Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negribu viņu, bet pievelk tik un tā...

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Lūdzu, palīdziet man tikt skaidrībā - kas tas pie velna ir? :)

Sāksim ar to, ka man ir puisis, kuru mīlu, pamest negrasos un krāpt arī nē. Lai arī attiecības mums nav vienmēr bijušas spīdošas, šis jautājums vispār nav apspriežams.

Bet darbā iepazinos ar vienu puisi, un mums uzreiz uzplaiksnīja savstarpējas simpātijas. Sākās sarakstes, dzīvē mēs praktiski nekomunicējam. Ļoti patika tieši šīs sarakstes, uzmanības izrādīšana utt. Viņš jau to visu gribēja dzīvē pārvērst. Pāris reizes mēģinājām satikties dzīvē, kaut pusdienās kopā aiziet. Viņš mēģināja tuvoties, bet es uzreiz atgrūdu. Tā kā man ir mans mīļotais, nespēju pielaist nevienu sev tuvu.

Viņš ar to nebija mierā un tā nu mūsu kontakts izjuka. Bet es joprojām par viņu domāju, visu laiku, ilgojos. Bet tai pat laikā negribu viņu. Es nesaprotu, kā tas var būt? Esmu viņā samīlējusies, bet, kad viņš tuvojas, viss, nespēju viņu pielaist klāt, jo savu puisi nespētu nekad krāpt. Varbūt esmu ie'mīlējusies tikai virtuālajā tēlā, jo mums jau pārsvarā bija tikai sarakstes?
01.11.2012 12:12 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Es domāju, ka esi samīlējusies tajās emocijās - uzmanībā, aplidošanā, komplimentos. Jo tev tas pietrūkst attiecībās ar savu vīrieti. Bet pašu kolēģi tu nemīli.
01.11.2012 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Sāksim ar to, ka man ir puisis, kuru mīlu, pamest negrasos un krāpt arī nē.

Tad ar kolēģiem iesaku arī nesarakstīties un nemēģināt tikties ārpus darba, kamēr neesi draugu ar viņu iepazīstinājusi!
Dažreiz fantāzijas labāk paturēt galvā un nerealizēt, gribējās uzmanību, dabūji, bet kad vīrietis grib vairāk, tu nelaid sev klāt. Čakarē sevi, čakarē kolēģi un morāli krāp čali, domājot un ilgojoties pēc sveša.
01.11.2012 12:31 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Ja tā ir tikai aizraušanās-pāries!
Bet varbūt tu vnk baidies sāpināt savu draugu?(nav runa par krāpšanu, bet piem. attiecību izbeigšanu)
01.11.2012 12:31 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
piekrītu drostalas teiktajam. Tev pietrūkst to emociju. Man ar tā vienu brīdi bija - patika ar vienu kolēģi iedzert tēju - papļāpāt - tā uzmanībi bija vajadzīga kā ēst.. bet pats man viņš nemaz nesimpatizēja un es zināju, ka vairāk neko nevēlos ... bet ļoti gaidīju katru kontaktu ar viņu - katru parunāšanos.. tikšanos... Bet tas bija kaut kāds tāds pavisam īss posms.. laikam viss bija kaut kā sakrājies.. bet tās emocijas un gaidīšana pazuda pilnīgi dabiski nemaz tā īsti nesākoties ...
01.11.2012 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Murr murr ļoti precīzi aprakstīja manas izjūtas. Esmu kā traka, nespēju sagaidīt katru acu skatu, vēstulīti. Tas, ko tas viss man sniedz, ir mmm :) Bet fiziski klāt negribu viņu laist un negribētu būt kopā ar viņu

Murr murr un kā tu to pārtrauci?
Kā lai sevi noliek pie vietas, lai beidzu māžoties??
01.11.2012 12:37 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
kordelia - es pat nezinu - tas kaut kā vienkārši "nomira" (ajjj.. tas bija tik sen). Viņam laikam parādījās draudzene - es pat īsti neatceros.. bet mani tas arī pārāk neuzrauca... Mājās arī bija jūtams uzlabojums.. laikam tieši tad arī pārcēlāmies uz savu dzīvoklīti un pietika ar emocijām, kas bija mājās ... nevajadzēja vairāk neko no malas...

Noteikti kaut kas ir jāpamaina ... vajag jaunas emocijas ar esošo puisi - nezinu - varbūt der nomainīt dzīvesvietu.. vai vismaz pārkārtot esošo - nezinu nokrāsot sienas... varbūt vajag aizbraukt mazajā atvaļinājumā ... vai izdarīt ko neprātīgu - nu kaut ko kas krasi pamaina dzīves vidi - galu galā - nokrāso matus :D
01.11.2012 12:49 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
es arī domāju, ka tas ir no uzmanības trūkuma mājās
01.11.2012 13:04 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es piedāvātu šīs emocijas un labo garastāvokli mēģināt novirzīt savās attiecībās .. Ja izdodas, tad aizmirsīsi par random darba kolēģi un attiecības uzlabosies ar esošo :D
Vispār ikdienišķa situācija, jo katru dienu kopā esot ar kādu, mēs atsakamies no n-tajām iespējām, ko piedāvā dzīve. Reizēm kājiņa pietuvojas kraujas malai un ir kapeiku no paslīdēšanas .. iesaku atcerēties savu mīļoto, cik kopā ar viņu pārdzīvots un noteikti ir neskaitāmi jaukie momenti bijuši! Tas Tev dos spēku rīkoties pareizi .. (arī negatīvā nozīmē, ja šie jaukie momenti ir par maz)

Es savu 5.5 gadu laikā ilgajās attiecībās varēju simtām reižu nokrist no kraujas, bet nemaz nepieļāvu situācijas un brīžus, lai tas aizietu tik tālu, cik ir aizgājis Tavā gadījumā. Ja situācija ir jau tik tālu aizgājusi, tad nebrīnīšos par dažādiem iznākumiem .. tas tā - viela pārdomām ..
01.11.2012 13:07 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
nu ja shita turpinasi, tavs esoshais draugs pa to uzzinas, tad enivej bus jaaizskjiras draugs vai kolegis. Ceresim ka tev nepaslidees kaajinja.
01.11.2012 13:34 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
Tu varbūt esi atkarīga no iemīlēšanās sajūtas? :)
Zinu ka ir sievietes, kurām visu mūžu ir viens partneris, bet katru mēnesi "iemīlas" citos, bet tikai iemīlas un jūsmo
02.11.2012 00:39 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
mertisa :D:D:D



Nu, iespejams, tiesam Tev trukst uzmanibas no miilotaa, bet varbut esi iemilejusies koleegi, jo tavas un drauga attiecibas ir tiri vien pliks pieradums vienam pie otra un milestiba ir sen jau ka pagaisusi?
Man, personigi, sads izgajiens beidzas ar sapigu skirsanos, bet, kad sapes pargaja, tad sapratu, ka tas ieprieksejas attiecibas bija tuksas, mes galigi nederejam kopaa un taa bija speciga piekersanas vienam pie otra. Nja un tagad esmu kopa ar puisi, ar kuru nevainigi uzsakam sarakstieti.
02.11.2012 00:58 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
A ko? Nu ir ir tādas sievietes :)
02.11.2012 09:54 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es domāju, ka tu vnk neesi mierā ar to, ka viņš izbeidza jebkādus kontaktus ar tevi, un tas vnk lika sašķobīties tavai sieviešķībai.un vnk varbūt tu esi privātīpašnieciska. ja tā ir tad, pat, ja viņš tevi neinteresē kā vīrietis, tu tgd nespētu mierīgi nosēdēt, ja tu redzētu viņu ar citu vai vinš tevi ignorētu, jo tev vajag, lai viņš tev pievērstu uzmanīnu., tev to vajag priekš sevis, lai pašapliecinātos, bet klāt nelaidīsi.
bet var jau būt, ka esi viņā iemīlējusies bet sirdsapziņa un pieradums tev neļauj krāpt savu puisi
02.11.2012 12:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits