Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smieklīgi, bet...

 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Nesaprotu kas īsti notiek. Agrāk, pirms gadiem diviem, trijiem, no puišiem nevarēju atkratīties, daudzi rakstīja, uzrunāja tusiņos utt., taču tagad... Nekā!!!! Izskatā, manuprāt, esmu palikusi simpātiskāka, koptāka un arī pašpārliecinātāka. Senāk biju ļoti kompleksaina, neapmierināta ar savu izskatu, bet tad puiši apkārt lidinājas, tagad viss mainījies. Tusiņos noskatos kā ar manām draudzenēm koķetē, uzsmaida utt., kamēr es maliņā stāvu un man burtiski gribas raudāt! Turklāt draudzenes nereti man atgādina, ka tas un tas viņām uzrakstījis, tas pagājušajā ballītē līdis klāt. Es vienkārši gribu kliegt!!! Labi, man ir puisis (kurš, diemžēl, alkohola reibumā mīl pakoļīt citas), bet es tomēr gribu kādu uzmanību no citiem. Patiesībā esmu izsecinājusi, ka tas viss sāka notikt tad, kad mana pašpārliecinātība auga, es kļuvu, iespējams, iedomīgāka par savu izskatu un ar to atbaidu pretējo dzimumu. Kur vispār loģika? Nezin pat ko gribu dzirdēt no Jums, iespējams kādai bijis līdzīgi?! Nesaprotu ko darīt - censties sev ieskaidrot , ka esmu neglītene, nevienam nevajadzīga vai pēc tā visa būt apmierinātai ar sevi?!
30.10.2012 00:52 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Jā, vairs arī negribas iet ārā uz nedēļas nogLēm, jo zinu, ka man sāpēs, ka man netiek nekāda uzmanība.(tikai no pazīstamajiem un draugiem)
30.10.2012 00:53 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Un vēl šodien "jumtu norāva" tas, ka uz ielas manai draudzenei pateica, ka viņa ir smuka (tiesa gan, piedzēries džeks, bet tomēr...) kamēr uz mani nemaz nepaskatījās. Un es tiešām neesmu nekāda pelēkā pele.
30.10.2012 00:57 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Vareetu zheeloties tad, ja visu savu muuzhu nepieveerstu preteejaa dzimuma uzmaniibu vai ja uz doto mirkli nebuutu miiljotaa cilveeka, citaadi tagad gribas teikt krievu izteicienu - s zhiru besitsa.
30.10.2012 00:59 |
 
Reitings 368
Reģ: 12.04.2011
Tieši tā pašpārliecinātība mēdz atbaidīt, turpretim, kautrīgums mēdz pievilkt pretējo dzimumu. Ieteikums - vairāk smaidi, un esi pozitīva, tādi cilvēki patīk apkārtējiem.
30.10.2012 01:01 |
 
Reitings 368
Reģ: 12.04.2011
Un par to iedzērušo čali - gaumes dažādas, neesi tak lats :D
30.10.2012 01:02 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Viegli teikt, ja visu laiku esi bijusi"topā", bet vairs uz tevi pat nepaskatās. Es saprotu, stulbi gruzīties par ko tādu, kājas man ir , rokas ir, viss kārtībā, betmans ego tiek pamatīgi iedragāts.
30.10.2012 01:02 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Paldies zaikina, pasmaidīju :)
30.10.2012 01:02 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Drizak mekle draugaa problemu.
Iespejams neesi laimiga. Un to var just, lai cik skaista, seksiga Tu nejustos. Laimiga ir daudz iekarojamak, manuprat.
Vismaz es esmu ta noverojusi.
Vel - var nereti just, kad meitenes izmisigi velas, lai vinam pievers uzmanibu (ari ja to uzkritosi neuzrada), bet ar kadu no manjaam to vnk var just. Tas uzreiz nav interesanti.

Viriesiem tacu patik parsteigt, iekarot, iegut, ko nevar, nevis kas pats krit rokas...
30.10.2012 01:04 |
 
Reitings 46
Reģ: 15.08.2012
Nu varbūt tu esi vienkārši superduperskaista un seksīga un tāpēc puišus ar savu skaistumu tā kā `iebiedē`? Es nezinu, vienkārši ienāca prātā. Man ir pāris tādas pazīstamās/draudzenes, kuras kā no žurnāla vāka izkāpušas, tiešām ļoti simpātiskas un vīrieši īpaši nelien klāt, jo domā `es jau tāpat nebūšu viņai pietiekami labs` vai kkā tā. Vai arī `ai, kāda jēga, tādai skaistulei jau tāpat pavisam noteikti ir draugs`. Nu tas tā..
30.10.2012 01:05 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Izklausies no tām, kurām katrs kāda bomža uzsvilpiens ir pierādījums nepārpējamajai pievilcībai. Ar steigu rūpējies par savu zemo pašapziņu! Sevis patikšanai nav jābūt atakarīgai no tā, ko kāds sētmalē ir pateicis.
30.10.2012 01:06 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Nu es, ja buutu viirietis, arii neskatiitos uz aiznjemtu meiteni, kurai sakaapis galvaa un seja shkjobaas no skaudiibas. Taa tas izklausaas peec situaacijas izklaasta.
30.10.2012 01:08 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Man atkal uz ielas labi ja kads pasaka labdien vai kko paprasa un tas ari viss,talak nekas neseko.
Vel pedeja laika vai nu ar acim mani kaads aped, vai ari uzsmaida kads un ta ari telef. numurinju man nevienc neuzprasa ka te dazham cosmo forumietem. Kas pa lietu a ?
briesmone esmu vai kaa? :D
30.10.2012 01:08 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
vai tieshaam probleema ir tajaa, ka neviens neskataas, jebhsu tomeer tavs puisis, kas dzeerumaa koljii citas? un tas, kas sievieteem liekaas skaists, kopts paskats, viirieshiem var likties smiekliigs, nepievilciigs. atskaitot dazus indiviidus, paarlieki sakopta sieviete parasti atbaida.
30.10.2012 01:33 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Man gan nepavisam neradās iespaids, ka Tev būtu augsta pašcieņa, un Tu būtu atbrīvojusies no kompleksiem, ja apskaud draudzeni, kurai uz ielas dzērājs pateica, ka šī smuka esot.
Man agrāk arī tā biežāk gadījās, pēdējos gados vairs nenāk tādi klāt. Es par to tikai priecājos. Tas taču tieši besī ārā, ja kaut kādi apšaubāmi subjekti uz ielas nāk klāt un saka komplimentus un mēģina uzsākt sarunas, liekas - ko gan viņš no sevis iedomājas? Es pati zinu, ka esmu smuka! :D Man nav vajadzīgs tāda cilvēces atkrituma apliecinājums. Bet laikam jau no malas izskatos jauna, kautrīga un miermīlīga (gan jaunāka, gan kautrīgāka, nekā esmu patiesībā), tāpēc viņi iedomājas, ka esmu arī nepārliecināta un viņu "ģevuška, vi očeņ krasivaja" uz mani atstās kādu iespaidu. Vēēē.
Es to vērtēju tikai un vienīgi pozitīvi, ka tādi mūdži vairs nepiesienas ar saviem komplimentiem.
30.10.2012 07:57 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Un - jā, viss var būt, ka šim Tavam pašvērtējumam pamatā ir attiecības ar Tavu džeku.
Ir pāri, kur to neuzskata par problēmu, ka "koļī citas", jo zin, ka tāpat vakarā rātni atnāks mājās. Personīgi es to neuzskatu kā labāko attieksmi, man tas nešķiet pareizi. Acīmredzot, arī Tev nē. Un tomēr Tu esi attiecībās, kurās džeks dzērumā nespēj sevi nokontrolēt un uzvesties, kā pieklātos.
Padomā - kāpēc tik ļoti gribi svešu vīriešu apliecinājumu savam skaistumam? Tavs vīrietis neliek Tev justies iekārojamai, vērtīgai? Vai arī Tu tieši vēlies viņam "parādīt", ka esi tāda, lai viņš apdomājas un pārvērtē savu uzvedību? Ka visi Tevi grib, lai viņš priecātos, ka ir dabūjis (nevis izrādītu uzmanību citām)?
30.10.2012 08:10 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Piekrītu tam, ka sievietēm, kas no žurnāla vāka izkāpušas, ir bail iet klāt, jo tāpat zināms kas, sekos - atraidījums :D Priekškam sevi aplauzt? Pats gan neesmu nekāds neglītenis un domājams nebūtu skaistai sievietei kaunsman blakus stāvēt, bet cik reizes neesmu aicinājis tādas uz deju - 90% atteikumu!!! Tikai tāpēc, ka viņas iedomājas, ka mani interesē kas vairāk par vienkāršu deju?! Es tagad vienkārši nospļaujos un aicinu tās, kas viduvēja izskata, jo mani interesē tikai deja :D Patīk atbrīvotas un smaidīgas :D Tās, kas pārspīlēti rūpējas par savu izskatu un uzskata, ka tas ir pats svarīgākais - lūdzu atmostieties no šī sapņa:D Jā, var teikt, ka vispār nekontaktējos ar stīvā izskata sievietēm, kas pārspīlēti rūpējas par savu izskatu ..

Atbalstu arī Zaptesburkas viedokli.
30.10.2012 09:02 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Man gan tracina,ka kāds pasak ''kis,kis'',uzsvilpj vai piesienās :D
30.10.2012 09:06 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Piekrītu zaptesburka'i, ka problēma ir tavās un drauga attiecībās. Visticamāk, ka nejūties novērtēta, un tāpēc meklē uzmanibu no malas.

Man parasti reti pretīgi paliek, ja kāds dzērājs vai krievvalodīgs sportists ar zobu iztrūkumu apber ar ''komplimentiem'', tāpēc cenšos tādus apiet ar milzīgu līkumu. Pirmkārt jau tāpēc, ka mani neuztrauc tāda indivīda viedoklis, vai tas būtu pozitīvs, vai negatīvs.
30.10.2012 09:18 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
paliec veca! :D
30.10.2012 09:20 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Esmu ievērojusi, ka, jo parastāk esmu apģērbusies- džinsi, bezpapēžu apavi, vienkāršs džemperis, jo lielāka uzmanība tiek :D
30.10.2012 09:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits