Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ceļa rullis jeb dzīvē haoss

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Dzīvē ir iestājies kaut kāds murgs. Netieku galā ar darbiem, pārāk daudz visa kā un viss ir steidzami, šefi pārmet, kavēti termiņi utt. Lai arī daudz strādāju, naudas nav, viss aiziet rēķinos. Skolā problēmas, nedēļu pirms nodošanas maģistrs atmests atpakaļ no pasniedzēja puses. Autoskolā nokavēts eksāmens. Privātajā dzīvē pārmetumi, ka neveltu laiku. Māja bardakā. Jūtu vēl, ka sāku saslimt.

Tāda sajūta, ka ceļa rullis iet pāri. Visi no visām pusēm kau ko spiež, pieprasa, es netieku ar to visu galā. Pašai slikti.

Gribu sakārtot šo visu, bet kā lai tiek no tā murga ārā? step by step...
22.10.2012 11:26 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Izveido sev prioritāšu sarakstu! Kad man reiz ūdens smēlās mutē, priekšnieks ieteica sevi organizēt pavisam vienkārši - izveido sarakstu ar dažādām kategorijām. Svarīgie un steidzamie darbi, mazāk svarīgie ikdienas laika zagļi, svarīgie, bet ne tik steidzamie, mazsvarīgie. Un plāno savu laiku.
22.10.2012 11:29 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
viss jāsāk kārtot pakāpeniski.
es par prioritāti uzliktu maģistra darbu un tā nodošanu.
darbā - ja par daudz pienākumu, runātu ar vadību par algas celšanu vai papildus darbaspēka piesaisti.
tavas attiecības nezinu, bet noteikti jāparunājas, jāpanāk sapratne no otras puses.
autoskola - pagaidīs :)
veslībai - dzer kaut ko imunitāti stiprinošu un nomierinies. sāc kārtot lietas pa solītim :)
22.10.2012 11:30 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Tieši tā - soli pa solim. Izvērtē, kas ir svarīgākais. Ja darbs, tad vispirms izpildi termiņus tur, skolas termiņus var pagarināt un paskaidro otram, ka tev šobrīd tiešām nav laika veltīt tik daudz laika un uzmanības kā gribētos. Tas viņam būtu jāsaprot, manuprāt..
22.10.2012 11:31 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
1.Maģistrs.
2.Darbā, kad jūtu, ka ir par daudz un reāli to visu laikā nepaspēšu izdarīt/savienot, esmu teikusi. Tad konkrētam uzdevumam piesaista citu darbinieku.
3.A-skola tiešām pagaidīs. Ej, kad būs maģistrs rokā.
4.Imunitāte jāstiprina (dzērvenes, ingvers, svaigs gaiss, kustības, pilnvērtīgs uzturs). Veselība nebūs laba, ja būs stress, pamatīga pārstrādāšanās, nogurums un nepilnvērtīgs (par maz) miegs.

Palūdz palīdzēt vismaz mājas darbos, kamēr tev tik traki daudz visa kā. Citādi kaut kā negodīgi sanāk, ka uz Taviem pleciem viss.
22.10.2012 11:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!