kad zūd jūtas un ir siena..

 
Reitings 4
Reģ: 29.10.2012
Vēlētos dzirdēt kādas pieredzi, padomus.

Man ir attiecības jau 4 gadus. Pirms gada izsķīrāmies, jo viņš mani piekrāpa, bet pēc kāda laika atkal sagājām kopā. Biju ļoti laimīga, bijām abi daudz ko apdomājuši, kamēr bijām šķirti. Bet mani tik ļoti sāpināji ši krāpšanas fakts, es viņu grauzu par to, regulāri pārmetu, pieminēju.. Kļuvu slimīgi greizsirdīga, spiegoju viņa darbības internetā, ar aizdomām izturējos pret katru viņa kolēģi, kursabiedreni... Tagad nožēloju, ka biju tāda muļķe un neatstāju pagātni pagatnē! :( Visi Šie pārmetumi no manas puses turpinājās pusgadu, bija tik daudz strīdu - par to, kas bijis pagātnē, par to, kad biju greizsirdīga. Draugs bija pacietīgs, lūdza man to nedarīt... Tagad pēdējo 3 mēnešu laikā ir tā, ka viņš saka, ka starp mums esot izveidojusies tāda kā siena, ka šie pārmetumi ir atgrūduši. Ka viņam ir ļoti svarīgi, bet šajās attiecībās nejūt, ka uzticētos.. Pēdējā laikā es arvien mazāk pārmetu, cenšos sevi apvaldīt. Kad nestrīdamies, ir tik jauki kopā. Vai vispār ir iespējams šādās attiecībās cerēt, ka varētu nozust tā siena un atjaunoties siltās jūtas, kas bija pirms tam? :( Es apzinos savu vainu un muļķību, bet nevaru pagriezt atpakaļ laiku un izmainīt kaut ko! Man šis cilvēciņš ir ļoti svarīgs. Tās, kuras ir krāptas, varbūt sapratīs, kā pēc tam var justies, cik nedroši... Kā lai samazina to sienu starp mums? Daudz domāju, vai izturoties mīļi un netaisot skandālus ar laiku viss atgrieztos vecajās sliedēs vai arī viss jau ir zaudēts.. Būtībā es viņu arī saprotu, kāds gan pamatojums varētu būt, lai būtu kopā ar tādu kā es - pārmet, visu laiku sakata krapšanas.. Man ir kauns par savu rīcību, tikai tagad saprotu, ka viņš ir pārguris no tukšiem apvainojumiem un neuzticēšanās... Esmu neziņā, ko darīt.... Būt kopā un dot no avas puses maksimāli visu pozitīvo vai pašķirties... Otrais variants mani biedē, jo pēc ilga konfliktu perioda varētu būs, ka kopā nesaiet. Bet es nevēlos zaudēt šo cilvēciņu, manī ir liela cerība, ka varēšu izlabot savu kļūdu :(
29.10.2012 13:45 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Sāc nevis ar iegalvošanu sev- vot, tagad nezāģēšu vairs viņam, bet piedod viņam, ja vēlies būt ar viņu kopā.
Mēs bieži sakam Piedod! un Es Tev piedodu!, bet cik patiesi tas ir? Piedod viņam no sirds, pieņem to, ka katrs pieļauj kļūdas, ja reiz Tu devi viņam otru iespēju, tātad tam bija iemesls, tātad tā bija tikai kļūda, nevis nelabojamais raksturs..
Ja Tev šīs attiecības ir svarīgas, nevajag turēt aizvainojumu sevī mīļā miera labad, tam ir jātiek pāri. Tas būtu tāpat, kā nemitīgi kārtot istabu, sabāžot visu vienā skapī. Pēc laika sprāgs ārā un būs vēl lielāks bardaks kā pirms tam. Tev ir jātiek pāri tam vai arī jālaiž viņš vaļā.. Jo attiecībās, kurās Tu neuzticies, tam otram ir ļoti grūti. Es pēc pieredzes saku, tiešām ir ļoti grūti, ja pār tevi nemitīgi krīt aizdomas, katrs sīkums ir par iemeslu greizsirdībai.. Ir grūti. Tev jatiek galā vai jāatlaiž viņš. Lielu soli jau tu esi spērusi- sapratusi savas kļūdas. Lai tev veicas! :)
29.10.2012 16:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits