Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ceļojums Taizeme? Ēģipte?

 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
Plānojam ceļojumu decembra beigās/janvārī. Skatos ka ir izdevīgāki piedāvājumi uz Taizemi un Ēģipti. Padalieties lūdzu pieredzē, uz kurieni būtu labāk braukt? Varbūt kāda ir bijusi un var dot atsauksmes ietekumus? Un kā ar laika apstākļiem tur ziemas mēnešos?
Varbūt kādai ir bijis kāds neaizmirstams ceļojums uz kādu citu silto zemi - uzklausīšu ieteikumus, jo galamērķis vēl nav 100 % izlemts ;)
Jaukas brīvdienas!
10.11.2012 11:48 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Malaga. Ja lido caur Milānu, tad lēti sanāk. Smuka vieta. Par cenām viesnīcās nezinu, bet zinu, ka dzīvokļi lēti sanāk. :)
10.11.2012 11:54 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Es jau brauktu atkal uz Tenerifi, ja būtu iespēja :) Kad biju tur oktobrī, laiks bija priekš mums karsts. Tikko kolēģe no Tenerifes atgriezās, esot bijis ok ar laiku.
10.11.2012 11:55 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Es viennozīmīgi izvēlētos Taizemi.
10.11.2012 11:59 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Es nevaru saprast kā var salīdzināt Taizemi un Ēģipti,
tas tāpat kā Gucci un Ducci. Viennozīmīgi Taizeme.
10.11.2012 12:25 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Mīlīte - ne jau par salīdzināšanu ier runa! Bet ja ir jāizvēlas 1 variants no, tad man personīgi Taizeme šķiet daudz eksotiskāka un iespaidīgāka vieta atpūtai.
10.11.2012 12:40 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Jā, Malaga ir skaista, bet ziemā tur nav ko darīt (lasi- ja autore grib uz siltām zemēm, kur var peldēties, sauļoties utt.). Es izvēlētos Taizemi
Dzirdēju par Kanāriju salām no koleģes. Viņa bija decembra beigās un varēja peldēties, sauļoties utt. Cik dzirdēts, tad Kanāriju salās ir ļoti fantastisks klimāts
10.11.2012 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
mees pagaishgad ziemassveetkus un jauno gadu sagaidiijaam Srilankaa un Maldiivu salaas. Par cenaam nemaaceeshu preciizi teikt (vien to, ka taizeme sanaak leetaak, viennoziimiigi. Nemaz nerunaajot par eegjipti vai turciju, utml.), bet par iespaidiem un klimatu - bez komentaariem! Iesaku lidot uz Aaziju/Austrumiem, ja ir interese par taadam zemeem. Eiropu un ziemeljaafriku es izveeleetos beidzamajaa kaartaa (ja jau var atljauties kaadu taalaaku zemi), bet nu tas jau kaa kuram laikam :)

pazinja janvaarii bija taizemee. Apceljoja viscaur apkaart, dziivoja viskaut kur - gan 4* viesniicaas, gan bungalo tipa maajinaas, kas maksaa zem 10 dolaariem pa nakti. Forshi
10.11.2012 13:31 |
 
Reitings 227
Reģ: 08.11.2012
Pirms pāris gadiem biju Āzijā un tajā skaitā arī paķēru Taizemi pa vidu. Iespaidi tādi - noteikti ļoti eksotiska vieta, bet nākamreiz viennozīmīgi izvairītos no Bangkokas - vienkārši milzīga pilsēta, kur vairāk par vienu dienu nav īsti ko apskatīt; vairāk laika pavadītu Krabi, kur ļoti lēta motorolleru noma un izbraukātu tuvāko apkārtni (tur visādas lagūnas mežos un karstie avoti un tādas lietas + vienkārši skaisti). Par Puketu uz kuru arī lielākā daļa tūristu no LV brauc nemācēšu spriest, jo biju tikai caurbraucot, bet pēc publikas, kas tur no prāmja izkāpa un palika - ļoti daudz krievvalodīgo un vispār tūristiem pārbāzta vieta. Phi Phi - nu vienu reizi tur ir interesanti izbraukt uz pāris dienām - noīrēt laivu ar šoferi un pabraukāt pa apkārtējām salām un pasnorkelēt un tā + naktsdzīve tur super. Es gan tur biju martā un laiks bija ideāls, bet māte google saka, ka Taizemē janvārī nav slapjais laiks un par temperatūru jau tur vispār jāuztraucas nebūtu :)
10.11.2012 13:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits