Kad vismazāk gaidīsi

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Labvakar! Rudens arī mani ir ietekmējis un parādījies nepatīkamais gruzons... par sāpīgo tēmu – attiecībām. Nu jau kādu laiku esmu viena, kopš izšķīros no ļoti smagām un sarežģītām attiecībām. Bija vajadzīgs laiks, lai no tām attietu, bet man jau šķiet, ka pārāk ilgi esmu viena. Man vienkārši nesanāk ne ar vienu iepazīties, jo kā paziņas saka, ka es nepazīstamiem cilvēkiem liekos pārāk augstprātīga un neaizsniedzama, kaut arī patiesībā tā nemaz nav. Pie tam esmu ieturēta, nopietna un atveros ar laiku. Īsāk sakot, pilns komplekts. Visu šo laiku manā ceļā gadās nepareizie vīrieši – tie, kuriem ir draudzenes un vēlās mani kā otro. Ja notiktu šādi vienreiz, divreiz... bet nu jau ir par daudz. Un vienmēr es uzķeros uz tiem sliktajiem. Es tiešām vēlos attiecības, vēlos būt laimīga. Mani mierina sakot, ka viss būs, kad uz to tik ļoti nekoncentrēšos, ka visskaistākās lietas notiek tad, kad tās negaida u.t.t., bet es nevaru par to nedomāt, man tas šobrīd ir aktuāli. Es pat nezinu... varbūt tās, kuras ir bijušas manā situācijā var padalīties, kā jums gāja līdz satikāt to Īsto? Vismaz iesakiet, kā iemācīties būt laimīgai esot vienai? Hobiji, jauni kursi u.c. neder, jo esmu noslogota uz visiem 100%. Atklāti sakot man pat nebūtu laika attiecībām, taču es šādi sevi nodarbinu, lai nav jāsēž 4 sienās un jādomā par to, kā man nav. Es zinu, ka visam ir savs laiks, bet ir grūti tam ļauties un paļauties.
22.10.2012 21:19 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Leta, man sajuta, ka Tu uzrakstīji par mani - viena jau ilgu laiku, visi, kas kko gribētu - vai nu aiznemti vai precēti, noslogota par visiem 100%, tie, kurus ielaižu - tiem esmu ar visiem 100% un citus izslēdzu no savas dzīves (nu ķip potencialos, par draugiem neiet runa), nu viss kā par mani :)
Un man arī nav atbildes uz šo jautājumu :)
27.10.2012 23:23 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Un varu saderet, ka visus sos bedigos komentarus, raksta tiesam skaistas meitenes.
Es negribu izcelt vetru pret sevi :D bet biezi esmu pamanjusi, ka tiesi skaitakas meitenes ir vienas.
27.10.2012 23:29 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Chantelle - taa arii ir, vismaz par sevi varu atbildēt - skaista, nodrošināta, ar savu dzīvesvietu, mašīnu, viedokli, hobijiem utt. Un nav, nu nav! Man sajūta, ka no tādām tiešam baidās :)
27.10.2012 23:39 |
 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Visu diskusiju gan neizlasīju, bet varu dalīties savā pieredzē.
Pēc patiešām briesmīgām attiecībām mainīju visu savu dzīvi. Palēnām, bet neatlaidīgi. Nomainījās draugu loks - sāku apmeklēt jaunus kursus, satikt vecās paziņas. Līdz ar draugu nomainīšanos, parādījās arī jaunas iespējas. Nomainīju darbu un dzīvesvietu. Patiešām sajutos kā no jauna piedzimusi! Tikai pēc gada tā īsti sapratu, ka sirdī ir miers. Līdz tam ilgstoši plānoju iet pie psihologa, jo nelikās, ka varēšu pati tikt tiem pāridarījumiem cauri. Sanāca!

Un tad tiešām, kā saki - kad vismazāk gaidi... Nomainot darbu radās atkal jaunas iespējas, jaunas simpātijas, sapratu, ka dzīve nav tik skarba, kā likās, ka ir jābūt atvērtākai pret jauniem piedāvājumiem. Tā, pamazām, pamazām, nonācu līdz tai laimei, kuru šobrīd izdzīvoju!

Novēlu arī Tev tikt pāri pagātnei un drošu skatu kāpt rītdienā! :)
28.10.2012 18:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!