Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Naids, no nepazīstamu cilvēku puses.

 
Reitings 44
Reģ: 15.10.2012
Čau meitenes, :)

Man šodien ir ļoti nepatīkama problēma, un šī problēma mani sagrauj, pazemo un atkal izsper uz nepareizā ceļa.
Cik man tas ir apnicis, un kā es ievelku elpu, jo viss itkā būtu pagājis - vēsture atkārtojās man, pašā negaidītākajā brīdi. Es ceru uz jūsu atsaucību, jo situācija kas man salikusies , ir tikai un vienīgi nesapratne starp sievietiem, divām un vairāk. Domāju, ka vismaz daļai būs kas sakāms.

Līdz 9. klasei pirmajā skolā, jau nācās rēķināties ar drastisku, nežēlīgu atieksmi no vecāku, jaunāku un mana vecuma meiteņu puses. Pilnīgi nepazīstamu, vienā skolā mācamies, bet ne es zinu kas tās ir, ne mani interesē. Nekad neiesaistījos intrigās, bet vienmēr kļuvu par intrigu nepamatotu, upuri. Man nepatīk sevi dēvēt par upuri, es tāda arī neesmu, jo esmu apņēmusi cīnīties.
Varu galvu likt, zvērēt, ka nekad neesmu apzināti mēģinājusi pievērst apkārtējo uzmanību, un vispār, jau no mazajām klasēm, vairāk uzturējos savā, nelielajā draugu lokā. Skolu vienmēr esmu uztvērusi kā iestādi kur iet mācīties, bet apstākļi man nav ļāvuši pilnvērtigi mācīties. Mani patstāvīgi trenkā, par ārišķībām, par īpašībām. Sievietes.
Meklēju problēmu sevī. Tiktālu, ka izmocījos līdz anoreksijai.
Esmu vidusskolā, pēdējā klasē uz doto brīdi. Skolu pēc 9, klases mainīju, ar domu, ka viss mainīsies. Jā, sacerējos. Vairāk es sevi negrasos vainot. Jo neredzu iemeslus kā es būtu kādam sagandējusi dzīvi. Bet tagat situācija ir nopietna, meitene mani neieredz, vārdu es viņai uzzināju nesen, par viņas asajiem vārdiem uzzināju no apkārtējiem, jo nekad nemanīju viņu vispār. Iemesls riebumam pret mani sekojošs, man ir uzpūstas lūpas un briesmīgs paskats un vsipār es esmu baigā kuce. Tagat ir sakūdītas arī viņas draudzenes, kuras mani meklē rokā katru dienu, pat tagat, kad esmu mājās. Katru reizi kā satieku, tieku nomelnota, viņa man izsaka draudus.
Domāju, kur man vērsties, jo es vēlos lai tādus cilvēkus sauc pie atbildības. Vai likums, vai arī pārrunas ar psihologu un pedagogiem.
Tikai es nespēju izlemt, ka man rīkoties labāk. Atklāti sakot, man ir bailes, par to, ka viņa atriebsies divkārši, ja panakšu to, ka viņu no skolas izslēdz, bet sadzīvot ar to veselu gadu, es nevēlos. Ko jūs man varat ieteikt?
15.10.2012 14:32 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Interesants lietotājvārds.
Nedomāju, ka viņas izslēgs no skolas, ja sūdzēsies, drīzāk vazās pie psihologiem, sociālajiem pedagogiem utt.
15.10.2012 14:38 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Sit mani nost, bet pilnīgs bullshits. Nu kā tādā amerikāņu filmā, mean girls un good girls.
15.10.2012 14:40 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Ko tieši tev dara tās meitenes, kas tevi it kā ienīst? Fiziski aizskar, apsaukā? Nevari vienkārši ignorēt to, ko par tevi saka?
15.10.2012 14:40 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Queen, zini, varbūt tas ir smieklīgi, bet šādas lietas patiešām pastāv arī ārpus filmām. Man pamatskolā klase bija sadalījusies - krutie un atstumtie. Un tie krutie atstumtos apsaukāja, slēpa viņu mantas, zāģēja viņu krēslus un galdus, apsmēja, vienai meitenei vienreiz pat matus nogrieza.
15.10.2012 14:42 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Tomēr uzskatu, ka viena pagale nedeg. Kāda velna pēc krist virsū cilvēkam, kas it kā ir neitrāls un it kā neizrāda baigo pretestību? Varbūt tomēr esi izprovocējusi to uguni uz sevi, jo vidusskolas pēdējos gados, cik nu man bija prieks to visu izbaudīt, cilvēki tomēr paliek mazliet nopietnāki.
15.10.2012 14:42 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Dod pa muti un miers...pieej personīgi un pajautā, kādas ir viņas problēmas attiecībā pret tevi...ar tādām savādāk nevar
15.10.2012 14:42 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.07.2009
man arī tā bija .. es vienkārši nepatiku- jo ģērbos savādāk,uzskati man bija savādāki, nepatika mana balss-tas kā es runāju un galu galā arī tas ka nekontaktējos ar tiem saucamajiem "populārajiem" skolēniem.
15.10.2012 14:44 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Warrior-ir tādi,kas krīt virsū vnk tāpat. Respektīvi,jūt,ka kāds ir vājāks un tad nu ķircina.

To jau parasti dara cilvēki,kuri paši ir pilni kompleksiem,jo galu galā sevis cienīgus pretiniekus nekad neaizitiek,tikai vājākus.
15.10.2012 14:45 |
 
10 gadi
Reitings 4129
Reģ: 02.01.2011
Nav ko brīnīties un neticēt! tā tiešām notiek..

Ieteiktu kārtīgi sadot vai uzlikt pilnīgu ignoru un kļūt 5x labākai par viņām...
15.10.2012 14:48 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Ir, ir tādi. Jebkurā skolā atradīsies "krutie", kas brauks augumā tiem, kas neiesaistās viņu bariņā. Es arī skaitījos atstumtā skolas laikā. Ja sākumskolā baigi pārdzīvoju, tad pēc tam man bija vienalga. Pati ierēcu par tiem idiotiem, kas rāda ar pirkstu uz katru, kurš neklausās to pašu mūziku, nevelk tādas pašas drēbes un neiet uz tiem pašiem tusiem:D Beigās vēl paši apvainojās par to, ka man pie vienas vietas viņu stulbumi un domāja, ka es tikai tēloju, ka man vienalga:D Tak atradu draugus ārpus skolas un viss kārtībā. Uz skolu gāju mācīties tikai.
15.10.2012 14:49 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Pikerītu Warrior,par to pagali.
15.10.2012 14:49 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Un tik tiešām arī vidusskolā?!
15.10.2012 14:50 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://nra.lv/latvija/81416-jekabpili-bez-vests-pazud-skolniece.htm?view=comments


Kad pazuda šī meitene izalsot iegaju draugos paskatīties.Biju šokā par tiemn lauķu komkentāriem vinas priofilā.

Ka jau vienreiz teicu ir feini lauku cilvēki, bet ir lauķi. Saprotu ka nak no nelabvēlīgas ģimenes tie visi komentētāji,bet nu ka var sevi šitā paši apsmiet.
15.10.2012 14:51 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
jā arī vidusskolā.

man pašai vidusskolā viena meitene aizgāja sviestā dēļ "nevainīga" jociņa.
15.10.2012 14:51 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Jā, arī vidusskolā. Bērni tak vispār ir ļaunuma iemiesojums, pusaudži arī ir pie bērniem pieskaitāmi.
15.10.2012 14:52 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.10.2012
Skaidrs, ka pagale viena nedeg. Bet tas vairāk attiecināms uz cilvēkiem, kas ir pašpietiekami un nevēlas aizskart citus, tikai lai savu ego pabarota uz citu sāpju un mocību rēķina.
Varbūt arī es kaut kā ar savu iekšējo nostāju pievelku tāda tipa meitenes. Es nekad neesmu ar necieņu izturējusies pret šo cilvēku, tas nemaz nebūtu iespējams, jo es viņu līdz šim nebīju ievērojusi, kā arī visu viņas bariņu.
Pa muti man nesanāks iedot. Tāpēc mēģinu izvēlēties starp citiem variantiem. Jeb rakstīt brīvo iesniegumu diriktorei, vai arī uzreiz policijai, bet baidos, tiešām, par to, ka meitene atriebsies, jo viņa izskatās pēc tādas kas ies pāri līķiem.
Kā arī man kopumā ir apnicis noskatīties uz to visu, skolā paiet garām skaista slaida meitene, starojoša. Un sēž 5-7 nepieklājīgas skuķenes kas viņu noliek ar pēdējiem vārdiem, jo redziet viņām viņa nepatīkot.

Varbūt kādai no jums ir zināms, kādus mērus var pieņemt, par šadiem ''pārkāpumiem'' un vai ir vēl kāds variants bez iesniegumiem un fiziskā spēka pielietošanas.
Paaicināt puisi, bet ko tas dos? Iesaistīt nabaga vecākus, savos 18 gados, lai streb to visu manā vietā?

Uz jautājumu, kas tieši pret mani no nejaukās skolasbiedrenes puses vērsts :
publiska pazemošana
izsekošana
draudi
cyber stalkings u.t.t
15.10.2012 14:56 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
tām, kas netic- tā tiešām notiek.
Padarīt ar to laika neko nevar.

Var mēģināt aiziet uz konsultāciju uz Bērnu un Jauniešu centru. Tu viņi paradti sadarbojas ar skolām un zina kā rīkoties attiecīgajās situācijās.
15.10.2012 15:01 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
diezgan smaga situācija
diemžēl,arī man pašai ir gadījies kas līdzīgs, skolā vienmēr tiku apsmieta,jo man nebija perfekti taisni zobi,nebija labākās drēbes,nebija skaistākais augums utt.
bija tik grūti,ka negribēju iet uz skolu. nekad nedomāju,ka bērni var būt tik nežēlīgi.

nomainīju skolu pēc 9tās klases un pamazām viss gāja uz labo pusi, beidzot vidusskolu bija pavisam labi.
pamatskolā-sākumskolā atceros,kā tas bija,kad skrēja meitenes pakaļ utt.
un iemesls jau nebija nekāds,tikai tas,ka biju vājāka,neko neteicu pretī un par mani varēja paņirgāties.,
par skolas sociālās pedagoģes dēls mani apsmēja..
pagājuši jau vairāki gadi un viņš man nesen uzrakstīja atvainošanās vēstuli, bija ļoti jocīga sajūta to lasot,ja jāpaiet 6-7 gadiem,lai cilvēks saprastu kā ir bendējis cita dzīvi.
un tās meitenes,kuras smējās un kaitināja,nu strādā anglijā nez kādus darbus,nevienai nav diži paveicies,
toties man ir labs darbs,esmu iztaisnojusi jau pirms pāris gadiem perfekti zobus,ieguvusi pašapziņu un kļuvusi par citu cilvēku.
pieļauju,ka tie,kas ir man apkārt par to pat nenojauš.
15.10.2012 15:01 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.10.2012
pieaudzis ar kompleksiem, vai pusaudzis ar kompleksiem, īpašas atšķirības nav.
Esmu ievērjusi, ka ''nejaukā mietene'' turās bariņā ar samērā izskatīgām meitenēm, pati esot pilnīgs vidusmērs, sorry par salīdzināšanu, bet nu es dēļ savām dusmām atļaušos. :D

Un par atšķirīgam interesēm patr runa nevar iet. Ne viņas zin kas es esmu, ne ko klausos, ne no kurienes nāku un ar ko aizraujos. Viņām vienkārši nepatīk manas lūpas un kājas un vēl sazin kas.
Nejūtat līmeni? Visas pretenzijas ir tik vienreizēji ''pamatotas'' un viss teikums ko viņa pasaka ir tik intelektuāls un ''pareizi'' noformētas, ka es brīžiem nesaprotu, vai man raudāt vai smieties :D bet traucē man tas tik un tā. Kāda gudra meitene, būs pārņmeta ar citu cilvēku ārējām atšķirībām, nu?
15.10.2012 15:01 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Parunā ar skolas psiholoģi,ko teiks. Tie tak 99% nelaimīgi,nemīlēti jaunieši.Pat ja ģimene ārēji ir labvēlīga mājās gaisotne ir nelabvēlīga.
15.10.2012 15:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits