Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdziet ar kādu padomu.

 
Reitings 74
Reģ: 03.11.2012
Sveiki, zinu, ka te ir daudz jauku un saprotošu meiteņu, kuras ir pieredzējušas.
Tātad īsumā izstāstīšu savu problēmu, un stāstu, kas mani nedaudz, vai pat nomāc.

Lieta tāda, ka ar puisi esmu kopā jau 2,5 gadus, sākumā viss bija ideāli, tikāmies kad gribēju, katru dienu, vienkārši lidoju, viss bija kā pasakā, tad nokrita rozā brilles, un vairs nebija tā kā sākumā. Esam gājuši pa kalniem un lejām. dažreiz pat liekas, vai man ir jēga vēl cīnīties par kko?
tagad sanāk, tā ka katrs dzīvojam savā pilsētā, jo es uzsāku studēt, un vinš palika manā pilsētā, kur es esmu katru nedēļas nogali.
no sākuma es domāju, kā būs, ka mēs nedēļu netiksimies, bet no sākuma gāja labi, pat likās, ka attiecības no tā, ka esam katrs savā pilsētā, ir uzlabojušās. Katras brīvdienas paliku pie viņa pa nakti, forši dzīvojāmies., kā arī, kad esam katrs citur, sarakstījāmies caur skype.
tagad ir tāds periods, ka caur skype viņš man uzraksta ļoti reti. negrib, lai es pie viņa palieku, jā , tā arī pasaka, ka negrib. es nesaprotu, kā var negribēt gulēt ar mīļoto, ja neesi redzējis viņu veselu nedēļu. tas viss, manuprāt, ir saistīts ar to, ka viņš tagad ir pievērsies kādia datorspēlei, kas , manuprāt, viņam ir svarīgāka par mani. negrib satikties, visu laiku spēlē to sasodīto spēli.. grrr, un vēl tāda lieta, ka es visu laiku apvainojos, viņš uzskata , ka par sīkumiem, bet nezinu vai tie ir sīkumi, ka viņam tā datorspēle svarīgāka par mani.
ko man darīt, lai viņš atkal mani grib kā sākumā? lai vēlas ar mani pavadīt daudz laika, interesējas vairāk, un lai vairāk izrāda mīļumu, mīlestību, utt?
varbūt kādu laiku pirmajai nerakstīt, gaidīt kad vinš uzrakstīs, kad sāks vairāk interesēties par mani? un kā viņam likt manīt, ka man ļoti nepatīk, ka viņš varteikt, visu savu brīvo laiku pavada pie datora ar savu spēli?????
03.11.2012 21:19 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
vislabāk jau laikam būtu netraucēt viņu, lai spēle savu spēli, varbūt ka attapsies
03.11.2012 21:30 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.07.2009
vislabākais aizbrauc un pārliecinies vai tā ir spēle ko viņš spaida... :D
03.11.2012 21:34 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Njaa, jaa taa nav vainiiga spele, bet kkas cits vainigs, preciizak cita..?!

Es negribeetu tadas attieciibas.
03.11.2012 21:36 |
 
Reitings 74
Reģ: 03.11.2012
esmu 100% pārliecināta, arī ja esmu pie viņa, viņš viņu spēlē :-(
03.11.2012 21:37 |
 
Reitings 285
Reģ: 12.02.2011
Un vai tev to vajag? Netraucē viņu, kā jau šeit teica, nejauši piemirsti (ja reiz viņš var, arī tu vari), varbūt attapsies. Ja nu ne - viss skaidrs.
03.11.2012 21:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ja datorspeele ir svariigaaka par tevi, tas liecina tikai par to, ka tu vinjam neesi nemaz tik svariiga. ja tu patieshaam kaut ko noziimeetu, tad speeles deelj neatteiktos no tavas kompaanijas, bet gan tevi meeginaatu iesaistiit tajaa, lai daliitos ar savaam intereseem.
03.11.2012 21:53 |
 
Reitings 74
Reģ: 03.11.2012
visu laiku, kā atbraucu uz to pilsētu, kur ir viņš , un kur ir arī manas mājas, piezvanu viņam, ka esmu klāt, vai nevēlas satikties.
un jūs domājat, ka šonedēļ nepiezvanīt viņam? lai pats uzraksta?
03.11.2012 22:04 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
jā, šonedēļ nevajag zvanīt
03.11.2012 22:09 |
 
Reitings 3
Reģ: 28.10.2012
Puisim, iespējams, pašam ir 'krīze' un vienīgais veids, kā norobežoties no jūsu attiecību problēmām, ir iegrimt datorspēlēs, resp., pilnīgi citā realitātē un aizmirst par to, kas īstenībā notiek. Varbūt centies 'noiet jūdzi viņa kurpēs' un padomā, kas tavā uzvedībā kaitinātu tevi viņa vietā... norij to lepnuma kamolu, kuru bieži vien turam sevī iekšā, un piestrādā pie sevis.

Protams, tas nenozīmē, ka tā ir tikai tava vaina, tomēr... ja puisis var izvēlēties datorspēles seksa vietā, visticamāk, ka tu viņam vairs neesi interesanta. Jā, rozā briļļu periods ir pāri, bet tad sākas īstās attiecības, kurās ir jāstrādā pie sevis un sava rakstura un jāmetas avantūrās ar otro pusīti. /Spice up your relationship!/

Varbūt izdomā kaut ko tādu, kas tavam draugam liek palikt trakam... pavisam pozitīvā nozīmē. Dabū viņam biļeti uz kādu koncertu/hokeja spēli vai jebkādu citu pasākumu un iesaisties šajā aktivitātē kopā ar viņu, pat ja tev tas nešķiet tik interesanti. Centies saskatīt labākās nianses. Tā tu viņam noteikti liksi ieraudzīt sevi no citas puses, citā gaismā un viņš var tevī iemīlēties no jauna.

Bet ja viņš turpina dirnēt pie monitora, pat nemēģinot jūsu attiecības uzlabot... es domāju atbilde ir acīmredzama. Jebkura sieviete ir pelnījusi vīrieti, kurš viņu ievēro un liek justies novērtētai. Nekad nevajag samierināties ar plastmasas aprocīti, ja tā vietā vari dabūt dimanta kaklarotu.

Hmm, diezgan daudz runāju metaforās, tā šķiet ;)
03.11.2012 22:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
bet ir arī tāda lieta kā atkarība no datorspēlēm. un tas ir ne mazāk kaitīgi un nav arī vieglāk atbrīvoties kā no atkarības no alkohola u.tml. lietām.
es gan sliektos domāt, ka viņam ir cita, jo agrāk jūsu tikšanās viņam netraucēja spēlēt spēlītes.
padomā, ka varbūt tiešām viņš vairāk negrib būt ar tevi kopā, bet ir pārāk gļēvs, lai to pateiktu?varbūt, kamēr viņš nav ar tevi, ir kopā ar kādu citu, un tas nav dators?un varbūt tieši tādēļ, lai izvairītos no tevis, kamēr tu esi pie viņa, viņš spēlē spēlītes?
piedod, ja es kļūdos, bet es neticētu, ka tas ir tikai dators, ja, viņš, protams, ir normāls vīrietis
05.11.2012 08:19 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
arī ja esmu pie viņa, viņš viņu spēlē

Tas, ka džeks spēlē datorspēles Tavā klātbūtnē, neizslēdz iespēju, ka pārējā laikā tomēr nodarbojas ar ko citu. Un datorspēles, kā jau Sany teica, izmanto tikai kā ieganstu, lai nebūtu ar Tevi jākontaktējas.
Iespējams, ka vienkārši gaida, kad Tev apniks, un Tu pametīsi viņu.

Ar to negribu teikt, ka tā pilnīgi noteikti ir, bet nevajag ignorēt šo iespēju.
05.11.2012 08:33 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pajautā viņam, kas notiek, kāpēc pret tevi tā izturās utt. nu ievirzi sarunu pareizās sliedēs un neļauj atbildēt nekonkrēti un nepieļauj, ka izvairās, vai sāk tēlot aizvainoto
05.11.2012 09:00 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2009
Izklausās, ka viņa jūtas ir apdzisušas, ja reiz spēle ir svarīgāka par tevi. Reiz manai draudzenei bija līdzīgi, arī čalis atrunājās ar spēlītēm un klātbūtnē spēlēja, beigu beigās čalis atzinās, ka jūtu pret meiteni viņam nav un tas vairāk vai mazāk bijis dēļ seksa, tāds rezerves variants, kad paliek garlaicīgi.

Ieteiktu meklēt jaunu draugu vai nu, ja dikti mīli viņu, mēģināt uzkurināt jūtas no jauna.
06.11.2012 18:09 |
 
Reitings 74
Reģ: 03.11.2012
paldies, ceru, ka viņa jūtas nav pagaisušas.
rīt viņu satikšu un parunāšos.

arī agrāk katru dienu sarakstījāmies skype, tagad viņš atbild jā, nē, nezinu, labi, un kad paprasu ko viņš dara, atbild, un nepajautā nemaz ko es daru. VISPĀR NEINERESĒJAS PAR MANI :(
08.11.2012 22:56 |
 
Reitings 328
Reģ: 14.10.2012
Ja nemaldos, to sauc par datoratkarību. :/ Skumji, bet arī tā ir smaga atkarība..
08.11.2012 23:16 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nez kāpēc, bet man arī šķiet, ka tā nav spēle, kas viņu no tevis aizvilkusi... Vienkārši, kad esiciemos - neko citu negrib darīt, negrib kontaktēties, mīļoties utt ar tevi, izvēlas ''ātru laika notriekšanu''. Ja katru dienu spēlētu tās, tad diez vai stipri iebilstu, ka ciemojies, jo tad būtu vienalga vai sēdi uz dīvāna turpat blakus, vai kaut kur pavisam prom. Ja viņam ir citas interesantākas nodarbes, loģiski, ka teiks, lai nebrauc pie viņa... Nebūs visu dienu jāspēlē tikai spēlītes.

Bet tas ir tikai tāds variants.
09.11.2012 00:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
kāpēc jūs vispār divarpus gadu laikā nesākāt dzīvot kopā? ja pārāk ilgi nedzīvo kopā, arī tas būt par iemeslu, kāpēc izjūk attiecības. mēs nevaram visu mūžu tikai satikties ar otru. attiecībām ir jāpāriet nākošajā etapā. ja tas nenotiek un tu domā, ka drīzumā nenotiks, tad nav vērts uzturēt šādas attiecības. es nerunāju šajā gadījumā par to, ka puses ir norunājušas, ka vajag izdarīt finansiāli to un to un tad dzīvosim kopā. bet varbūt, ka pat labi, ka nepaspējāt dzīvot kopā
09.11.2012 10:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
zini, autore, man tā tā sen sen bija. nu izrādījās, ka puisis bija depresijā. tas arī bija iemesls, kāpēc pret mani tā izturējās. bet es domāju, ka ne tikai. iespējams, ka jūtas arī ir padzisušas. pajautā viņam, kādas problēmas viņu nomāc, kāpēc tā dara. pat, ja izsauksi uguni uz sevi, noskaidro patiesību. bet nu tad esi gatava sekām. jebkādām. katrā ziņā, kad dari ko tādu, tev jāsagatvojas pārmaiņām
09.11.2012 10:41 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Muļķības te dažas raksta. Na viņam cita. Vnk spēlē un viss. Iesaku tev neskriet viņam pakaļ,nezvani pirmā. Lai pats tev piezvana. To ka tu viņam skraidīsi pakaļ un lūgsies vēl vairāk atgrūdīs. Dari savas lietas,nodarbojies ar sevi,mācies. Ja puisim vēl jūtas ir,tad noteikti attapsies,ja nē,tad viss tur sakidrs:)
09.11.2012 10:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
varbūt vnk vajam kelēt speciālistu palīdzību. tāpat kā arlkolismu, cilvēks ar šo problēmu, reti, kad var pats cīnīties, ja tā tiešām ir datoratkarība
09.11.2012 10:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits