Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

eehh

 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
nu jau mēnesi kā esmu šķirta..sāp sirsniņa tomēr, bet cenšos turēties. Ar viņu uzturu retu kontaktu, pareizāk, no manas puses- es nelienu un nerakstu (tā tomēr bija viņa vēlme šķirties), un ja uzraksta tad parunājam. jā saka, ka ar citiem vajag slāpēt tās sāpes, bet nu man šitie varianti neiet cauri, tomēr vēlos dabūt to mai*u atpakaļ. ehh nu kā to man panākt?
P.S. izšķīrāmies, jo viņš teica, ka nevēlas pašreiz attiecības, dzīvo tagad ārzemēs un jākoncentrējas uz savu darbu (sportists) un nevar man veltīt to laiku. vēlas brīvību. Visu laiku viss bija gludi, jau runājām par kopdzīvi un gredzena izmēru man lika mērīt, ne priekš dāvanas, bet saderināšanās un tad tā vienā momentā-hops un nekā. šeit citas-nepričom, man ar bij doma, varbūt kāda mīļākā parādījās bet nav.
vēl teica ka neliek treknu punktu, esmu svarīga un kas zin varbūt kad pēc vairākiem mēnešiem atbrauks varēsim atjaunot attiecības, bet tagad nevēlas to..bāc man galva iet riņķī, jo nezinu arī kas darās viņa galvā. kā man tākā pa jaunu ieinteresēt viņu? lai vēlas man biežāk uzzvanīt, uzrakstīt..ko nekādā gadījumā nedarīt? iztiksim lūdzu, dāmas, šoreiz bez variantiem-aizmirsti viņu utt...es vēlos būt ar viņu.
jauku dienu.
ņaudule, hush :D
19.10.2012 02:37 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
Nezinu, ko ieteikt, tacu, es personigi neveletos atgut, ja tads ir skirsanas iemesls. Ka jau vins teica- darbs pirmaja vieta. Ja reiz Tu butu tik svariga, tad apvienotu to visu vai izdomatu kopigi risinajumu vina problemai. Un tas, ka tagad skiramies, bet pec 4 menesiem, ja ies ar darbu, sportu uz labo pusi, tad esam atkal kopaa, izklausas nenopietni.
Rodas jautajums kur tad ir ta problema, kads ir tas lielais iemesls, lai ta vienkarsi aizietu, ja reiz jums bija tik nopietnas attiecibas, ka velejas bildinat Tevi?
...varbut vins ir tikai "runatajs" un patiesiba nevelas bildinat vai vnk velas but brivs, lai tur arzemes varetu izklaideties ar citaam, bet Tevi gluzi pavisam pazaudet ari nevelas un liek ka rezerver variantu?????
Varbut sauju greizi tagad, tacu tas ir tas ko es padomaatu, ja man butu sada situaacija! :D
19.10.2012 05:00 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
Nezinu, no kurienes izvilku, ka cetri menesi. Tu pat nemineji to :D

Man bija 3 gadu attiecibas ar attakumu. Vins arzemes - es LV. Katru menesi braucu ciemos.
Vasaras pavadiju pie vina, visas iespejamas brivdienas, pa starpai ari nodzivoju tur gandriz gadu. Velak braucu LV, lai macitos un attiecibas pajuku, bet- attieksmes deel.
19.10.2012 05:06 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
nu varbūt savā daļā evijak tev ir taisnība bet tur kautkā man liekas..nu man ir tā tāda sajūta ka tā tagad kā pauze ir..es nez kā izskaidrot..tā sajūta ka būs viss ok bet gribas lai arī būtu ok un pēc iespējas ātrāk :D
19.10.2012 07:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
cik tad viņš ar tevi bieži sazinās, ja tu gribētu, lai tas notiek biežāk?varbūt ļauj viņam pēc tevi ssailgoties.
man bija tā, ka tad, kad es biju prom, nu ja ex-draugs pateica, ka nezina, ko pats vēlas, vai vēlas būt kopā ar mani, ka nezin vai varēs mani sagaidīt.
protams, man šoks nenomāls, jo šāda doma nevienam no mums līdz tam nebija ienākusi prātā. nu tad es domāju- ko tad es varu izdarīt?reāli NEKO. es biju tālu prom , un tāpat viņš savu dzīvi veidos tā, kā pats vēlas, neatkarīgi no manām domām un velmēm. nu tāpat ir tev un tavam puisim, lai gan viņš neliek punktu, bet komats tas arī nav. izskatās, ka viņš nezina, ko pats vēla sun atrodas pārāk tālu, lai uzturētu ar tevi attiecības un likt tev mocīties, ja nezina, vai tas ir to vērts. tu nevari mainīt cilvēka vēlmes un domas.
nu tad toreiz ex-draugam pateicu, ka viņam ir laiks domāt, līdz es atgriezīšos LV . tas bija pēc 2 mēnešiem. un ka pa šo laiku likšu viņu mierā, lai var pats saprast. bet, ja viņš vēlas, var uzrakstīt jebkurā brīdī, bet,kad atgriezīšos, tad satiksimies un izrunāsim visu. es pēc tam visu laiku sēdēju ar telefonu rokās, gribēdama ko rakstīt, bet turēju sevi pie solījuma, ka nerakstīš, lai cilvēks sajūt arī manu attieksmi. pagāja 3 dienas un viņš uzrakstīja, ka vairs nevar izturēt to, ka es nerakstu. nu vārds pa vārdam, protams, vīrieša lepnums sākumā viņam liedz atzīt, ka ilgojas un nespēj tā, un tad mēs telefoniski salabām :D bet toties manā sirsniņā šis tas bija pārlūzis, un nekad vairs nebija kā agrāk. nu galu galā mēs izšķīrāmies tik pēc kādiem mokošiem 2 gadiem
19.10.2012 08:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tātad, viņam pašam ir jāgrib būt kopā ar tevi. viņam tas ir jāsajūt. nu vēl vienīgais varinats ir riskēt un braukt pie viņa, bet tev jāzina, ka tavs risks var arī neattaisnoties.laiks ir tas, kas saliks visu savās vietās. reizēm, ja vēlas visu sateigt, tas tikai izjauc nākotni.ļauj visam ritēt savu gaitu, jo tu tur tāpat neko nevari darīt. saproti to
19.10.2012 08:29 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Ar mani šāds variants neietu cauri "varbūt kādreiz jā, varbūt nē", justos, ka mani patur kā rezerves variantu.
Kaut kā jocīgi, ka viņš negrib būt kopā ar Tevi, bet tajā pašā laikā uztur kontaktu (ja es pareizi sapratu).
19.10.2012 08:36 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
un ja viņš katru reizi,kad brauks strādāt uz ārzemēm ņems pauzi???
safanojās puisis, pārgāja lielā interese.
ir jau arī tādi,kuri māk labi karināt batonus ausīs,lai panāktu savu ,iegūtu meiteni un tad zūd interese. nav jāieciklējas -viņš man lika mērīts gredzenu, gribēja precēt. jā, ja gribēja ,tad tas ir pagātnē, jo ja patiešām ir nopietna attieksme, tad neņem pauzi vairāku mēnešu garumā, bet gan ir kopā , sazinās ,uztur kontaktu,kamēr nav viens otram blakus
19.10.2012 08:52 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
iztrakojies, kamēr esat šķirti. jo viņš to dara. un kad atgriezīsies, ja atgriezīsies, jūs būsiet vienā pozīcijā. nebūs viens zaudētājs, kurš gaidīja un nesatikās ar citiem. būsiet kviti un būs vieglāk. šaubos, ka viņu dabūsi atpakaļ, jo tur viņam noteikti ir labāk kā LV. vajadzēja braukt līdzi.
19.10.2012 08:57 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
atceros, ka vins gribeja tevi ņemt līdzi uz tām ārzemēm. varbūt tas , ka nebrauci arī pielika to punktu?
19.10.2012 10:05 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
arī...bet kad piekritu, teica, lai palieku, jo man bija taisnība par mācībām, ka tās jāpabeidz.
20.10.2012 03:08 |
 
Reitings 431
Reģ: 14.10.2010
Man šķiet, ka Tu HUSH varēji ierakstīt vienu milzīgu ierakstu ar visām savām problēmām par un ap. Izklausās diezgan daudz Tev viņu.
20.10.2012 05:07 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
nezinu kāpēc, bet izlasot, man uzreiz ienāca doma prātā, ka tur ārzemēs pilns ar sexy chikām, un viņš kā jau sportists, noteikti ar komandu aizbrauca, un čaļi tak ir čaļi! Tu viņam blakus neesi, bet viņa draugi - oo, te tādas sexy beibes, aizlaižam uz klubu, utt. Bet viņam laikam sirdsapziņas pārmetumi, pamest Tevi negrib, bet pasaka šito tizlo tekstu, ka treknu punktu neliek, lai Tu neej "pa čaļiem".
20.10.2012 09:13 |
 
Reitings 82
Reģ: 07.05.2012
Sākumā vnm pēc šķiršanās tā ir/
ka ir vēlēšanās un domas par atgriešanos/
it sevišķi, ja pati neesi pieņēmusi izšķirošo lēmumu
tu vnk neesi tam gatava
kādam izdodas, citam ne.
Varbūt tev izdosies, lai veicas!

p.s.par to sportu runājot redzu atrunas, jo ja ir vēlēšanās un īstais cilvēks
tad viss cits ir otršķirīgs/
tomēr nenoliedzami attālums šķir!
20.10.2012 09:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits