Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Asins analizes grutniecibas noteiksanai.

 
Reitings 57
Reģ: 27.06.2009
Sveikas meitenes.
Vai kada nevaretu man atgadinat, kura grutniecibas dienaa jau ir verts iet taisit analizi grutniecibas noteiksanai?
Sakumaa likas ka man tadas divainas izjutas ovulacijas del, bet tgd jau saku domat ka ir verts nodot analizes.
Arstei, protams, rit pazvanisu, bet vnk tgd nemiers dida un pat aizmigt .
Meitenes, kuram ir bernini - kadas bija jusu pirmas pazimes, neskaitot MR?
31.10.2012 01:58 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
pirmos 2.5 meeneshus pilniigi nekaadas. pat noguruma nebija.
31.10.2012 02:03 |
 
Reitings 57
Reģ: 27.06.2009
Man viena olnica baigi velk un bisku saap jau ceturo dienu...
31.10.2012 02:09 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
kazene, negribu biedēt, bet ar steigu ej pie ārsta. Stāvi rindā, lauzies iekšā, jo, ja tev sāp vienā pusē, tā var būt arī ārpusdzemdes grūtniecība, kas var vainagoties ar šausmīgām sekām.
Es pati neko īpašu nejutu. Esmu no tiem retajiem eksemplāriem, kam vēl bija mēnešreizes pēc bērna ieņemšanas, tāpēc vispār neko īpašu nepamanīju.
31.10.2012 02:22 |
 
Reitings 57
Reģ: 27.06.2009
Nu vot man ari jau saak bail palikt. Brauksu no pasa rita uz arsu, lai nem bez rindas. Ja pateiksu ka ir aizdomas, gan jau ka panems, vai ne?
Es protams, joprojam ceru, ka varbut normala grutnieciba iestajaas. Sakuma domaju uz ovulaciju, bet nu jau paris stundas, ka tada ka panika paradas... Un divaini ka tikai pa vakariem. Pa dienu gribeju braukt, bet pargaja, bet tgd atkal ir! Sviests!
31.10.2012 02:30 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Nu, nav par ko lieki satraukties, nevar neko zināt, vai ne? Tieši tā arī pasaki, ka tev ir tādas aizdomas, baidies, ka var būt ārpusdzemdes grūtniecība. Viņi nedrīkst tevi neņemt, jo tā ir lieta, kas var beigties arī letāli. Daudzas sievietes nemaz nezin, kas tas ir. Liekas, ka tās ir parastas menstruālās sāpes vai kas tamlīdzīgs. Tāpēc gaida kamēr sāk vājprātā sāpēt. Labāk ātrāk tikt ar to galā. Ceru, ka tev tomēr tas nebūs un vēlu veiksmi! :)
Jebkurā gadījumā, nestreso lieki, galīgi negribēju tevi sabiedēt. Vienkārši man pašai bija situācija, kad likās, ka ir tā ārpusdzemdes grūtniecība, bet nebija. Toties es daudz uzzināju par to lietu, tāpēc tagad esmu ļoti uzmanīga, jo tomēr tas ir nopietni, it īpaši, ja vēl kādreiz gribētu kādu bērnu...
31.10.2012 02:38 |
 
Reitings 57
Reģ: 27.06.2009
Paldies Tev liels, Ance!
Kamer Tu neuzrakstiji, man ta doma paris reizes iesavas prata, bet negribeju sev atzities, ka varetu tada iespeja pastavet. Bet ja jau ari kads cits saka, tad ir nopietnak tas viss jauztver. Un tas sajutas nav tadas, ka pirms MR, tas es ne ar ko nesajauktu, jo man loti sap pirmaja diena, bet pirms tam sapju nav. Man tagad ta kaa vairak velk viena puse un vakar bisku sapeja.
Ceru ka viss ok.
Tgd sezu uz izedu ledusskapi, jo stress nenormalakais. Draugam nebus brokastis no rita :)
31.10.2012 02:59 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
kazene, kā jūties? Vai viss izrādījās labi?
04.11.2012 18:02 |
 
Reitings 15
Reģ: 12.11.2012
Sveiki. Es te lasu, ja ir sapu viena puse, bet ja man ik pa pardienai viena puse, tad otra ne teiksim ta sap, bet vairak ka mazi krampisi? MR kavejas, taisiju testu, isti nevar saprast, ka ir. Loti gribam ar draugu berninju. Zinu, ka jaiet pie ginekologa, bet patreiz ar darba grafiku ir smagi. Varbut ir kas tads kadai bijis? Vai man ir veselibas probl. vai tomer varbut esmu stavokli? Paldies.
12.11.2012 20:12 |
 
Reitings 57
Reģ: 27.06.2009
Ebe, paldies ka apjautajies :-) Sen nav te buts.
Tatad story tads - stavokli nebiju, bet pie arstes neaizgaju ari, jo pa telefonu vina pateica ka viss ir ok... Vinas viedoklis balstijas uz to, ka es dzeru progesteronu un saja gadijuma tas ir normali tik stipri izjust ovulaciju. Februari man plisa cista taja puse, kur vilka un sakas iekseja asinosana. Pati vainiiga...
Maciba visam muzam...
12.07.2013 09:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits