeraas ar draugiem ,taa liidz pat 2 dienaam .. Nebija iztuseejies veel. Es kaa atceros to kaa paardziivoju toreiz,zheel sevis paliek.Muljkje biju. Labi,ka neesam vairs kopaa,vinjsh bija mana pirmaa miilestiiba un arii ilgi bijaam kopaa,bet nu ar taadu cilveeku kuram tads dziivesveids ,man nav pa celjam.
26 gados vispaar kkas taads neliekas normaals un praatam aptverams. Esi runaajusi ar vinju kaapeec taa?
Diivaini,ka aizkaveejas taa biezhi un telefons "izlaadeejies",neesi naiva.
Padomaa par sevi,veiksmi Tev.:)
12.11.2012 04:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu vai nu tā ir patiesība, vai nu viņam ir cita. kāpēc viņš tevi neņem līdzi?varbūt viņi tur ne tikai lieto alkoholu?pasaki, ka tu arī gribi braukt viņam līdzi. ko viņš teiks?ko darīs?pastāvi uz savu. labi, kādreiz var aiziet viens ar džekiem patusēt, bet šis te vairs nav ok.
12.11.2012 09:11 |
 
Reitings 23
Reģ: 12.11.2012
Cita viņam nav, neesmu 100% droša, taču 97 jā.
Un protams esmu teikusi lai paņem līdz mani, taču atbildē saņemu ka man starp džekiem būšot garlaicīgi utt.
12.11.2012 12:23 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Forša attieksme. Vienmēr izbrīna, kā var meitenes izturēt šitos plītētājus. Un 26 gadi jau nu nav vecums, kad nebūtu skriets un nebūtu bijuši tusiņi. Mans pirmais draugs bija alkoholiķis, to es tikai tagad saprotu, 19 gados bija +/- vienalga, ne jau ar viņu pie altāra gribēju doties, bet tur nāca viss komplekts - alus dzeršana ikdienā, alus dzeršana brīvdienās (tikai 2x vairāk), komplektā vēl biksēs savu draugu nevarēja noturēt. :)
Es, protams, negribu neko teikt, bet ar plītētājiem kopā ir mūžīgās pasaules lāpītājas. Ja aizdzeras regulāri, tas NAV normāli, nevajag sev mālēt acis ciet, ka jaunību izbauda, bieži vien viņiem pēc tam būs 30gadnieku un 40gadnieku krīze - attaisnojums cilāt pudeli atradīsies vienmēr.
12.11.2012 12:29 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Anna, šajos gadījumos tiešām izmantotu klasisko Comso padomu - pametviņukamtevtāds!!!
12.11.2012 12:48 |
 
Reitings 253
Reģ: 01.02.2012
Anna, tu nesaproti, ka tevi izmanto? Vīrietim sieviete ir jāciena un jālutina nevis jāpazemo un jānerro..Tavā vietā nostādītu fakta priekšā- ja gribi būt kopā ar mani, tad pārstāj un ejam kur kopā tusēties. a ja nē, tad atpakaļ mājās nenāc vairs, negaidīšu! Nu ja pateiks, ka šā vai tā ies, tad nevajag tev tādu, tikai lieki sev nervus bojāsi ar tādu. Labāk paskaties-apkārt pilns ar puišiem, nu noteikti, ka daļa ar labākiem par tavējo!
12.11.2012 12:56 |
 
Reitings 23
Reģ: 12.11.2012
Nu paldies meitenes, laikam tā arī būs jādara, pietiek tās negulētās naktis un nervu bendēšanas, tā jau pirmslaikus var nosirmot.
12.11.2012 13:28 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pasaki, ka tu nevēlies viena sēdēt mājās, kamēr viņš tusē riņķī. un pasaki, ka tev nebūs ar viņiem garlaicīgi un punkts. vismaz, ja būsu kaut vienu reizi klāt, redzēsi arī kas tur viņiem notiek +/-.pasaki viņam, k anav problēmu, ja kādu reizi kkur aiziet ar džekiem, bet, ka tu negribi viena sēdēt mājās, bet pavadīt arī laiku kopā ar viņu. un vsp tā ir rupji šādi atbildēt, kā vinš tev atbild. galu galā viņš ir attiecībās, un tas ir smieklīgi, ka katru reizi viņam tel. izlādējas. pasaki viņam visus argumentus.un pajautā viņam, ko viņš mainīs. ja neko-šķiraties
12.11.2012 13:38 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Parasti šādās situācijās saku-iedomājies,ka tu viņu appreci,piedzimst bērns.Tu gribi tādu vīru sev,tādu bērnu tēvam?Tu gribi sēdēt mājās viena,audzinot bērnu,kamēr šis dzer un dodu 85%,ka ņemās ar citām?Tu gribi to?
12.11.2012 13:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits