Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā justies un izskatīties pārliecinātai?

 
Reitings 40
Reģ: 06.11.2012
Labu vakariņu, meitenes,
es gribēju lūgt jūsu palīdzību, ieteikumus kā man justies atraisītai, pārliecinātai un starojošākai?
Es esmu ļooti jūtīga, es visu uztveru ļoti personīgi, piemēram, kaut vai kādu joku, vai citu cilvēku saskatīšanās, es vienmēr domāju, ka visi runā par un ap mani, tāpēc man pat dažreiz rēbst galva, bieži gribas raudāt. Es sevi ļoti zemu novērtēju, jau pirms kāda uzdevuma veikšanas man vienmēr galvā skan vārdi, ka man nekas neizdosies vai viss noies greizi. Mani draugi un ģimene saka, ka es sevi vērtēju pāarāk zemu, tāpēc man es savas dzīves laikā esmu palaidusi garām tik daudz vienreizējas iespējas, kā arī zaudējusi daudz labu draugu. Mana nepārliecinātība un ikdienas saspringums manī man traucē sasniegt mērķus un dzīvot pilnvērtīgi. Lūdzu iesakiet risinājumu!
07.11.2012 22:05 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
sāc mīlēt sevi un viss atrisināsies
07.11.2012 22:06 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
aprakstīji mani. es gan pirms. pirms uzdevumu veikšanas es gan nevienmēr baidos, jo bieži vien man vnk pō, bet vairāk vai maāk tāda pati problēma. Un vnk sākt sevi mīlēt nav vēl izdevies, laikam jau tas nav nemaz tik vienkārši :) dažreiz gan uzspīd tādi pārliecības stariņi, bet viņi tik nestabili, ka neskaitās
07.11.2012 22:12 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
bet katrs cilveks ir unikāls un pelnijis visu to labāko, kāpēc gan sevi nemīlēt? otra tāda pasaulē nav;) raksti uz lapas visu labo par sevi .
palasiet- www.pavasarastudija.lv
07.11.2012 22:15 |
 
Reitings 275
Reģ: 29.01.2009
man šķiet, ka vislabākais veids kā izskatīties par sevi parliecinātai ir tad ja Tu tā jūties. tad nu atliek izspriest, kas ir tās lietas/īpašības/utt. kas traucē Tev tā justies, un no tām atbrīvoties/mainīt. pat vismazākā sīkuma uzlabošana rada to lielisko sajūtu, ka kaut kas ir tāds ko iespējams dzīvē kontrolēt, un no tā rodas pašapziņa, pat tāda kā spēka sajūta. vismaz man, varbūt Tev tas ar var palīdzēt :)
es domāju ka nav daudz tādu cilvēku, kas jūtas par sevi pilnīgi pārliecināti, kaut kāda daļa (es to skaitā) vienkārši daru.... un ceru, ka viss buus labi :D
07.11.2012 22:21 |
 
Reitings 212
Reģ: 29.01.2009
Man arī bija līdzīga problēma, kad tika teikts, ka man jāiegūst augstāks pašvērtējums. Kur bijis kur nē, izlasīju kādā žurnālā, ka vajag formulēt to ko Tu gribi sasniegt un uzlikt kā paroli piem., sociālajiem tīkliem, tajā žurnālā bija piemērs -"joga3xnedēļā". Tad Tu varētu mēģināt ko uz šādu modi - "esmulabākā","manvissizdodas" utml. Es tā izdarīju un rezultāti ir. :) Veiksmi!
07.11.2012 22:50 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Baigi viegli teikt, "iemīli sevi" Bet kā es varu mīlēt savas īsās kājas, lielās ausis, mazās acis, bālo seju, plānos matus, milzīgo riepu vai izspiestās ribas? Nevienam nekad nebūs labi pilnigi viss, jo īpaši, sev pašai.
Sākt vajag ar to, ka apzinies savus plusus un mīnusus. Un strādā pie plusu izkopšanas. Kaut vai tas ir pareizais lūpukrāsas tonis bālai ādai. Uzsver plusus un sāc domāt par mīnusu labošanu. Atrodi veidus, kā pilnveidoties - fiziski un garīgi. Iemācies kaut ko. Kļūsti par sev un citiem interesantu cilvēku. Neskrien pakaļ cilvēkiem, kuri tev simpatizē, taču bojā tavu ego ar savu nevērību. Kļūsti pašpietiekama un pulcē ap sevi tos, kas vairo labo tevī, bet ne tos, kas speciāli pielien. Esi objektīva pret sevi, pret citiem un sagaidi pretī to pašu.
Ar pliku "manirsmukipupi" mantru skaitīšanu tev viņi smuki nepaliks, lai kaut kas mainītos, ir kaut kas jādara.
07.11.2012 23:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits