Labrīt!! :) Jau pirms kāda lika biju minējusi, ka man tuvojas svētki un vaicāju pēc padoma, kur svinēt. Pieņēmu lēmumu tomēr spiesties dzīvoklī(nu ceru, ka gluži jau nebūs jāspiežās).
Tagad vēlos jums vaicāt - kura, jūsuprāt, ir vislabākā un garšīgākā torte uz pasaules? Bet tādu, kura nav pašam jāgatavo, lai būtu iespēja pasūtīt vai iegādāties gatavu :) Man pagaidām topā ir šī - http://www.laci.lv/index.php/lat/produkti/konditoreja/kukas/valriekstu-kuka/. Vēlos dzirdēt jūsu viedokļus - torte, no kuras "mēli var norīt," kur tāda dzīvo?:)
Dievinu "Moka" torti. (lick)
Bet kad nesen svinēju savu dzimšanas dienu, tad nesanāca nopirkt "Moku", nopirku melleņu torti. Bija garšīga, patika, ka pašas mellenes vietām ir iekšā :) http://www.arn.lv/xml/18812/big/Mellenite-torte(2).jpg
Vislabākās ir riktīgas lauku tortes - ar sviesta krēmu, ievārījumu, entajām biskvīta kārtām, pa virsu mana omamma lika marmelādi un augļus vēl. :) ehh, bērnība :) Bilde te tik tā, mana omamma taisīja skaistākas, bet šitādas var pasūtīt pie privātajiem, atvedīs uz mājām.