Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es mīlu viņu.

 
Reitings 12
Reģ: 29.10.2012
čau, čau.
lieta tāda ka esmu šķīries ar meiteni. mes bijām kopā divus gadus. viņa mani mīlēja es viņu. viņa man teica tik daudz, tik daudz labas lietas ka sirds straujāk sitās. viss bija ideāli. bijām neprātīgi iemīlējušies. bija arī problēmas, bet tā ir visās attiecībās. sadarīju muļķības, biju stūlbs. bet visu aizmirsām. nesen viņa aizbrauca uz itāliju atpūsties, pirmstam raudaaja ka bus grūti un ilgosies. bet tad kāda dienā raksta kad grib šķirties jo es pārāk uztraucos par viņu. bet tas ir tikai normāli par cilvēku kurš tev ir svarīgs. tgd jau ir menesis pagajis kops neesam kopaa. bet es ciinos un cenšo viņu atgūt. es daru visu,esmu viņai pa šo laiku tik daudz dāvājis, tik daudz jauku lietu. gredzenu puķes. ceturdien man ir restorana rezerveets galdiņš un tad veel kino biletes aizsuutiiju, tikai la vina man piedotu.tgd visu laiku sazvanamies bet viņam nai atrūz saka ka nekur negrib braukt un negrib mani satikt. saka jau taadas lietas ka nemiilot mani un nekad vairs nebuusot ar mani. ko man darīt? kā jus domaajat man veel ir verts censties? ciniities? tās jūtas ko viņa man teica no visas sirds var tik vnk izgaist? un tgd iztureeties taa itka es butu kkada nieciiba.... KO MAN DARĪT?
29.10.2012 18:03 |
 
Reitings 1
Reģ: 30.10.2012
Es tavā vietā padomātu ko tu izdarīji. Teikt, ka piedod, patiešām piedot un aizmirst ir divas ļoti dažādas lietas. Iespējams viņa teica, ka piedod tev tavas kļūdas, jo mīlēja tevi, bet meitenes vienmēr pārdzīvo nodevību un no pieredzes saku, ka to piedot ir ļoti grūti un to var izdarīt tikai pēc ilga laika. Un ja tu jautātu man, tad es teiktu, ka diez vai jūsu attiecības bija tik ideālas un mīlestības pilnas kā tu stāsti, ja jau viņa tik vienkārši varēja no tevis šķirties. ļauj meitenei dzīvot un dzīvo arī pats. Tu esi uz robežas, kad tā uzmākšanās var kļūt par apsēstību un tad jau ir nopietnas problēmas. Mīlestība nepāriet, tā vienkārši mainās. Dot laiku un arī tavas jūtas pret viņu kļūs par labākajām atmiņām no jaunības un viņai tā pat. Nesabojā to!
30.10.2012 21:49 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Nav pasaules gals, vnk ir beidzies kāds stāsts...
Ar katru nākamo ir labāk.
Ui, man pirms 6 gadiem arī bija (mīlestība), ka pameta mani pie tam BEZ paskaidrojumiem....ui kā sāpēja, bet neuzbāzos ar savu personu...liktenis lēma mums vairs nesatikties. Nu ko man tagad nomirt? Nē,satiku labāku:) Jā, sāpēs, ilgi, bet tas ir laika jautājums. Viss liecina, ka viņa nav Tevis vērta (piedod). Kkur gaida Tava īstā...
Tu esi foršs un nevajag sevi žēlot!
30.10.2012 11:42 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
No savas pieredzes varu pateikt, ka jūtas var tā pēkšņi mainīties. Es savam ex arī teicu, ka nezinu kā pārdzīvotu šķiršanos kādreiz, bet nu satiku savu īsto dzīves vīrieti un ātri tiku pāri iepriekšējām attiecībām.

Tava meitene vēl aizbrauca uz Itāliju, saprata cik tur ir jauki, pārdomāja jūsu attiecības, tavas sastrādātās neģēlības un saprata, ka nevēlas kopā ar tevi veidot savu dzīvi, gan jau izdomāja, ka īsti tomēr tev nevar piedot!

Domāju, ka tev vismaz jāietur kāda pauze un mazāk jāskrien viņai pakaļ, jāsaņemas un jāparāda cik tev jauki bez viņas - tas parasti meitenēm nepatīk, tad viņa sāks domāt, varbūt vēl pārdomās un pati sāks skriet tev pakaļ.

Un daļai meiteņu nepatīk zēni bez mugurkaula - jauki jau ir, ka skrien pakaļ, bet kas par daudz tas par skādi, nevajag kļūt arī par lupatu. ;)
30.10.2012 11:24 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka viņai apnika pārlieka uzmācība un neatlaidīga interesēšanās. Itālijā izdevās pabūt vienai, atvilkt elpu un iepatikās tā sajūta. Un, neizlasīju visu diskusiju, bet jāskatās, cik tās sadarītās muļķības lielas un svarīgas. Bet, ja arī izlīgsiet, tad iespējams būsi viņu pieradinājis pie tonnas dāvanām par katru kašķi un tad, kad ko sagribēs tā kaprizēsies vienmēr. Man arī tik traka skriešana pakaļ liktos slimīga un atgrūztu. Īeteiktu vnk ieturēt pauzi, paskatīties uz visu no malas, atslābt un tad jau redzēs. Ar varu mīļš nebūsi tā kā tā.
30.10.2012 11:14 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu palasīju vairāk. viņa ir tev nolēmusi atriebties. tā jau nu nemaz nav cildenākā cilvēka īpašība, bet cietēja beigās būs viņa. domāju, ka viņa sapratīs, ka tas ir bijis muļķīgi, kad jau būs par vēlu. lai gan ceru, ka nē. un šajā gadījumā tev nekādā gadījumā nevajag skriet viņai pakaļ vairs. NEKAD. jo savādāk viņa barojas no tavām ciešanām.
bet varbūt viņu vnk visu laika grauza tas sliktais, ko tu izdarīji un viss. varbūt viņa vnk saprata, ka nevar tev to piedod un ceļojumā viņai bija laiks visu pārdomāt un saprast, ka tu varbūt viņu tik ļoti sapināji, kas tas jau ir pārsāpējis, bet kopā bija ar tevi tikai pieraduma pēc. jebkurā gadījumā-liec mieru. lai viss dabiski atrisinās.gan jau tāpat nebūs viņa tava vienīgā visu mūžu. padomā par to no šāda skata punkta. jā, tev sāpēc, bet kaut vai pēc gada vai 5 gadiem atradīsi citu.
30.10.2012 11:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu sadarīji muļķības un varbūt tu arī tagad par to maksā.
lai paiet laiks. varbūt viņa pārdomās. tik neatlaidīgam esot, tu vinjai vnk piegriezīsies. nu reāli vienreiz dzīvē redzēju, ka neatlaidība 3 gadu garumā atmaksājās. bet, vai tas ir to vērts? tu esi uzzinājis iemeslus, kāpēc viņa tā rīkojās?
cik saprotu, šī šķiršanās nav pēkšņa, un tam ir iemesls, un cik noprotu, tu izdarīji kko nesmuku (visu diskusiju nelasīju). ja tā ir tad rēķinies ar sekām. reti, kad mums tiek dotas 2.iespējas.varbūt arī tev viņa nekad nedos 2.iespēju.
ļauj viņai apdomāties.
30.10.2012 11:03 |
 
Reitings 161
Reģ: 06.09.2011
ED pilnīgi piekritu vissakarīgakais ietikums! Igor, ta tiešām taisnība! Uzsāc veltīt laiku arī sēv! Domā par nakotni... Vai tiešam tā ir vienīgais ka verts dzīvot un pārdzīvot, ja tas nav pat ar atbildi un ievērību no ta cilvēka par kuru domā! Tagat kamēr rakstu man skan dziesma ar vardiem :
You told me
there's no need
To talk it out
Cause its too late
To proceed
And slowly
I took your words

No looking back
I wont regret, no
I will find my way
I'm broken
But still I have to say

It's alright, OK
I'm so much better without you
I won't be sorry
Alright, OK
So don't you bother what I do
No matter what you say
I wont return
Our bridge has burned down
I'm stronger now
Alright , OK
I'm so much better without you
I won't be sorry .... nu varbūt arī nepilnīgi var attiecināt uz tavu situāciju... Bet zin mūzika ar palīdz!!! Un no manis tev novēlējums ieraudzīt savas iespējas paraugoties apkārt! Ja pieversīsi uzmanību pamanīsi, ka esi vērts ka vairāk!
30.10.2012 02:01 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Ehhh...nu sanācis ir tā,kā ir sanācis. Samierinies un dzīvo tālāk. Paļubomu kopā nenodzīvosiet ar šitādu scēnu!
29.10.2012 21:36 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Skaisti, protams, ka vīrietis it kā cīnās par savu mīlestību, bet brīdī, kad sieviete rāda STOP! zīmi, Tev ir jāprot apstāties. Es personīgi negribētu sev blakus vīrieti, kurš manās rokās būtu kā plastalīns. Atceries, ka mīlestību nevar nopirkt, ja Tu viņai vairs neko nenozīmē, tad tās Tavas dāvanas un visi citi cēlie izgājieni neko nemainīs.
29.10.2012 21:32 |
 
Reitings 201
Reģ: 07.06.2012
Igor, man bija līdzīgi, es biju Tavā vietā. Un zini ko? Tagad ir jau 2.mēnesis un es jūtos fantastiski, jo patinot visu atpakaļ, nu nemaz nebija tik labi...
Uzzināju, ko tas cilvēks par mani šobrīd runā un kāds viņš bija patiesībā un man pat sevis žēl paliek, ka izniekoju pāris gadus un palaidu garām citus, ar kuriem, iespējams, būtu reāli laimīga.
Nav vērts skriet pakaļ, ja meitene acīmredzami negrib! Tu zaudē pašcieņu un, tāpēc jūties vēl sliktāk. Nu Tu esi jauns, Tev vēl būs tik daudz iespējas. Ja tā notika, tad redz, ka nav viņa Tev īstā. Viss, kas notiek dzīvē ir ar konkrētu iemeslu un tur mēs neko nevaram labot.
Būs labi, ja ne labāk, tad savādāk! :)

P.S. Iesaku ipārtraukt kontaktu, ja meitene tiešām būs īstā un Tu viņai kko nozīmēs, pati Tevi sameklēs, bet Tu pa šo laiku jau būsi paspējis visu apdomāt un sapratīsi, kas un kā ir labāk.
Galvenais nežēlo sevi, no tā tikai sliktāk paliek! Skandini sev, ka esi stiprs un domā par to kādas iespējas paveras un tad būs ok! Tici man! Es tagad katru rītu ceļos ar smaidu sejā un izbaudu katru dienu, ko agrāk nespēju! :)
29.10.2012 20:22 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ja iznjemam dalju par Igora kraapshanu, tad es veeleetos, lai kaads taa gribeetu patureet mani. Elastiigaas saites princips jau totaali liidz kaklam. To saku taadeelj, lai paraadiitu, ka ne visaam shaada uzmaniiba shkjistu uzmaaciiga un nobiedeetu, kaa te vairumam shkjiet.

Autoram noveelu sastapt jaunu, forshu meiteni, kas aizeenotu sho te.
29.10.2012 20:04 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
piedod, ka esmu tik skarba, es vienkārši ļoti labi varu iedomāties sevi tās meitenes vietā. viņa grib sākt jaunu dzīvi, pati vēl jauna droši vien, nezin īsti, ko grib. bet tu reāli traucē viņai attīstīties.
turies, domāju, ka tev viss būs ok. pēc gada par šo jau tikai smiesies.
29.10.2012 20:00 |
 
Reitings 63
Reģ: 23.08.2011
Ja ilgi turpināsi cerēt,palaidīsi garām kādu citu,labāku. Un uz ko tieši tu ceri? Ka viņa izdomās "ai, es viņu tomēr mīlu" ņemsi viņu atpakaļ līdz brīdim, kad viņa atkal pārdomās?
Vēl svarīgs un īpašs viņai esi, jo attiecības nesen beigušās un viņa tevi arī vēl nav aizmirsusi, taču neizskatas, ka viņa atgriezīsies.
29.10.2012 19:58 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
tu vēl esi mazs egoistiņš.
"man grūti...", "kā es varu?".. blā, blā.
vecīt, mazāk domā par sevi. viņa tevi negrib. tu neko nevari mainīt. labāk padomā, kā tu vari pilnveidot sevi - sevis dēļ. tā nav mīlestība, tā jau ir apmātība. pazīstu vienu džeku, kurš "atdeva" savu draudzeni savam labākajam draugam. neko nesakot, klusu, mierīgi, bez scēnām. mājās džeks raudāja kā kucēns, bet neko neteica nedz savam draugam, nedz bijušajai meitenei. viņš redzēja, ka viņa ir laimīga un ar to viņam pietika. tā ir mīlestība.
29.10.2012 19:57 |
 
Reitings 12
Reģ: 29.10.2012
beidzās ar to ka uzzināju ka viņa ir konkrēta m****. tad man bija vienalga tad es uzreiz sapratu ka nav jeegas, nejau dēļ tādas meitenes. viņa lika neuzticēties nevienam, dēļ tā ko viņa izdarīja, netikai vienu reiz.
un ši meitene kas tgd, kas tiešām ir pretstast pirmajai, kas man ir teikusi tādus vārdus, kas vnk paceļ mani debesīs. un ja man bija grūti uzticēties, biju pārāk greizsirdīgs jo man bija bail ka tas atkārtosies. kā es varu padoties, ja viņa saka ka esmu svarīgs un īpašs. ka lai es padodos? jā saprotu ka man ir jāliek viņai miers. SAPROTU!!!! un centīšos to darīt... bet es gaidīšu un varat mani noniecināt apsaukāt ka esmu nīkulis un vel nez kāds. droši. cerība mirst pēdējā.
29.10.2012 19:47 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Es laikam varētu par šo tēmu izteikties vēl un vēl..

Ko te var saskatīt skaistu?
Ja meitene saka nē, bet puisis neatkāpjas un turpina veltīgi cerēt un pats sevi sāpināt.. Filmās varbūt tā ir, ka pēkšņi otrs saprot, ka tomēr ir pieļāvis mūža lielāko kļūdu, abi saiet kopā un dzīvo laimīgi. A dzīvē cik bieži tā notiek? Ja vienam nav jūtu, tad sliktākajā gadījumā saies kopā tikai aiz žēluma, un tas būs VĒL stulbāk.
Normālās attiecībās vajag divas puses- abas, kas grib būt kopā. Un ir jāmāk atlaist otrs cilvēks, ja ne viņa dēļ, tad pašam sevis dēļ. Apmatība nav skaista.
Cita lieta ir, ja pāris sakašķējas uz brīdi un tad viens otram izrāda rūpes un interesi, lai atkal viss būtu labi. Bet te meitene jau mēnesi kā ir pateikusi skaidru nē.

Igor, tā kā Tu pats neredzi, kas un kā, tad iesaku vienkārši laiku.. ar laiku aizmirsīsies, vai vismaz pāries viss šis trakums. Acīm redzot neesi pietiekoši stiprs, lai pats sev ieskaidrotu, kas notiek.
Katrā ziņā veiksmi Tev! :) laiks dziedē.
29.10.2012 19:35 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Igor, un kā beidzās tās iepriekšējās attiecības? Kā Tu tad tiki galā? Kāpēc tagad tik ļoti grūtāk?
Attiecības mēdz beigties. Ja Tu tai meitenei vēl vairāk uzbāzīsies, tad tikai vēl jo noteiktāk tās izbeigsi.
Bet vai tiešām tās iepriekšējās attiecības bija nopietnas? Ja ar šo meiteni sagājāt kopā, kad Tev bija 17 (tā taču sanāk, ja tagad Tev 19, un kopā bijāt 2 gadus)?
29.10.2012 19:35 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
inese - tā nav viņas bilde, šo bildi 101x redzēta internetā, tādas lokas var uztaisīt ar matu taisnotāju.

atvainojos, ka iejaucos diskusijā.
29.10.2012 19:34 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
jā, bet tā nu ir musu katru pašu dzive, neviens cits neko nevarees ieteikt.
zini, varbut tu vinu ari dabusi, ja busi neatlaidigs. bet varbut ari nedabusi. neviens to nevar pateikt kaa buus, vnk laiks raadiis.
un man prieks, ka tev ir kkadas jutas, man liekas, ka maz tadu chalju musdienas...
29.10.2012 19:31 |
 
Reitings 63
Reģ: 23.08.2011
Pārskrienot pāri diskusijas komentāriem, izskatās, ka ar Igoru runāt kā ar sienu.. uzmundrinājumus un ieteikumus jau izlasīji, tāpēc pateikšu ko citu.. maigi sakot, tu rīkojies kā nīkulis!! Ja viņa pateica, ka negrib, tad negrib. Saproti taču!
Kā var gribēt iegūt atpakaļ cilvēku, kurš vairs negrib tevi?!
29.10.2012 19:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits