Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sirds vai prāts?

 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Eh, meitenes..

Mēs ar savējo pēdējā laikā visu laiku strīdamies, lamājamies, bijām pat padzīvojuši laiciņu atsevišķi, kad atkal tikāmies viss bija forši 2 dienas (!!!) un tad atkal sākās kašķi. Strīdamies par viskaut ko, uzskati galīgi nesakrīt. Viņš grib no manis lielo mājsaimnieci + man vēl ir diezgan noslogots darbs, bet es gribu no viņa vairāk mīļuma, mīlestības, bet kad viņš man to dod, man besī - ne tā kā es gribu!

Man pat negribās seksu ar viņu, pēdējo reizi mums bija 4 dienas atpakaļ un tas es pirmo reizi mūžā (ar viņu) mocījos, man sāpēja, jo nebiju nekādīgi uzbudināta, vnk gulēju un gaidīju, kad viņš ātrāk beigs. Tas bija tik šausmīgi, ka pēc tās reizes es vnk NEGRIBU un atraidu viņu katru dienu tgd.

Tad nu reizēm mans prāts saka, ka viss cauri, reāli, nav vairs mīlestības, starp mums viss beidzies, bet sirds tā negrib laist vaļā, jo kaut kas tomēr vēl iekšā ir un es tā gribētu, lai viss būtu kārtībā. :(

Ko labāk klausīt? Sirdi vai prātu? Vai man censties kaut kā uzlabot attiecības (vienīgais, katru reizi kad mēģinu un viņš atkal izdara kaut ko tādu, kas man besī (neizrāda interesi attiecību uzlabošanā), es atkal uzsprāgstu!)

Mēs jau esam runājuši par šķiršanos un es viņam saku, ka noteikti atradīs sev foršu meiteni, kas visu darīs pēc viņa prāta, utt. un viņš man saka, ka es noteikti atradīšu sev normālu čali, kas mani pieņems tādu, kāda esmu, ar visu manu smago raksturiņu.

Laikam abi to sakam, bet es redzu viņātādu nobremzējumu un jūtu sevī to pašu, jo tomēr negribas aiziet, bet kopā būt, tas ir murgs!

Baigi gari sanāca, bet vismaz izkratīju sirsniņu...
13.10.2012 21:08 |
 
Reitings 117
Reģ: 08.07.2011
Tu šobrīd aprakstīji tieši manu šī brīža problēmu! Es arī nezinu, ko darīt..
13.10.2012 21:12 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
un viņš man saka, ka es noteikti atradīšu sev normālu čali, kas mani pieņems tādu, kāda esmu, ar visu manu smago raksturiņu.


Man liekas, ka jūs jau abi esat nonākuši pie kopsaucēja - jums labāk ir jāšķiras, lai katrs varētu būt laimīgs.

Un ko īsti nozīmē smags raksturs? Vienmēr vajag mēģināt iziet uz kompromisiem, bet problēma tur, ka vīrietis vienkārši atsakās pieņemt tevi tādu kāda esi. Neizskatās, ka pat censtos.
13.10.2012 21:21 |
 
Reitings 19
Reģ: 19.09.2012
Ehh man ir līdzīgi, bet joprojām esam kopā, mīlam viens otru ļoti tāpēc nevaram izšķirties..
13.10.2012 21:30 |
 
10 gadi
Reitings 291
Reģ: 07.10.2011
man arī līdzīgi, bet ne tik lielā mērā kā tev. gribas jau dikti visu saglabāt, bet arī nezinu kā..ja vien zinātu...
13.10.2012 21:33 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
Pievienojos pie tām, kurām līdzīga situācija. Tā vien gribās,lai viss ir labi, bet cilvēks pat necenšas pēc nedēļu ilgas tikšanās man pateikt ,,Tu man pietrūc'' vai nu da jebko, lai justos mīlēta. vīrieši :(
13.10.2012 22:27 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man bija līdzīgi ar pirmo puisi, bijām kopā 5 gadus... pieradumam liels spēks, visu laiku bija šī bezjēdzības sajūta, bet kad iedomājos, ka nekad vairs nebūsimkopā liekās neiespējami un uzreiz šķita, ka mīlu bla bla bla..... patiesībā fufelis... vienkārši pamatīgs pieradums.....

Man tas viss beidzās vienkārši, uzradās vecāks čalis ( man tolaik bija 20 viņam 24) kurš bija kā traks pēc manis, bija mani redzējis uz ielas ar manu draudzeni, kura mums ir kopēja paziņa tad nu draudzenei jau bija apjautājies par mani, bet uzzinot, ka man ir draugs tā arī neko vairāk... tad sanāca būt vienā apsākumā uz kuru kaut kādas sakritības pēc biju bez drauga.... tā nu pīpētavā aizpļāpājāmies.... pēc tā vakara sāk`ma sarakstīties,un tad jau kad sapratu ka tas paliek nopietni pametu savu piekabi, nejutu ne mazākos sirdsapziņas pārmetumus un metos jaunajās attiecībās.... tās gan ilga tikai pus gadu, bet pamatīgi izbaudīju to laiku, kad sapratu ka arī šis cilvērks nav īstais gadījas sastapat manu pašreizējo un viss OK... man prieks ka tas puisis izvilka mani no tā gades murga...pati būtu vēlilgi vilkusi, jo visu laiku tā debīlā pieradumka efekta sajūta, ka varbūt vēlkas glābjams.... :)
13.10.2012 22:35 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Man bija tieshi taapat kaa Roxy. Biju kopaa ar bijusho 3.5 gadus.. peedeejo pusgadu domaaju,ka vajag iet prom,bet pieradums bija nenormaals.. jo bijaam draugi kopsh beerniibas. Satiku kaadu nejaushi..iemiileejos it kaa.. izleemu aiziet. Saaku jaunas attieciibas,uzreiz saakaam dziivot kopaa,bet tagad sapratu,ka laikam tas bija tikai taads pagaidu variants..plaaksteris,sauciet kaa gribat. Pirms nedeeljas aizgaaju no shii viiriesha. Reaali domaajot,bez iemesla.Vinsjh dariija visu manis deelj,veeljoprojaam grib buut kopaa,bet esmu sapratusi,ka laikam man vajag panjemt pauzi un padziivot vienai un vnk baudiit dziivi.
Bet nu prieks,ka sho viirieti satiku,jo vinjsh man deva drosmi aiziet un nepalikt kopaa ar kaadu pieraduma peec .. :)
13.10.2012 22:44 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Vēl gribēju piebilst ka labāk izdarīt to pirmns to izdara viņš, jo ar manējo gadījumu bija tā,ka tasman 1 čalis beigās jau pat atklāti teica, ka jūtu nav, bet kad paņēmām pauzīti piem, uz nedēļu tad itkā pieradumam lies spēks atkal uz 2 dienām viss bija OK.... BET kad viņu pametu, tad bija jāklausās vēl ilgi visi saldie jaukie vārdicik ļoti mani mīl utt.... draugi teica,ka šis vēl ilgi nav ticis pāri... drošvien ja pamestu mani un aizietu pie cita, tad es arī justos sūdīgi.... tā nu čalis tika pāri tagad pēc kādiem 4 gadiem tikai un tagadējā draudzene ir super pretstats man... viss kas ir man viņai ir pretējs :D :D :D laikam neuzticās vairs mana tipa sievietēm :D
13.10.2012 22:51 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, vai man vienigajai... bet man kaut ka neizklausas, ka jusu starpa butu milestiba. Pieradums, atminas par labo - jaa.
13.10.2012 22:52 |
 
Reitings 395
Reģ: 31.08.2009
Dari tikai to, kas dara tevi laimīgu!
Ja nejūties laimīga ar šo cilvēku un ja pat rodas šādas domas par šķiršanos.. un tik bieži, tad IR jāšķirās. Nav ko mocīt vienam otru, jo priekš tevis šajā pasaulē ir kāds CITS cilvēks.. un labāks. :)
13.10.2012 23:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits