Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko darīt?

 
Reitings 43
Reģ: 30.10.2012
Labdien!
Piereģistrējos un rakstu jums izmisuma vadīta.
Agrāk, es nodarbojos ar nelegālām un ne īpaši glaimojošām darbībām, neesmu bijusi eņģelis, es strādāju erotiskās masāžas salonā un tā + viegla dzīve, sīkāk nestāstīšu. Un ar to nelepojos.
Tagad man ir labs darbs, esmu diezgan pareiza uzņēmumā augsta persona. Ja kaut kas tāds nāktu gaismā tiktu gāzta ar lielu kaunu, tas ir mazākais...

Pirms pus gada es iepazinos ar vīrieti, uztvēru kā jauku sarunu partneri/draugu, padomdevēju, bet jūtas man pret viņu nav, un tad viņš kļuva pārāk uzmācīgs, rakstīja vēstules, zvanīja, reiz uz ielas burtiski izleca priekšā un mani tas sāka nomākt, es viņu atraidīju. Kam seko bieži zvani, draudi, viņš manu pagātni kaut kā ir uzzinājis, es ne par ko nebrīnos, jo ir speciālists šādās tādās lietās. Un tagad uzstādīja ultimātu, man jāmaksā viņam liela summa mēnesī un jāpārguļ ar viņu, ja ne visiem izstāstīs manu iepriekšējo dzīvi, ir reāli pierādījumi viņam, nosauca faktus ko tiešām neviens cits kā es nevar zināt.

Ko man darīt?

Policijā griezties nevaru jo nav rīcības no viņa! Vien dažas sms, kuras visdrīzāk neviens neuztveru nopietni.
Man ir draugs jau pus gadu, un ja viņš uzzinās es salūzīšu, jo viņš mani pametīs, zaudēšu darbu, mana dzīve būs izpostīta.

Ko jūs darītu?
30.10.2012 19:28 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Vispār, briesmīgi. Ja ar draugu būtu kopā ilgāk, iespējams varētu uzsūtīt šo, bet pusgads. :/ Nu, es tiešām nezinu kā rīkotos.

Bet pazīstu sievieti, kurai 90. gados uzmācās bandīti, un bija par ko, bet viņa šiem bandītiem uzsūtīja citus bandītus. Izklausās diezgan baisi. :D Varbūt iebiedē viņu ar kādu lielu un spēcīgu draugu?
30.10.2012 19:32 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
UN VISPĀR - lai arī ko Tu neizlemtu darīt, nemaksā viņam un neguli! Tā ir viena pretīga šantāža, nekas labs no tā nesanāks.
30.10.2012 19:34 |
 
Reitings 150
Reģ: 29.01.2009
Tas, ka ar viņu pārgulēsi un katru mēnesi skaitīsi naudu, tas tik tiešām neko neatrisinās, gluži pretēji, tas viss ieies vēl lielākā ellē , nekā šobrīd esi nonākusi. Es tavā vietā izstāstītu visu tavam esošajam draugam, jo :
1) Labāk to visu viņam dzirdēt no tevis, nekā no tā otra idiota;
2.) Ja ar to idiotu pārgulēsi, būsi piekrāpusi vēl vairak tagadējo draugu.
Ja tavs esošais draugs tevi ļoti mīl, sapratīs tavus motīvus un palīdzēs tik vaļā no tā idiota.
30.10.2012 19:37 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
situācija tiešām neapskaužama - nekādā gadījumā nepiekrīti šādai šantāžai, jo kur gan garantija, ka pēc mēneša viņam nevajadzēs vēl lielāku summu no tevis. es tavā vietā laikam krātu visus pierādījumus, ka tiec šantažēta, un dotos uz policiju
30.10.2012 19:37 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es pateiktu ,lai izstaasta par mani visiem -manu "sausmiigo dziivi" ,un lai tinaas prom ,peec iespeejas aatraak...!Godiigi!Tie ,kuri ir iisti draugi ,sapratiis tavu "sausmiigo pagaatni"...nu tiesaam !!!!Triec to puisi rataa!Vins no manis buut riktiigi "dabuujis ieksaas"!:D
30.10.2012 19:41 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Es darītu to pašu ko Emmanuelle. Lai trallina apkārt. Pieauguši cilvēki nebaumo,ja šis to darīs,tas nozīmē,ka ir lohs un mani nav pelnījis.
30.10.2012 19:44 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Nu es varu mazliet no savas dzīves pastāstīt..
Bija kāda nenormāli greizsirdīga meitene, kur iedomājās, ka gribu atņemt viņai puisi. Ar puisi bijām no vienas kompānijas, lieki teikt, ka mani viņš nesaistīja kā mīļoto.
Viss bezsakars ievilkās tik dziļi, ka meitene draudēja man ar nāvi, ka uzsūtīs cilvēkus, utt.
Reāli, man pierādījumu nebija, bet bija tikai kluba video, kur bija redzams kā viņas draudzene viņu tur, lai neuzbruktu man.
Zināju, ka video tik vienkārši nedod, bet vienalga gāju un rakstīju iesniegumu policijā. Policija gan atzina, ka neko nevar uzsākt, bet viņi pieņēma manu iesniegumu un tai meitenei tajā pašā vakarā tika zvanīts un izteikts brīdinājums no policijas.

Ja tam nozīme, tad tas nenotika Rīgā.
30.10.2012 19:54 |
 
Reitings 137
Reģ: 23.10.2012
Visi piedzimst daudz maz vienādi, kāpēc izaugot viens ir labs cilvēks, bet otrs retais kroplis? Sūti viņu tik tālu, cik vien ir iespējams.
30.10.2012 19:54 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
kaadi ir tie pieraadiijumi? bildes? kontrakti? video? ja tikai zinaami dazi fakti, kurus pieraadiit ir gruuti vai nevar, ir tikai vinja vaards pret taveejo. noliedz visu, taapat neko nepadariis. tikai tev jaabuut ir par sevi ljoti paarliecinaatai un tad cilveeki neshaubiisies par tavu vaardu pareizumu.
plus, ja taa bija tikai erotiskaa masaazja un biji par miiljaako kaadam uznjeemeejam, tur nav ko dizi kauneeties. ta jau pusei lv shovzvaignju un biznesmenju sievaam buutu jaanolien eenaa deelj taa.
30.10.2012 20:04 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Piekritīšu Kristai!
Nu pamēģināt ar policiju tu arī vari, ja nu izdodas iebiedēt?
30.10.2012 20:14 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja pakļausies šantāžai, tas nebeigsies tik ilgi, kamēr nepaliksi bez naudas. un pārgulēt ar viņu nenāksies tikai vienu reizi vien. un ja tavs draugs ko šādu uzzinātu, tad domāju, ka vēl grūtāk viņam būtu ar to samierināties. nu ko, saņemies un izstāsti laikam. un ej uz policiju. vismaz tev būs reāls iesniegums. pēc tam jau vieglāk varēsi no viņa tikt vaļā. drīzāk sarīko tā, ka piekrīti viņam iedot tjipa naudu, bet nepārguli noteikti. tad, kad esi iedevusi naudu, tad ej uz policiju. tas ir , labāk pārskaiti viņam uz bankas kontu viņu. vismaz būs pierādījums
31.10.2012 14:06 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
ir telefonā iespēja ierakstīt sarunu. gan dzīvajā, gan vienkārši tāpat, dzīvajā. Neesi par to domājusi? Paprovocēt viņu uz "draudu izteikšanu" vai vēl kaut ko tādu?
31.10.2012 14:37 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es pateiktu, lai stāsta. Kādēļ? Jo pārgulēt un prasīt naudas summas viņš varēs visa mūža garumā, a kaunu var pārdzīvot.
31.10.2012 14:39 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Šantāžai nepakļaujies gan. Bet varbūt risinājums būtu izstāstīt savam vīrietim patiesību. Jeb Tu domā nekad viņam to nestāstīt? Nē, nu var jau arī tā, tomēr pastāv iespēja, ka viss nāks gaisā. Maza mums Latvija, maza.
31.10.2012 14:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits