Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pr reinkarnāciju un dziesmu

 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Labrīt! Visām nedusošajām princesēm ;)


Šonakt nosapņoju dziesmu, par kuru šaubos, vai tāda maz eksistē
Bet sapnī dziesma bija ļoti skanīga un melodiska un viņas pavadījumā notika "flash mob" - cilvēki pāros sinhroni dejoja, pat atceros dažus deju soļus, skaisti vārdu sakot

Un dziesmu ar projektora palīdzību rādija uz ekrāna, video bija no 1963.gada (tas bija rakstīts) un dziesmu izpildija melnādains vīrietis uzvalkā, ar tauriņu, ne ļoti slaids, video bija melnbalts un kā ieraksts no skatuves. Dziesma lēna, ar tādu 50.gadiem raksturīgu pieskaņu, skaista.


Un es pat nezinu, ko tagad gribu ar šo pateikt :D laikam to, ka vai nu esmu nosapņojusi neesošu dziesmu (to mans prāts nepieņem) vai nu es to atceros un pati neatceros, no kurienes, jo dzirdēta nelikās (būtu mūziķe, varbūt spētu nospēlēt, taču ja dziesmu dzirdētu, noteikti atpazītu)

Un trešais variants- tāds, ka es ticu reinkarnācijai un tam, ka mums ir iepriekšējās dzīves. Un es esmu 100% pārliecināta, ka esmu dzīvojusi sākot no kādiem 1950.gadiem un tā līdz apmēram astoņdesmitajiem gadiem


Un tātad- vai jūsuprāt ir iespējams, ka cilvēkam ataust atmiņā kaut kas, ar ko viņš nemaz nav saskāries šajā dzīvē? Vai kādai ir tā bijis? Man, katrā ziņā, ir nācies ar ko tādu saskarties pie pilnas saprašanas un nomodā, jukusi neesmu.


Un otrais- ja gadījumā kāda zina kaut aptuveni dziesmu, video, kurš varētu atbilst manis aprakstītajam, droši sakiet!


Jūtos kā princis, kurš meklē savu melnādaino muzikālo pelnrušķīti :D
01.11.2012 09:00 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Es esmu nosapņojusi dziesmu, kuras nemaz nav. Un - tiešām, kuras nav (nevis, ko būtu dzirdējusi un vēlāk aizmirsusi), jo sapņoju, ka to izpilda mūsdienās darbojošs mūziķis.
Gan jau, ka arī Tev tā gadījies.
Kāpēc lai būtu tik neticami, ka Tavs prāts spētu radīt ko tādu?
01.11.2012 09:04 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
vnk dodies interneta dziļumos un meklē 60. gadu dziesmas.
01.11.2012 09:04 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://www.youtube.com/watch?v=fRgWBN8yt_E&feature=related un tada gara.Skaties bluza ,rokenrola muzikus.
01.11.2012 09:09 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
01.11.2012 09:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits