Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

HELP ME PLEASE

 
Reitings 3
Reģ: 02.11.2012
Hello girls! Man ir 18 gadi un problēma sekojoša - nav ko darīt brīvajā laikā! Es nemeklēju hobijus vai ieteikumus lasīt grāmatas, mācīties, adīt zeķes.. Man tas viss ir apnicis. Uz savas ādas izjūtu to, cik ļoti ir paveicies tiem, kas dzīvo Rīgā, jo tur iespējas ir ik uz soļa - es jau sen būtu apmeklējusi simtiem seminārus, kursus, strādātu praksē vietās, kas noder manai nākotnei. BET NĒ - es fiziski un materiāli nevaru izbraukāt tos attālumus. Ko lai vispār dara jaunieši!? Esmu izrakņājusies cauri visiem brīvprātīgajiem darbiem, visiem piedāvājumiem internetā, esmu bijusi jauniešu centros, bet neko neesmu atradusi. Viss aprobežojas vai nu ar Rīgu vai ar pulciņiem, kas atgādina skolu (mājturība, sarunas par kosmētiku, filmu vakari..). Es gribu kaut ko darīt, gribu iesaistīties AKTĪVI, gribu organizēt pasākumus, strādāt katru vakaru vai palīdzēt, vai vienalga ko... Esmu piedalījusies EBD, Gājusi uz Patversmēm jautāt, vai nevajag palīdzību (atteica); esmu sēdējusi bibliotēkā un mācījusies stundām ilgi lietas, kas noderēs nākotnē, centusies izbraukāt pasākumus Rīgā, kas ir ilgstoši un tiešām man noderīgi. Brīvajā laikā sportoju. Man nepietiek.
Sakiet, ko lai es daru? Ko Jūs darījāt tādā vecumā? Varbūt ir kāda organizācija, pasākumi, ko Jūs zināt?

Jau iepriekš lūgšu nepievienot komentārus par tēmu - tu vēl esi jauna, izbaudi dzīvi, kamēr nav jāstrādā, ej ballēties utt. Mani tas viss neinteresē ;)
02.11.2012 17:01 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ja nav noslēpums, tad kur tu dzīvo? Tad ieteikumus varētu tiešām meklēt konkrētākus.

Jums skolā nav skolēnu padomes, pašpārvaldes? Pilsētā kaut kādas skolēnu organizācijas, kas rīko pasākumus jauniešiem? Zinu, ka daudzās arī ne tik lielās pilsētās ir tamlīdzīgi aktīvisti, kas veido, piemēram, Helovīnos kaut kādus pasākumus u.tml. Ja ir, tad varbūt vari tam pievienoties, ja nav - pamēģini pati organizēt, meklēt tādus pašus aktīvos cilvēkus kā tu.

Tev ir tiesības? Ja nav, tad ļoti noderīgi būtu sākt iet autoskolā.
02.11.2012 17:08 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ā, ja tu zini, kādā augstskolā tu vēlētos mācīties, apskaties, vai tā nerīko kaut kādus pasākumus/kursus. Jā, sanāks gan jau braukāšana uz citu pilsētu, tomēr tas būtu arī ļoti noderīgi, jo gan palīdzētu sagatavoties CE, gan varētu sevi kaut kā parādīt tajā augstskolā.
02.11.2012 17:10 |
 
Reitings 3
Reģ: 02.11.2012
Dzīvoju Valmierā. Savas augstskolas pasākumos esmu jau piedalījusies pietiekami daudz - jau jūtos kā mājās :D
02.11.2012 17:13 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Es 17 gados atnācu uz Rīgu studēt, bet līdz tam... tiiik daudz ko darīju - 2x nedēļā dziedāju korī, 4x nedēļā trenējos volejbolā, piedalījos debašu turnīros, vadīju skolas pašpārvaldi, vadīju un plānoju ārpusstundu pasākumus pamatskolai, gatavojos matemātikas, angļu valodas, fizikas, ķīmijas olimpiādēm. Biju pilsētas tūrisma kluba dalībniece (devāmies laivu braucienos, piedalījāmies pilsētas svētkos, organizējām talkas, orientēšanās pasākumus). Rakstīju un režisēju lugas Teātra svētkiem. Tas viss mazpilsētā. Man jau šķiet, ka jebkurā LV nostūrī var visu ko saorganizēt, ja ir vēlme un apņemšanās. :)
02.11.2012 17:16 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu tajaa laikaa briivo laiku pavadiiju laukos straadaajot :) kameer neparcelos pavisam uz riigu...bet bija protams arii hobiji, izklaides - mochi, makshkereeshana, braucieni ar laivaam, utt...peec tam paraadiijaas attieciibas un sava briivaa laika vispaar nebija...
02.11.2012 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Nu, manā pilsētā jaunietis, izņemot dzeršanu un pīpēšanu, NEKO nevar iesākt. Pilnīgs pofigs un aprobežota pilsēta līdz pēdējam, ja vien the-boss teiktais būtu taisnība. :D
Es tavā vietā plānotu pārcelties uz Rīgu un studēt neklātienē, pārējo laiku strādātu un sāktu pierast pie Rīgas dzīves.
02.11.2012 17:35 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Tā ātri apskatoties, kas notiek Valmierā - izskatās, ka iespējas ir diezgan daudzas. Bet nu tu labāk, protams, zināsi, varbūt reāli tā arī nav.

Nu, manā pilsētā jaunietis, izņemot dzeršanu un pīpēšanu, NEKO nevar iesākt. Pilnīgs pofigs un aprobežota pilsēta līdz pēdējam, ja vien the-boss teiktais būtu taisnība.

Es gan sliecos domāt, ka the boss teiktais par to, ka vajag tikai vēlmi un apņemšanos ir patiess. Man, piemēram, draugos galerijās ik pa laikam uzpeld afišas, kas notiks Līvbērzē un ko rīko kaut kāda jauniešu pašpārvalde laikam (nezinu, kā tieši sauc). Un tas ir ciems.
02.11.2012 17:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!