Saderināšanās, kāzas

 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Sveikas, mīļās dāmas! :)
Šoreiz pavisam sievišķīga tēma - par attiecībām.
Vai Jums ir svarīgi saderināšanās process? Nu, piemēram, var taču pāris sarunāt apprecēties un to izdarīt bez saderināšanās gredzena un paša procesa. Ļoti neromantiski, zinu :D Bet citi iemesli kādēļ gribētos / negribētos savādāk?
Ja pāris ir sarunājis, ka vēlas precēties un tas notiks tuvākajā laikā, taču puisis nebildina jau ilgāku laiku, ko domātu Jūs?
Un vai Jūs savā dzīvē varētu apprecēties otrreiz? Protams, stulbi par to domāt, ja precējusies vēl neesi pat pirmo reizi, bet vai Tev liekas, ka tomēr būtu gatava noticēt otrreiz, ja pirmā laulība neizdotos :)

Kādas Jūsu domas par šo visu? ;)
25.10.2012 22:02 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Nesen strostēju savu brāli par viņa bildināšanas plāniem. Viņš gribēja, lai ir negaidīti, piemēram, brīdī, kad meitene tīra zobus. :D man vajag uz viena ceļa, visdrīzāk divatā, bet nebūtu slikti arī ģimenes (!) lokā.
25.10.2012 23:31 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nu ta jau ir puisha izveele bildinaat ar gredzenu, vai nee. Manejais bildinaaja, pasniedza arii gredzentinju. Protams priecajos, ka taa, jo man negribeetos vnk norunaat, ka japrecas... vinjsh bija sacis tadas runas, bet es pargaju vienmer uz citu teemu....

Otreiz taadas kaazas negribeetu, uzskatu, ka taadaam forshaam riktiigaam kaazaam jaabuut vienreiz...
26.10.2012 01:17 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
Man jau sen saderināšanās gredzens pirkstā. Sākumā puisis nevarēja saņemt drosmi, lai uzdotu man svarīgo jautājumu- aplinkus par tālāko kopdzīvi sāka runāt ap zsvētkiem, vienmēr iesāka, tad noraustījās(''nu tu zini, ko es gribu teikt'' :D), bet reāli bildināja nākamajā augustā. Bija romantiski, aizbraucām uz mums nozīmīgu un mīļu vietu, pastaigājāmies, tad hops un viņš jau nometies ceļos, sniedz gredzenu un uzdod TO jautājumu. Nebija domāts publisks bildinājums, bet to redzēja vairāki cilvēki, kas gāja garām.
Lai gan tik ilgi nojautu, ka viņš vēlas to darīt, tomēr man bija pārsteigums. Patīkami. :)

Bet ar kāzām gan netiekam uz priekšu, jo viņš grib liiielas kāzas, bet es tikai ar vedējiem, nesanāk pierunāt.
26.10.2012 09:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man laikam tas saderinaasanaas moments patika vairaak ,kaa pasas kaazas-otraa reizee!Jaasaka godiigi-patika arii tas Tiffany briljanta gredzens!Tas bija tik sen!:)
26.10.2012 09:47 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
Vienreiz dzīvē esmu piedzīvojusi klasisko bildinājumu ar krišanu uz ceļa un gredzenu. Nu skaisti. Vēl tagad atceroties, drusku kūlenis apmetas iekšā :)
26.10.2012 10:01 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
mums nebija saderināšanās gredzenu, jo es esmu ļoti neromantiska un precējos tāpēc, ka vīrietim tas bija svarīgi.
bet mums saderināšanās vietā bija šādi :



katram bija savējais vārds uz viena un otra vārds uz otra + datums. man patika.
26.10.2012 10:01 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Lai gan kopumā esmu skeptiķe, reāliste un smīnu par uķi puķi, tomēr bildinājumu vienmēr gribēju. Protams, tādu arī sagaidīju brīdī, kad vismazāk gaidīju un paliku ar muti vaļā, jo nemaz nezināju, ka mans vīrietis ir tik romantisks. :) Kāzas saorganizējām divu mēnešu laikā bez stresa.
Vai otrreiz spētu apprecēties? Nezinu, viss atkarīgs no apstākļiem, bet ceru, ka tas nekad otrreiz nebūs jādara. :)
26.10.2012 10:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man vienmeer patikusi Ziemassveetki un mana saderinaasanaas iekrita tiesi Ziemassveetkos!Biju laikam loti paarsteigta-jaasaka godiigi,jo nekad nedomaaju ,ka civeeks domaaja nopietni -bildinaat mani peec tik iisa paziisanaas laika!Tas bija loti patiikams paarsteigums!:)
26.10.2012 10:06 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
26.10.2012 10:07 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
bļe ne tur iesmirdēju :D :D :D
26.10.2012 10:07 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Man līdz gredzenam vēl jāgaida 3 gadi :( :D ehhh

Gribētos kaut ko tādu... kaut arī nav nozīmes kādu..







Vai arī Keitas Middltones zilais dimants, mmm :)
26.10.2012 10:22 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Man ir svarīgs saderināšanas process, simbolisks gredzens, bet draugs cenšas ar mani visu tikai sarunāt. Gaidu tomēr īstu bildinājumu un neciešu tās runas, ka tad un tad tā un tā varētu, bet darbības nekādas! Man šķiet, ka tas uz mani neattiecas, tas ir tā kā kaulu pamest sunim, bet nekā personīga. Protams labi, ka cilvēks par to domā, bet tāda pļāpāšana mani neinteresē. Reāli gatavoties plānoju pēc saderināšanas gredzena saņemšanas. Nojausma saka, ka drīz arī sagaidīšu. Vai varētu apprecēties otrreiz - jā! Un kāpēc nē? Piemēram, ja ir bijusi šķiršanās, viņš aiziet pie citas, tad man kaut ir bērni sevi ir jāaprok? Nekādā gadījumā, dzīve turpinās. Tādas ir manas domas par tēmu.
26.10.2012 10:26 |
 
10 gadi
Reitings 1697
Reģ: 29.01.2009
Monro, Keitas gredzenā ir safīrs :) Mmmm, vispār dievinu safīrus, tie man patīk labāk par dimantiem.
Pa tēmu runājot, man ir svarīga bildināšana, gribētos romantisko bildinājumu, nevis "eu, moš precamies?" - "davaj" :D Bet principā nav nekā pret arī sarunātajām kāzām, vienīgais, saderināšanas gredzenu tāpat gribētu - man patīk dārglietas :D
Precēties otrreiz - noteikti jā, bet ceru, ka nekad nebūs pat to jādomā! :)
26.10.2012 10:28 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
es tiesi par so nesen aizdomājos... es laikam nesaskatu vajadzību saderināties, ja kazas plaano tikai pec nu 3,4 gadiem. Ar to kaut ko pierādīt, ka mīl un tiešām nopietni nodomi? nezinu, varbūt citas no laimes ''curaatu karstu'' tādā brīdi, bet man tas noteikti nav vajadzīgs... Tas kaut kā sasaistiitu abus, manliekas saakuma ir jabauda roza brilļu periods, tad jaabauda vnk būšana kopaa tad jau var sākt dziivot kopā un kad reaali abi saprot, ka viss, pietiek finanses, pietiek gaidiit, viss notiek, un drīzumā vajag precēties, tad jā, ir super fantastiski,ja vīrietis bildina! Jo bildināšana tas ir ka pirmā soļa speršana laulībās, tad aiziet pastāsta to vecākiem, ka mēs plānojam un tā un šitā, visi apsveic :D
Un pa 2.laulibam, sākumā vajag jau dariit visu iespejamo, lai pirmā nebuutu kļūda un labākajaa gadijuma pie 2.nebūtu jāķeras ;) Bet kā zināms, cilveeki,apstaaklji situācijas un pati dziive ir neparedzama,tapec ja sanāk ta ka nesanaak :D tad protams, 2.reizi var mēginaat! Kapeec sev jāliedz laime ? Un kapec jaamil tikai 1x dzive? :D
26.10.2012 10:30 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
jā, man būtu svarīgs tas bildināšanas moments. Manam vīrietim vienmēr jāsaņemas liela drosme uz tādiem soļiem, bet es ceru, ka pēc gada, diviem saņemšu skaistu gredzentiņu un to maģisko jautājumu :) Esam par to runājuši, bet arī tā, ieskatoties nākotnes vīzijās.
otrreiz precēties negribētu.
un es negribētu, ka ir sarunāts. man patīk pārstegumi.
26.10.2012 21:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits